Vase nejuspesnejsi vlaceci nastraha na Dalesicich?

Myslim obecne guma, wobler atd.Potom prosim o konkretni model.Diky
Autor diskuse: Reno Raines - Profil , 21.4.2008 dravci - nástrahy, návnady

axila - Profil | Po 21.4.2008 20:38:17

No pochytal sem na to metrový candáty, dvoumetrový sumce, jak jinak. Jsou to hlavičky dovežený z Austrálie, dostal jsem je před 4 lety k narozeninam. Nepozoruju nějaký extra výsledek oproti holým gumám, je to tak nastejno, ale vypadá to pěkně a vláčkaři kolem vždycky dobře čumí, jakoby nenápadně sondujou co to je. Ale velký plány mám letos s bílým peřím vod slípek. Dostal jsem ho haldu.

    luki rybář - Profil | Po 21.4.2008 18:53:38

    :-) ale může byt velmi uciny , dnes si takový vyrobím !!! :D

      malý ryboško - Profil | Po 21.4.2008 18:42:18

      :D

        malý ryboško - Profil | Po 21.4.2008 18:42:15

        Ten ripper by bola dobrá ozdoba na vianočný stromček ! :-))) Ale zaujímavé...

          Šlape to - Profil | Po 21.4.2008 18:38:35

          axila - ®: To je nějakej homemake? ne bo je to koupeny ?:-)))

            luki rybář - Profil | Po 21.4.2008 16:07:09

            axila - ® - to vypadá velmi dobře ten ripper !! co vše na to máš ?

              KEULI - Profil | Po 21.4.2008 16:02:45

              axila -To myslíš vážně? Co jsi na to pochytal??Dost dobrej nápad.

                Dickcz - Profil | Po 21.4.2008 12:58:21

                RR: Firma MrKos teď slunky nevozí, možná po zahájení, momentálně dělá do olova. Proto to asi nejede, vydrž.

                  axila - Profil | Po 21.4.2008 12:52:33

                  Ideální na candoše toto.

                    axila - Profil | Po 21.4.2008 12:49:25

                    [fotka na zadost autora smazana]
                    Vase zprava

                      [uzivatel odstranen] - Profil | Po 21.4.2008 12:38:47

                      Georgino -- mně to taky nejede, kde je chyba? www.seznam.cz mi jede....

                        Mr.Stick - Profil | Po 21.4.2008 12:35:33

                        Aha, tak já vydržím budu klikat.

                          Georgino - Profil | Po 21.4.2008 12:35:07

                          občas jim to nejede, chce to zkoušet

                            Reno Raines - Profil | Po 21.4.2008 12:26:39

                            Georgin:Na tehle adrese nic neni.

                              Mr.Stick - Profil | Po 21.4.2008 12:26:17

                              Mně ten odkaz nejede, kde je chyba? :o))

                                Reno Raines - Profil | Po 21.4.2008 12:21:00

                                Ja myslel marmysky:)Posles mi prosim odkaz na tu slunku?...

                                  [uzivatel odstranen] - Profil | Po 21.4.2008 12:19:37

                                  ještě bych dodal, že ta rybka by měla být na zlaté hlavičce tak 1 g...

                                    Georgino - Profil | Po 21.4.2008 12:17:58

                                    objednat ozkoušené slunky by MrKos musíš jedině u firmy MrKos

                                      Reno Raines - Profil | Po 21.4.2008 12:15:48

                                      Kde si muzu objednat nejake ozkousene?

                                        [uzivatel odstranen] - Profil | Po 21.4.2008 12:10:15

                                        Georgino -- slunka, model by MrKos...

                                          hraji - Profil | Po 21.4.2008 12:07:17

                                          Syntetické patentky, červík, bílý červ a nebo i tak mrtvá rybka. A zdaleka to není jen na okouny, mám odsud pár slušných štik

                                            Georgino - Profil | Po 21.4.2008 12:06:42

                                            Dalimil: a konkrétní model?

                                              [uzivatel odstranen] - Profil | Po 21.4.2008 12:05:10

                                              živá rybka velikosti do 7 cm...

                                                Reno Raines - Profil | Po 21.4.2008 12:01:56

                                                Takze vertikalni prace z lodky,a hlavne na okouny!

                                                  Georgino - Profil | Po 21.4.2008 11:56:30

                                                  a na ní pořádnej kus rybičky nebo žížaly

                                                    hraji - Profil | Po 21.4.2008 11:55:18

                                                    Marmyška, a na modelu moc nezáleží, ale když už, stačí obyčejná malá jigová hlavička, nejlépe ve zlaté barvě. Nejdůležitější je práce s ní.