Kufřík nebo batoh?

Protože se mi přez zimu nahromadila už celkem slušná sbírka nástrah, tak začínám uvažovat, v čem to vlastně donesu k vodě. Má někdo nějaký tip na praktické vláčecí zavazadlo? Díky.
Autor diskuse: Raketýr - Profil , 26.3.2008 dravci - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NVítek - Profil | Čt 21.1.2010 19:06:47

luft >> zas ale na kufr si můžeš sednout

    Nluft - Profil | Čt 21.1.2010 18:39:14

    Podle mě je lepší batoh než kufr, protože ho máš na zádech, nikdo ti ho neukradne a máš volný ruce.

      Npista85 - Profil | Čt 21.1.2010 18:25:04

      smradzjzd >> moje řeč jsem řezník tak mam taky vzdycky v kufru bednu a je klid a hlavne se nic neztratí........

        Nvydrák - Profil | Čt 21.1.2010 18:15:23

        Rozhodně nedoporučuju nějaký kufříky,tašky apd.Vláčkař musí mít volný ruce.A to nejenom pro lov,ale hlavně pro bezpečnost při překonávání různých překážek.Já při svých toulkách za rybami nachodím ročně opravdu hodně kilometrů.Mám rád tento styl rybaření,který se snoubí s turistikou.Proto rozhodně doporučuji batoh.Dnes se nechá koupit batoh,který má vepředu tašku.Takže všechny věci jsou po ruce.Kdo ale vláčí jen z lodě,ať nosí cokoli.To je moje rada.Petrův zdar

          Ndas - Profil | Čt 21.1.2010 17:41:00

          Čajo >> to je ale tak na psruhy.na dt od rapaly to nebude

            Ndas - Profil | Čt 21.1.2010 17:39:19

            tady to je .k vodě to doneseš.

              NVítek - Profil | Čt 21.1.2010 12:12:09

              pořídil jsem si japonský kufřík, ale dávám tam jenom větší nástrahy. brach mi ale zásobuje plechovými škatulkami od marlborek, a v nich mám roztříděné nástrahy dle druhu.to všecko hodim do tašky a u vody dám do kapsy a střídám, dokud nenajdu tu pravou.

                Ntucnak11 - Profil | Čt 21.1.2010 9:15:28

                Mi starči jen par nastrach stači jak taham tou svoji přyrodni pneomatyku ve velkosti kola zadniho ot traktoru.

                  NAti - Profil | St 20.1.2010 22:24:56

                  Kufřík mám raději, protože je tam vše krásně přehledné.Batoh je jiné kafe, ale kufřík neustále zaměstnává jednu ruku.

                    NPython - Profil | St 20.1.2010 22:19:17

                    snook >> tahle vestička je opravdu líbivá, kdepak jsi ji našel?

                      Njojokill - Profil | Čt 30.7.2009 16:33:24

                      kufřík nebo batoh ?? igeliku vole

                        Ntucnak11 - Profil | Čt 30.7.2009 16:23:56

                        No kamaradi ja mam nejlepši jen vestu bo batoh nosim uš 20 let aš s toho mam skřečove řyly.

                          Nkodl46 - Profil | Čt 30.7.2009 13:51:12

                          novas32 >> dá se nosit i vpředu, to není problém, ale na zádech je to lepší, snadnější manipulace s prutem bez omezení

                            Nnovas32 - Profil | Čt 30.7.2009 13:46:06

                            Rapala Bag Sling 46006 - trosku tohle tema obnovim - da se uvedena brasna od Rapaly nosit i vepredu, nebo je prizpusobena na zada a vepredu jenom popruh?

                              NČajo - Profil | Ne 22.3.2009 10:50:18

                              ivanv 25,59 >> ivanv >> fotku bohuzial nemam. Mne sedia v pohode - su na nich popruhy na nastavenie velkosti - na ramenach a bokoch....
                              Nejake obmedzovanie som zatial nepostrehol....

                              Tu je este nieco z inej diskusie:

                              Alda - St 21.1.2009 9:49:50
                              Me spis stale vrta, jestli by ni kozy nevadily pri manipulaci s prutem a navijakem, Bono nevzal by jsi wasatch na TVV?

                              Miloš_Dia - St 21.1.2009 10:10:28
                              Alda >> Vadí to úplně stejně jako naplněné kapsy u vesty. Vono taky kdo má kozy na břiše, že jo?

                              Ja porovnat s vestou nemozem, bo som nikdy ziadnu nemal...

                                Nkonasek14 - Profil | So 21.3.2009 13:53:31

                                Čajo:To by mě taky dost zajímalo,jestli to v něčem nepřekáží.

                                  Nivanv - Profil | So 21.3.2009 11:37:03

                                  Čajo >> nemas nejaku fotku ako tie kozy sedia ne clovekovi?pohlady od zadu a od boku?
                                  ak mas plne predne vrecka, neobmedzuje ta to v drzani pruta alebo v toceni navyjakom?

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | St 18.3.2009 18:12:21

                                    Já mám obyč bágl na dvě ramena . A v něm spoustu krabiček s krásnejma zbytečnostma. Kufřík by mě při pohybu okolo vody dost překážel.

                                      NRomikS - Profil | St 18.3.2009 15:38:33

                                      já jich mám taky požehnaně,ale všechno sebou rozhodně tahat nebudu,vezmu pár vobů do menší krabičky,pár gum do sáčku a mažu,jináč bych musel mít krosnu :-))

                                        Nuni - Profil | St 18.3.2009 15:26:56

                                        určitě baťůžek na obě ramena ,,,,,, ale tady je výběr , to jsou opravdu skvosty ///////// kde jsou ty časy když jsme chodily kolem vody s taškou od plynové masky//////

                                          NLudvaBrno - Profil | St 18.3.2009 11:03:41

                                          Podle mě je celkem jedno, co budeš nosit, hlavně aby to bylo na obě ramena. Když sem nosil zavazadlo pouze na jedno rameno, citelně (a) dříve mě začalo bolet v zádech. Teď mám uplně normální batůžek od Huskyho a su maximálně spokojenej.

                                            NČajo - Profil | St 18.3.2009 11:01:57

                                            ivanv 25,59 >> ivanv >> este stale ta zaujmaju tie kozy?

                                              Nczechmade74 - Profil | St 18.3.2009 10:58:40

                                              drive jsem na vlacku nosil vzdy batoh a v nem spoustu krabicek,posledni 3 roky pouzivam kufrik,teda spis kufr a velka spokojenost.....

                                                NDickcz - Profil | St 18.3.2009 10:53:59

                                                [eXecutoR] >> Já Cormoran nemám, kámoš měl tříkomorové pouzdro a po třetí reklamaci zipů mu vraceli peníze, rozjížděly se. Na MRKu jsem si toho všiml u téhle značky víckrát.

                                                  N[eXecutoR] - Profil | St 18.3.2009 10:41:43

                                                  Dickcz >> takze je taky ze sa trha alebo co ??

                                                    NDickcz - Profil | St 18.3.2009 10:39:23

                                                    [eXecutoR] >> Twin Bag není drahej http://www.los-cormoran.cz/shop.php?idm=15
                                                    Ale je dost stížností na kvalitu používaných zipů.

                                                      N[eXecutoR] - Profil | St 18.3.2009 10:25:59

                                                      Scad >> a kolko ta to stalo kde si to kupil internet alebo obchod v meste ??

                                                        Nsnook - Profil | St 18.3.2009 9:44:06

                                                        Vase zprava

                                                          NScad - Profil | St 18.6.2008 20:35:00

                                                          Mám toto a naprostá spokojenost.Twin bag od Cormoranu

                                                            NČajo - Profil | St 18.6.2008 15:44:26

                                                            smradzjzd - a este ostane miesto aj na ulovky a aspon si nenarobis bordel v aute...

                                                              Nsmradzjzd - Profil | St 18.6.2008 15:38:22

                                                              Čajo - jasný, není to pro vlka samotáře. Ale takhle dva kamarádi vláčkaři, každý to chytne za jedno ucho a už mažou. A nakonec, i do těch 15kg se zpravidla vejdou :-)

                                                                NČajo - Profil | St 18.6.2008 15:32:30

                                                                smradzjzd - velmi dobry napad, len na take potulky okolo vody to nebude moc prakticke...

                                                                  Nsmradzjzd - Profil | St 18.6.2008 14:54:14

                                                                  Furt řeším co by bylo nejlepší a dneska jsem na to kápnul.
                                                                  Zahlíd sem u řezníka bednu na maso (15kg) a měl sem jasno.
                                                                  Do lodi to bude paráda, pěkně se mě v tom bude hrabat, a navíc se dá využít i na export od vody :-)

                                                                    Nrohlston - Profil | St 18.6.2008 14:48:32

                                                                    Tak jsem si ho včera objednal, tak doufám, že mi ho příští týden kolega doveze.

                                                                      Nrohlston - Profil | Út 17.6.2008 10:46:48

                                                                      Jo jo díky moc, asi do toho taky půjdu.

                                                                        NRasto. - Profil | Út 17.6.2008 10:46:33

                                                                        Zmesti sa do toho ale pomerne dost........na prechadzku kolo vody ked chces mat volne paprce a nezodrat si chrbat je to v pohode. Hlavne za tie love.......viac by som dal za vestu

                                                                          NRasto. - Profil | Út 17.6.2008 10:45:27

                                                                          Je to pomerne male.........tak 25x35......(len odhad). Kupoval som to aj koli brodeniu. Ked si to zavesis konci to nad pupkom :-)

                                                                            Nrohlston - Profil | Út 17.6.2008 10:40:51

                                                                            Rasto : Díky, můžu poprosit ještě o rozměry, jak je velký.

                                                                              NRasto. - Profil | Út 17.6.2008 10:36:26

                                                                              Musim to este odskusat v plnej polnej. Dufam ze mi to pri vlaceni nebude zavadzat.

                                                                                NRasto. - Profil | Út 17.6.2008 10:35:23

                                                                                Vase zprava

                                                                                  NRasto. - Profil | Út 17.6.2008 10:35:01

                                                                                  Slubene foto.........nekvalitne ale snad napovie.

                                                                                    Nivanv - Profil | So 14.6.2008 23:03:24

                                                                                    cajo- tie kozy :-) zaujima ma, kolko toho vojde do prednych kapies,teda kolko toho mozno mat po ruke v pohotovosti,bez nutnosti davat to dole

                                                                                      NČajo - Profil | So 14.6.2008 17:32:19

                                                                                      ivanv - no mozem tu nieco vecer hodit, ked to pofotim... Ktore predne mas na mysli???

                                                                                        Nivanv - Profil | So 14.6.2008 16:04:37

                                                                                        čajo- mohol by si pootvarat a pofotit aj zvysne vrecka? hlavne tie predne ma zaujimaju. idealne, keby si k tomu vedel prilozit aj nejaky predmet/ mierku/ na odhadnutie velkosti. dik.

                                                                                          NMarillion - Profil | Po 9.6.2008 21:39:43

                                                                                          tak dnes jsem si chtěl objednat Sling Bag od Rapaly a nikde ho nemaj :(

                                                                                            Nftipalek - Profil | Po 9.6.2008 21:38:15

                                                                                            Raketýr: časem mě asi nemine mít na zádech další zásobárnu, ale na ty nejoblíbenější a nejpoužívanější mi to bude asi stačit.....
                                                                                            Čajo: viděl jsem již dřív co sis pořídil..tiše slintám a závidím :)

                                                                                              NČajo - Profil | Po 9.6.2008 20:56:52

                                                                                              Raketýr - este ti neviem povedat, bo som ju nemal kedy prevetrat... ale dufam ze nebude...

                                                                                                NRaketýr - Profil | Po 9.6.2008 20:54:21

                                                                                                Čajo: A není Ti v tom tak trochu vedro? Já mám Sling Bag od Rapaly a musím ho kvůli tomu občas shodit..

                                                                                                  Nminatrix - Profil | Po 9.6.2008 20:54:06

                                                                                                  Čajo: moc pěkná věcička,to se musí nechat. Můj batůžek ale mi naštěstí nedělá věšáky :-)

                                                                                                    NČajo - Profil | Po 9.6.2008 20:43:18

                                                                                                    minatrix - a toto ja zadna cast tej vesty :-))))

                                                                                                      NČajo - Profil | Po 9.6.2008 20:34:40

                                                                                                      ftipalek - ani ja sa nemusim po moje najoblubenejsie vytahovat z batohu a davat ho dole, vsetko mam pekne po ruke :-)))

                                                                                                        Nminatrix - Profil | Po 9.6.2008 20:34:11

                                                                                                          NRaketýr - Profil | Po 9.6.2008 20:22:31

                                                                                                          ftipalek: Nevypadá špatně. Já si původně pořídil tuhle od Rapaly, ale nějak jsem neodhadl kolik těch nástrah už mám a musel jsem to vyměnit za větší... :-)

                                                                                                            Nftipalek - Profil | Po 9.6.2008 20:10:30

                                                                                                            Před chvílí jsem si donesl z milo tohle:
                                                                                                            http://www.milobrno.cz/zbozi/621-ledvinka-na-privlac + jsem si ktomu dokoupil ještě jednu krabičku...
                                                                                                            Myslím že to je dobrá varianta, ale jen na nástrahy :) Maximálně k tomu dostanu ještě lanka....ale člověk se nebude muset při hledání oblíbené nástrahy sklánět k batohu nebo jej sundávat ze zad...všechny se do ní asi nevejdou, ale ty nejoblíbenější a nejpoužívanější určitě ano....
                                                                                                            Teď už jen aby byo 16.6. a hrrrr na ně :)

                                                                                                              Nvicx - Profil | So 7.6.2008 14:48:25

                                                                                                              Rasto: dik, vyzera to dobre. asi to zaradim do dalsieho nakupu.

                                                                                                                NČajo - Profil | So 7.6.2008 12:38:17

                                                                                                                Petr.OVA - ako si spokojny s fishpondom???? mne sa strasne paci, a uz sa tesim ked ju naplnim...

                                                                                                                  Nvláčkař 92 - Profil | Pá 6.6.2008 21:30:06

                                                                                                                  mam tuhle tažku od sangru a nestěžuju si,všechny mé nastrahy tam uskladním s přehledem!!

                                                                                                                    Nelhierro - Profil | Pá 6.6.2008 20:19:08

                                                                                                                    Flip: tak to je přesně můj názor. Také mám jeden baťoh od přírody na pupku, ale výrobce jaksi zapoměl udělat zip, tak se do něj nedostanu........ :-) A že bych to tedy reklamoval? :-))

                                                                                                                      NČajo - Profil | Pá 6.6.2008 18:39:59

                                                                                                                      Flip - tak musis nieco nalozit aj na chrbat aby si to vyvazil :-)))

                                                                                                                        NFlip - Profil | Pá 6.6.2008 13:14:45

                                                                                                                        To all-jděte mi s tím někam-stačí,když tahám před sebou ten ruksak ,co mi nadělila příroda.Navléknout na sebe tu zatíženou podprsenku,tak padám na hubu jako kuželka.:-)

                                                                                                                          Nrohlston - Profil | Pá 6.6.2008 10:52:56

                                                                                                                          Rasto: ano toho zeleného, předem díky

                                                                                                                            NRasto. - Profil | Pá 6.6.2008 9:06:02

                                                                                                                            rohlston:myslis foto toho zeleneho? Tak to by bolo na dlhsie......... ked nezabudnem nafotim

                                                                                                                              Nboyscout - Profil | Pá 6.6.2008 8:48:18

                                                                                                                              Tip na praktické vláčecí zavazadlo? Jednoznačně to na fotce.Vleze se toho do něj opravdu spousta. A navíc si na něj můžeš i pohodlně sednout :-)

                                                                                                                                Nrohlston - Profil | Pá 6.6.2008 8:45:45

                                                                                                                                Rasto: to vypadá dobře, můžeš sem hodit nějaké foto, díky