- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac se snurou
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NIza - Profil | St 4.1.2012 20:00:49
NJarda Š. - Profil | St 4.1.2012 19:58:38
NIza - Profil | St 4.1.2012 19:49:11
Nanony - Profil | St 4.1.2012 19:21:41
Takze by som potreboval poradit aku privlacovu snuru
navit na moj novy Exage.
Urcite chcem aby obsahovala par percent Dyneema. Ale asi nie 100%.
Rozmyslal som aj nad Nanofilom. Ale tym najhrubsim. Co vy nato?
Alebo Fireline, alebo spiderwire. A ci Stren Microfuse? Ktora z toho?
A aby zvladla 10kg. Skuste mi poradit. Dakujem.
Nbrabi80 - Profil | St 16.4.2008 11:43:12
Jak je to vlastne s prumerem vs nosnost u FLcrystal? Když porovnám prametry třeba na www.angler-oase.de www.tackleuk.co.uk www.rybarskepotreby-shop.cz tak se nestacim divit o kolik se lisi. Diky
NMilos - Profil | St 16.4.2008 11:04:20
Po nekolika letech testovani a vlaceni jsem zustal u Byron Stratos 0.18,500m cca.190, -, nosnost 3kg, ale na to nedej, je mnohem lepsi :)Mekkey, poddajny, bez pameti a super v uzlu.
Nvláčkař 92 - Profil | Út 15.4.2008 21:01:03
Ntucnak11 - Profil | Po 7.4.2008 16:08:56
Nkebator - Profil | Ne 6.4.2008 21:47:34
tomas mi doniesol nejake Berkley Fireline s USA, ak by ste nejake chceli - mam ich 9 cievok, tak dajte vediet na mail ... v nosnostiach 4xBFL 3.6Kg, 4xBFL 4.5 Kg a B-XDS 29,5Kg
Caute a pochytajte pekne ryby, ja som jednu chytil, posielam foto :-)
NČajo - Profil | Ne 6.4.2008 21:45:33
NCarlos - Profil | Ne 6.4.2008 19:53:12
Nmirmen - Profil | Ne 6.4.2008 18:37:36
Vyhovuje mi začínat s těžší nástrahou, házet jen pár desítek metrů a pomalu, stejnoměrně navíjet.
Postupně prodlužovat délku hodů.
Několikerým postupným navinutím šňůry se návin lépe uloží.
podmínkou je samozřejmě kvalitní naviják.
Pokud někdo dává pod šňůru podvin, měl by si i s podvinem dát trochu práce a navinout ho co nejlépe.
Šnůra totiž vyvíjí na podklad větší tlak než monofil ( a podklad z monofilu se pod návinem šňůry "roztéká" ).
A ke šňůrám na přívlač ... vyzkoušel jsem whiplash, penn k15 a fireline a jednoznačně pro FL.
Pokud někdo chce prodloužit životnost FL ( snížit otěr šňůry i oček ), může zvážit investici do přípravku KRYSTON POWER JUICE ( cca 280 Kč/50 ml ). Na cívku většinou postačí kápnout 10-15 kapek ( ob jednu vycházku ).
NMysho22 - Profil | Ne 6.4.2008 18:13:03
NCarlos - Profil | Ne 6.4.2008 17:00:58
NThorwulf - Profil | So 5.4.2008 21:34:47
Nbambus - Profil | So 5.4.2008 21:17:47
NKnapík - Profil | Pá 4.4.2008 13:30:53
hned jak jsem ho poprv´é zaregistroval.....
NDenny - Profil | Pá 4.4.2008 13:09:39
NRambo - Profil | Pá 4.4.2008 12:54:33
Nthundarr - Profil | Pá 4.4.2008 9:02:08
spis me zajima co snura a sumci ... jde mi o vlaceni vetsich nastrah ... to znamena ze bych tu rybu potreboval i chvili udrzet a ne abych na 18 stale jen ustupoval ... nicmene co jsem pochopil u levnšjšího vlacaku do 1500 snura odrovna okamzitě koncové očko ? mam vlacak od dragonu , sice nejnizsi tridu ale jsem spokojen ... uvazoval jsem taky o snure, ale jak jsem to tady cetl tak nevim :) co myslite ?
NTopoľčanec - Profil | Čt 3.4.2008 22:58:20
Nkapr,kapr,kapr - Profil | Čt 3.4.2008 21:09:21
NPrutos - Profil | Čt 3.4.2008 20:45:21
NHorda - Profil | Čt 3.4.2008 20:34:12
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













