posilovač na sumce

Zdravim.Chtěl bych se zeptat, jaký máte zkušenosti s pachovýma posilovačema na sumce.Kolega si to koupil v loni, ale ani jednou to nepoužil.Chtěl bych to použít při lovu na podvoďák s rousnicema.

Smrd je to ale pořádnej
Autor diskuse: fofo - Profil , 9.6.2008 dravci - nástrahy, návnady
43 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nrybomil - Profil | Po 27.7.2009 12:39:05

Na vláčku to občas dávám, nejen v noci. " Vyjel" jsem už 2. flašku. Výsledky nejasné.Spíš nepomáhá, ale asi ani neškodí.Po 14 dnech běžného mytí ještě smrdí prsty, když si na ně kápneš.

    NNeznaboh:-D - Profil | Po 27.7.2009 8:34:37

    Keporkak >> Na Olešné u FM jsme kdysi chytali kapry okolo 60cm výhradně na rybky... jj je to holt dravec:-D

      NKeporkak - Profil | Po 27.7.2009 8:27:18

      Včera sem byl na pískovně, posilovač sem si zapoměl doma, ale kamarád měl (značku se zeptám). Nahodil sem ouklejku asi 8cm, vylehčil a čekal. Jízda jako prase a po dlouhý době na druhym konci něco bylo a nevyplivlo ji nhned po záseku. Po 5 minutách se na břeh podíval kapr 63 - regulérně ji sežral :) Jinak s posilovačem chytám candáty, ale kapra sem nikdy na rybičku nechytil...

        NXJRista - Profil | Út 21.7.2009 10:24:52

        Tarn >> jasan, že na tu pomazanou :-DDD

          NTarn - Profil | Po 20.7.2009 16:44:42

          Lion >> ne na živou jsem to nezkoušel,

            NLion - Profil | Po 20.7.2009 16:34:01

            Tarn >> A živou jsi zkoušel také?

              NTarn - Profil | Po 20.7.2009 16:32:41

              Lion >> injekcí do ryby. Na candoše jsem chytal na mrtvou a zároveň jsem jí přifoukl vzduchem aby plavala nade dnem. To jsem ale dělal i jindy bez toho smradu :-))

                NLion - Profil | Po 20.7.2009 16:28:49

                Tarn >> A stříkal jsi to jako do ryby nebo na rybu?Zajímavě jsi to napsal takže nevím.

                  NTarn - Profil | Po 20.7.2009 16:25:17

                  Lion >> používal jsem to na Nechranicích. Koupil jsem to kdysi u Cormorana a používal jsem to tak, že jsem to nabral do injekční stříkačky a trochi jsem to stříkl do nastražované rybky. Pomalu se to z ní uvolňovalo a dělalo to takové mastné skvrny na vodě. Smrad teda že by jeden pad, ale sedělo nás vedle sebe deset jen mně to bralo. a potom taky trochu tomu vedle mně po proudu. Druhý den jsem se na svůj flek samozřejmně nedostal tak jsem sedl kde bylo volno a situace se opakovala. tak nevím byla to náhoda, nebo to fungovalo ? Třetí den jsem odjel a potom jsem se dlouho nedostal na ryby a když jsem se dostal, zjistil jsem že jsem to někde nechal a od té doby jsem to nekoupil. začal jsem chytat na přívlač a tak jsem to už ani nepotřeboval.

                    NLion - Profil | Po 20.7.2009 16:16:05

                    Tarn >> Jo???No tak se tady trošku rozspovídej:-))

                      NTarn - Profil | Po 20.7.2009 16:12:31

                      XJRista >> no jo ale nenapsal jsi na jakej prut Ti zabral :-))) Jestli s , nebo bez. Jinak já osobně jsem s tím na candoších když jsem ještě chytal na rybku měl v celku pozitivní zkušenost.

                        NLion - Profil | Po 20.7.2009 16:06:08

                        XJRista >> Třeba to funguje,ale zaleží asi jak kdy-Nebo nevím.

                          Nsliz - Profil | Po 20.7.2009 14:39:47

                          takhle nějak to funguje? :D

                            NXJRista - Profil | Po 20.7.2009 10:26:58

                            Lion >> Tak jsem tady živej a zdravej,jel jsem v pátek na ryby,dorazil jsem asi ve 21h,nahodil dva pruty na candoše a na jeden jsem dal tento posilovač, ve 22h mě zastihla šílená buřina a jak sedím pod deštníkem a držím ho aby neuletěl,koukám, že signalizátor svítí a policajt mezi očky skáče divoce nahorů a dolů,moc se mi ktomu nechtělo,fakt bylo příšerně,ale musel jsem, schodil jsem tričko i kratasy a mazal k prutu,zasekl a byl ztoho candoš rovných 70cm.Pak za 30min nám spadnul topol na stan,ještě že jsme tam neleželi a do 15h druhého dne už ani záběr. Tak si vyber, FUNGUJE to a nebo ne???

                              NLion - Profil | Pá 17.7.2009 15:43:01

                              XJRista >> Tak dej vědětr jsem docela zvědavej.

                                NNeznaboh:-D - Profil | Pá 17.7.2009 11:17:00

                                Aďo >> ten konec jo... jinak tam je občas vidět protipohyb-vlnka, ale při prvním shlédnutí jsem byl na vážkách...

                                  NKeporkak - Profil | Pá 17.7.2009 11:15:06

                                  Aďo >> No sakra pěkný, prvního sumečka jka vytáhnul sem si ani nevšim, ale u druhýho záběru už je dobře vidět, že je o pozpátku. Nicméně, kdyby byli schopný, tak to upravěj a maj dobrou reklamu :)

                                    NAďo - Profil | Pá 17.7.2009 11:09:21

                                    Neznaboh:-D >> Najlepsi je ten zaciatok a potom koniec.

                                      NNeznaboh:-D - Profil | Pá 17.7.2009 11:06:33

                                      Drsné... jsem si říkal... Normálně upřímně jsem zapochyboval... Ještě,že jsem se zeptal... Bych taky mohl tvrdit,že existuje něco takového a byl bych za ohona:-DDD Ale videjko povedené,jen co je pravda....

                                        NAďo - Profil | Pá 17.7.2009 11:04:38

                                        Neznaboh:-D >> su to ukazky z pustenia sumca prehrane spetnym chodom. Video je vsak pekne, nie? :-)))

                                          NNeznaboh:-D - Profil | Pá 17.7.2009 11:02:48

                                          Aďo >> Možná jsem skeptický,ale v tom bude nějaké šmele ne?:-O

                                            NAďo - Profil | Pá 17.7.2009 10:53:21

                                            Skus toto. Funguje to na 100%
                                            http://www.youtube.com/watch?v=xhDkykz4SeY

                                              NXJRista - Profil | Pá 17.7.2009 9:36:06

                                              Lion >> No zřejmě ano,dnes to zkusím znovu,kámoš bude chytat bez toho a já stím a pak se uvidí :-DDD

                                                NXJRista - Profil | Pá 17.7.2009 9:35:18

                                                sliz >> to co mám je naprosto stejná lahvička,ale je tam nafocenej candoš.Jak říkám kupoval jsem to tak 3roky zpátky.

                                                  NLion - Profil | Čt 16.7.2009 18:40:07

                                                  XJRista >> Takže se dá řict že nejspíš to fungovalo?

                                                    NXJRista - Profil | Čt 16.7.2009 13:31:14

                                                    fofo >> já mám od Berkley powerbait na candáta,kupoval jsem to tak 3roky z5 a minulej týden jsem to vyhrabal a šel na ně. Použil jsem to na mrtvou ouklejku a do 10min po náhozu jsem čapnul uhoře 62cm,dal jsem to znovu a přišel truman 35cm a pak jsem měl 3 záběry,ale strhlo mi to rybku.Druhý den jsem šel o5,ale zapoměl jsem "smradidlo" doma,byl jsem na stejném místě a ani ťuk. Tento víkend to budu zase zkoušet,v pondělí písnu jak to dopadlo.

                                                      Nmicrad - Profil | Čt 16.7.2009 13:16:17

                                                      fofo >> používal jsem na rousnice dip na sumce od top secret v 500ml balení , rousnice s háčkem na víčko od zavařovačky trochu polejt chvilku nechat a nahodit , na labi max asi 7 sumců za večer ale velikost od 25 do 90 cm , kamarád má nej asi cca 120cm , používali jsme to i na uhoře a taky brali....

                                                        NNeznaboh:-D - Profil | Čt 16.7.2009 7:53:31

                                                        Pánové a že si teda dovolím přihřát polívčičku-blackfish dip- je to pasta řidší a složená je s krve,jater atp. Má někdo zkušenost? Díky a omluva...

                                                          Npatlal - Profil | Čt 16.7.2009 0:17:52

                                                          Já prdím do vody,chytám sumce jen na řece tak prdím tak 10m nad bojkou,někdy i dál podle tahu vody.Funguje to skvěle a smrad je to taky pořádnej !!!

                                                            NDenny - Profil | Čt 16.7.2009 0:13:08

                                                            Lion >> vyzkouseli jsme nekolik techto pripravku,jak pasty,tekute posilovace,ruzne specielni granule,upravovana jatra a mnoho dalsich.Pivar ma pravdu v tom,ze vetsina techto pripravku strasne smrdi a pokud to budete nekdo pouzivat,davejte velky pozor,at se vam to nekde nevyklopi nebo nevyleje.Dostat to z obleceni je docela zazitek :-))Vyzkouseli jsme ruzne "prichute"krev,zizaly a par dalsich a z meho pohledu,vsechny toto pripravky tak,jak jsme je aplikovali,neprinesly zadne ohromujici vysledky.Nepoznali jsme,ze by zaberu bylo vic,nez pri nastrazeni beznych jinych nastrah.Sumec je tady,kde lovime,jedna z nejrozsirenejsich ryb a pri nastrazeni obycejnych kurecich jater je mnohem vic zaberu,nez pri pouziti techto pripravku.Snad jen dva jine pripravky meli vetsi ucinnost,ale ty jsou na vlaceni a aplikuji se na nastrahy nebo do nastrah,kde vydrzi urcitou dobu.

                                                              NFilipCierny - Profil | Čt 16.7.2009 0:12:23

                                                              koupil jsem neco ve spreji a neprineslo to uspech..proste kdyz jdou tak jdou a kdyz ne tak tenhle puch akorat natahne cejny co rousnice oskubavaji a nic vic

                                                                NLion - Profil | St 15.7.2009 23:51:32

                                                                carp.david >> kolikrát jsi ultrabite zkoušel a počem tolik smrdí a na jake býzi je dělaný?

                                                                  Ncarp.david - Profil | St 15.7.2009 23:49:23

                                                                  Lion >> to nevím, to jsem nezkoušel...ultrabite bude asi jen koncentrovanější(prodává se v ampulkých asi po 5ml)

                                                                    NLion - Profil | St 15.7.2009 23:39:40

                                                                    carp.david >> Já myslel konkretně tohle,ale ono to bude asi na stejné bázi.

                                                                      Ncarp.david - Profil | St 15.7.2009 23:18:12

                                                                      jednou jsem zkoušel Ultrabite na sumce a tak akorát jsem si zkazil víkend...smrdělo všechno co s tím přišlo do kontaktu a úspěchy žádný...

                                                                        NLion - Profil | St 15.7.2009 22:57:13

                                                                        Už jste to někdo použil???

                                                                          Nfofo - Profil | Po 9.6.2008 21:48:06

                                                                          smrad je to teda obrovskej.Jestli ale právě ten smrad nemuže tu rybu odradit.

                                                                            NPivař - Profil | Po 9.6.2008 21:22:30

                                                                            Taky jsem si ho na rousky pořídil. Fungovat to musí, protože to smrdí jako prase. Né, prase proti tomu ještě voní.

                                                                              Nfofo - Profil | Po 9.6.2008 19:43:53

                                                                              jde mi spíš o to,jestli to má vůbec cenu kupovat a používat.Taky mě zajímaj i vaše zkušenosti

                                                                                Nmimi - Profil | Po 9.6.2008 19:07:46

                                                                                myslim ,ze jde hodne o to ,jakej je.Ja mam vodicku a pastu.Ta pasta nic moc,ale myslim,ze ta vodicka nejakej ucinek ma.Ale dokud nezkusis nevis..Hodne stesti