YUM YUM YUM

mnohokrát jsem tady četl o gumách značky YUM, chci jekoupit ale nevim kde, poraďte prosím
Autor diskuse: jhok - Profil , 3.4.2008 dravci - nástrahy, návnady
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NTrunda - Profil | Po 14.4.2008 14:36:28

koupil jsem je v brne na veletrhu jeste jsem je nezkousel.

    Njhok - Profil | Pá 4.4.2008 16:48:24

    a jak se ptal mr. obratlík, jsou dobrý? máte s nima zkušenosti

      NMr.Obratlik - Profil | Pá 4.4.2008 16:10:56

      můžu drobnou podotázku, jakou s nima máte zkušenost v porovnání s osvědčenejma značkama diky

        Njhok - Profil | Pá 4.4.2008 16:08:25

        a v nějakym eshopu je asi teda nemaj co

          Nosprey - Profil | Pá 4.4.2008 14:16:03

          Kajman je vážně má.

            Njhok - Profil | Pá 4.4.2008 13:49:28

            poraďte mi ještě někdo pls

              Npira - Profil | Čt 3.4.2008 18:57:45

              nevim ale myslim ze je maji u kajmana