- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Batoh na přívlač
Ahoj, chci se zeptat jaké tašky, batohy, atd... používáte na přívlač? Chci si nějaký koupit ale nevím jaký. dík moc
Autor diskuse: Adnedz - Profil , 15.6.2008 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
das - Profil | Čt 30.12.2010 17:23:22
plano.dáš tam vše.je to pohodlné i na lodi.ale není malý.spíš pro zkušenější kteří často mění nástrahy.proto ten objem.nepromokne a boxy 3 kusy jsou v ceně kufříku
Sethy - Profil | St 29.12.2010 16:49:02
rybomil >> nos ten pro akvaristy, nikde neni specifikovaná velikost :)))
rybomil - Profil | St 29.12.2010 11:42:30
Nosím taky občas obyč malý batoh. Jen tehdy když jdu na víc jak 3 hod. abych měl kam dát pití ( běžně nosím v petce vzadu vesty ), pláštěnku, případně triko dlouhý rukáv navečer proti hmyzozmrdům + repelent a hlavně ten debilní podběrák, který je nařízen nosit a je mi X roků úplně nanic. Běžný ryby vyndávám rukou a na sumáka mi rakeťák asi bude taky na kulový.
S těma různejma taškama s x boxama bych si připadal jak agent s teplou vodou. Že mám image strejdy z horní dolní mi vůbec život nekomplikuje.
S těma různejma taškama s x boxama bych si připadal jak agent s teplou vodou. Že mám image strejdy z horní dolní mi vůbec život nekomplikuje.
adamik123 - Profil | St 29.12.2010 10:36:11
Adnedz - >> Ahoj, na přívlač nosím úplně obyčejný batůžek, nic extra. Naházím do toho, co potřebuju a nemůžu si stěžovat, na zádech sedí a nic z toho nebolí.
Filip Svoboda - Profil | St 29.12.2010 9:26:34
Osobně nedám dopustit na tašku přes rameno od Fishpondu. Vejde se do ní neuvěřitelně moc věci a pogumované dno má také co do sebe.
pajaprochy - Profil | Út 28.12.2010 17:02:55
mity >> zatim v poho ale mam ho zatim chvili takze nevim ale myslim ze dobry
mity - Profil | Út 28.12.2010 13:15:26
Ledňáček (Iceman) >> No uvidíme, třeba mám lepší kus. Jinak mi to mamka zašije.
Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 28.12.2010 13:07:18
mity - Profil | Út 28.12.2010 12:31:03
prochy96 >> pajaprochy - 27.12.2010 20:30:33 >> jojo, a co, jak ti slouží?
P!F - Profil | Út 28.12.2010 0:57:12
VYDROUŠ >> Ono kym sa ti netrepe sumik na udici, tak nedakuj, aj frajerka tvrdi ze ked jej slubim ze "jasne jasne bude sex, len dopijem este jedno" tak sa mi neda verit....
P!F - Profil | Út 28.12.2010 0:25:59
VYDROUŠ >> kurnik ja viem ze to je uz otrepane ale u teba nejak musim :D Sa raz doser na slovensko a ja ti tam nejakeho zavesim....
eXecutor - Profil | Po 27.12.2010 23:21:31
snook >> hm dela riadna no ... ale draha co ti poviem .. to je uz taka profesionalna no ..
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33420
Výroba woblerů31008
Fotky ryb pouze na přívlač107200
Privlac s multiplikatorom31598
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Tuning přívlačového vybavení536
Rare woblery - Rapala14054
Vláčenie z člnu27208
Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...






















