- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Batoh na přívlač
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NP!F - Profil | Pá 4.3.2011 18:18:15
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 4.3.2011 18:14:23
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 4.3.2011 18:10:47
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.3.2011 16:57:15
nie nie nezavidim. tato vlastnost sa so mnou nestotoznuje. a keby aj tak to poviem na rovinu :))
ok, tak ja letim.
je piatok, tak si daj na okouny nech ti ta dobra nalada vydrzi cely vikend.zatial zdar
Njiris - Profil | Pá 4.3.2011 16:54:18
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 4.3.2011 16:35:15
Ostatně je to oblíbený systém nejmíň 100 let. Neviděl jsi nikdy batoh co nosí hajný nebo myslivec ? Kostra a do kříže napnuté kožené pásy a na kostře obyčejný zelený tlumok, patří k nejpohodlnějším batohům, pd kterýma se záda nepotí ani v hubertusu.
A nepochopil jsi mou větu, kterou jsem reagoval na tvoje nevidění rozdílu mezi budou přitlačenou jen síťkou a bundou přitlačenou zádama batohu, které navíc vrací teplo.
Úplně se musím smát, k čemu jsi mě donutil, ty mi ten batoh musíš závidět, jinak to není možný, haha.
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.3.2011 16:12:03
berghaus, lowe alpine x dalsich ich robia pogumovane, takze sa nebavim o jedinom specifickom modele. k tomu, ci je alebo nieje prijemna som sa nevyjadroval. pisal som, ze sietka pritlaci bundu na telo/ na urcitych miestach/ , nie na batoh! okrem toho dobry ventilacny system ma vela kanalov, rozmiestnenych podla najvacsej potivosti na chrbte, tzn. pokial sa nepotis nadmerne, tak nemas co riesit. tie rozdiely su nepatrne.
aj tak sa mi zda, ze system poskytuje viac opory, ale to je len moj subjektivny nazor.
bez nazornej ukazky je to hadzanie hrachu...
s gore mas pravdu, s parakom je to taktiez. vtedy radsej do tej vody skocim a na ryby zajdem vecer.
Nkoubic - Profil | Pá 4.3.2011 14:40:09
A lézt po kopcích, abych ho našel se mi nechce. Letos už mám sněhu dost :)
Npepa-č - Profil | Pá 4.3.2011 14:37:30
Nkoubic - Profil | Pá 4.3.2011 14:35:09
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 4.3.2011 14:23:35
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.3.2011 13:59:31
ano, niektore bedrove popruhy su celkom fajn navrhnute, stihle a nezavadzaju / bez kadejakych nasitych vackov na kluce a podobne hluposti, stejne je vea miesta kam ich odlozit/
kedysi som mal rupsak, ktory som si kupil z brigady a vydrzal mi 8 rokov. dobru sluzbu vykonal.
teraz, tam peru same zipsy aj do ohybov a za kratko sa nicia
Npepa-č - Profil | Pá 4.3.2011 13:43:35
až mi bylo ukázáno - rady k nezaplacení!
teď nosím bed pás níže, ramena odtažený víc dozadu atd, a ramena mám minimálně zatížený, většinu nese bederní pás a i kdybych tam měl 2 2l Petky a krabici jerků, tak s tím vydržím celý den, bez nepříjemných pocitů v zádech.
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.3.2011 13:39:26
ak to funguje potom, palec hore :)
Npepa-č - Profil | Pá 4.3.2011 13:30:01
není rybářskej, je z horolezošopu. neměnil bych
A to o čem mluví sliver, funguje
Nj.sladkay - Profil | Pá 4.3.2011 13:24:16
neviem ci je to az taka velka vyhoda. ta gumena sietka sice udrzi batoh kusok od tela, kadial volne prudi vzduch, no pritlaci ti opretu cast bundy viac na telo co zmensi objem vetrania pod bundou. vo vetrani medzi gumenou sietkou a normalnym chrbtovym nosnym systemom nevidim markantny rozdiel, viac pomozu prieduchy pod pazuchami . viac ako 5-6 kilo hadam so sebou nikto nenosi, ci ?
gumena sietka v porovnani s pevnym chrbtovym systemom vsak ani zdaleka nema taku oporu pre chrbat. co je na zamyslenie.
NSethy - Profil | Pá 4.3.2011 13:18:25
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Pá 4.3.2011 13:14:35
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33424
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NTuning přívlačového vybavení536
NRare woblery - Rapala14054
NVláčenie z člnu27208
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Kde to žije - dravci
16:35NBurza na přívlačové nástrahy 33423
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










