- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Smáčky
Chytáte na smáčky, darí sa Vám technika tohoto spôsobu lovu ? Co by som mal vedieť, ked chcem začať ? Aké máte úlovky ?
Autor diskuse: Matias - Profil , 12.3.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NScanix - Profil | St 13.5.2009 22:57:55
Vapi >> ridit se tim nemusis, je to druh smacku a revir od reviru, nekdo na ne neda dopustit, jen ja jsem na to zatim neprisel, ale nejake jsem tak uz lapnul...
NScanix - Profil | St 13.5.2009 22:10:09
Vapi >> dle mych zkusenosti neni smacek na tlouste zrovna nejlepsi zbran, podstatne lepe je vyjit na tloustaky s woblerem a pokud guma, tak spise banjo ci kopyto, kdyz srovnam cas, ktery venuju smackum a pocet ulovenych tloustu na ne, vychazi mi, ze to pro me proste tloustova zbran neni...
NVapi - Profil | St 13.5.2009 22:05:02
Jeste jsem se chtel zeptat, jak velkyho mam mit smacka na tlouste a popripade jaka je vase oblibena barva. Dik
Nzubik - Profil | Ne 26.4.2009 21:10:03
u prochazku, RSP fishing cz. a teraz nejaka firma s kosic robi distribuciu dragonu ale ci to maju neviem, prochazka je promptny odporucam, inac hak perfektny v podstate som s nim odchytal cele zahajenie na besenke s 5cm ripermi od mikada
Nzubik - Profil | Ne 26.4.2009 21:02:22
Best Carp >> Jonky >> skus tieto, maju protihroty na drote takze ti nebudu padat smacky a nemaju jigove telicko ktore velmi casto roztrhne smacka, inac pouzivam bezprotihrotove muskarske haky s tungstenovou hlavickou v roznych farbach
NNovma - Profil | Čt 23.4.2009 12:59:07
llllllllllolo >> Celkem na ně jdou duháci, ale co duhák to smáček na hadry. Díky tomu moc drahá nástraha
NJonky - Profil | Čt 23.4.2009 10:25:02
Zdar jaké háčky používáte na smáčky popřípadě i jigové hlavy díky
Nkaco - Profil | Čt 23.4.2009 10:09:18
llllllllllolo >> Malá gramová hlavička a nechať padnúť na dno a pomalé prískoky, známe buch - buch. Udica Robinson Perch 210 1/7g, navijak Shimano Alivio, Raptor 0,12. Záber musí prísť.
NiL3gAl - Profil | St 22.4.2009 21:19:26
llllllllllolo >> Stim posledním zkušenosti mám berou na to převážně okouni asi jako na všechny smáčky.
Nkaco - Profil | St 22.4.2009 19:34:00
Ten spodný je zabijak na ostriežov. osobná skúsenosť. Aj ostatné sú chytateľné, dôležité je vedenie nástrahy.
Nllllllllllolo - Profil | St 22.4.2009 19:01:32
NLuboO - Profil | Út 21.4.2009 16:13:28
3stan >> Niekde som cital, ze ten tectan pouzivaju na vlacku a osvedcil sa im. Ja ho pouzivam v 0,14 na plavak a som spokojny. Ale mozno ten Raptor skusim, nie je to tak velka investicia.
NLuboO - Profil | Út 21.4.2009 16:12:20
Janors >> myslel som premotat Awa-Shimu na kapra, na polozenu.
N3stan - Profil | Út 21.4.2009 10:21:48
LuboO >> raptor je v tej cene celkom dobry. Ja na smacky pouzivam len raptor 0,1 a 0,12mm. Vraj v sktocnosti ma o dost viac. Tento vikend som na nom mal len rotacky a nic sa mi nemotalo. Pouziva ho vela ludi, lebo je lacny a celkom fajn, pokial chces lepsi silon, tak investuj aspon raz tolko . Tectan by som tam nedaval
NJanors - Profil | Út 21.4.2009 7:56:57
LuboO >> pozor na awu-shimu v malých priemeroch, aby si nebol sklamaný, lebo ja som bol a velmi
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVýroba woblerů31008
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NVláčenie z člnu27208
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















