- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder - vidlička × stojan × trojnožka
Můžete sem prosím vás napsat, jaké vidličky apod. zařízení používáte na feeder?
Autor diskuse: plavan - Profil , 20.3.2008 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
26x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.2.2009 21:00:17
zubacik >> Jasne nehledej.Ja uz mam vybrano co si koupim:-)
Nzubacik - Profil | Čt 5.2.2009 20:58:30
baitruner2 >> V tom mas pravdu.Ja ju pouzivam ako si povedal,ted hlavne tam kde je tvrda,alebo kamenista zem.Ale ta fenclovka sa da prispôsobit aj na tu trojnožku a mas pokoj.Mam to niekde zahadzane a nechce sa mi to hladat poslal by som foto
Nplavan - Profil | Čt 5.2.2009 20:53:18
Petr Z. Vedro >> jde o to proč nejdou zapíchnout. Jestli se podíváš na tu noční fotku Garbolina ve fenclovce asi o 20 příspěvků níž, uvidíš ji zapíchnutou ve skále. To se dá udělat dvěma způsoby. Buď důlčíkem uděláš dvě dírky, které vysaješ zvonem na odpady nebo aku vrtačkou a vždy tu vyvrtanou skálu vytáhneš vrtákem. Když jsou velké kameny, tak celou fenclovku přivážeš ke kameni elektrikářskou izolačkou, stejně tak k pařezu nebo zábradlí. Když není vyhnutí a nejde nic, použiju trojnožku.
Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.2.2009 20:50:11
zubacik >> Tak to to prave se Mi prave moc nezamlouva?Jak jsem psal nize, kdyz chci dat prut nahoru na proudne rece tak by to taky asi prave sklouzavalo?Ta Fenclovka se mi libi jako nejlepsi napad na to chytani v tom proudu.Tam to nema kam utect.
Tohle je asi dobra vec,kdyz nemuzes zapichnout vidlicky.
Tohle je asi dobra vec,kdyz nemuzes zapichnout vidlicky.
Nzubacik - Profil | Čt 5.2.2009 20:42:59
baitruner2 >> A co toto . A tu je odkaz http://www.hobby-g.cz/153-Stojany-a-vidlicky/424-T rojnozka-Fencl-60cm.html?page=2&back=view
NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 5.2.2009 20:41:55
plavan >> Ahoj a jak řešiš situaci, kdy nejdou Fenclovky zapíchnout? Dvě trojnožky? A co ve větru?
Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.2.2009 20:31:20
plavan >> No vidis to Me ani nenapadlo.Mista mam hafo.Jezdim dodavkou.:-)
Tam se toho vejde dost.
Tam se toho vejde dost.
Nplavan - Profil | Čt 5.2.2009 20:28:02
baitruner2 >> jestli jezdíš autem a máš trochu místa navíc, kup si možná ještě jednu fenclovku delší ( 70cm ), kdybys byl na místě s velmi měkkou zemí nebo prudkou mezí.
Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.2.2009 20:26:22
plavan >> Jasne a diky.Pak dam fotku z lovu az vyrazim.:-)
Nplavan - Profil | Čt 5.2.2009 20:23:24
baitruner2 >> člověče, zapíchnout se dá o hodně lépe ta fenclovka. Má ostré bodce, které jsou tenké a na tu hlavici s bužírkou se dá i trochu zatlačit. Ta zašlapávací s bodcem ani trochu nepruží, takže zimní jemné záběry jsou na ní lépe vidět. Ale nestojí to za to, kup fenclovku.
Nzubacik - Profil | Čt 5.2.2009 20:18:50
SamoMo >> samomo >> 1638.00 Kč (vč. DPH) musel som na chvilu odist
Nbaitruner2 - Profil | Čt 5.2.2009 20:16:01
plavan >> Tak jsem koukal a ten zaslapavaci bodec to je taky dobra vychytavka.Urcite to spevni stabilitu a drzi to asi hezky.Ta cena je fakt trosku vyssi.Ale Ja zkusim zatim tu 1.
Mozna casem tu 2.
Mozna casem tu 2.
Nplavan - Profil | Čt 5.2.2009 20:08:42
baitruner2 >> jestli chceš vidět kloubovou za 400,-Kč, tak si v této otázce přejeď o stránku až dvě nazpátek a je tam ode mě detail.
Njuric - Profil | Čt 5.2.2009 20:06:56
baitruner2 >> ono by stačilo tu mističku udělat trochu větší a bylo by to lepší
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NLov dravců na feeder849
NFeederařina na řece64350
NPickermánia-ultra light fishing49077
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NBerounka-Všenory, Dobřichovice, Hlásná třebáň395
NPreston - vše kolem této značky.4055
NRohlikove boilie - vyroba107
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtNFeederařina na řece 64350
ČtNPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...












