- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Smáčky
Chytáte na smáčky, darí sa Vám technika tohoto spôsobu lovu ? Co by som mal vedieť, ked chcem začať ? Aké máte úlovky ?
Autor diskuse: Matias - Profil , 12.3.2008 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
35x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NTatoo - Profil | Út 1.4.2008 21:45:48
ivanv : V Riverlande v Žiline som kúpil guličky, a mali rôzne iné. Zober si vééľa chechtákov. :-)))
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 21:37:24
tatoo-tymto nakupom je uz moja objednavka pase. uz zhanam len knapek haciky a tungsteen gulicky, co si kupim/ak bude mat/ v ziline u bieneka.
uz len trenovat a trenovat. mam 3 dni dovolenku,som doma s chorou dcerkou. chodim okolo okna ako tiger v klietke. dnes bolo nadherne a nemohol som ist vskusat nove zbrane
uz len trenovat a trenovat. mam 3 dni dovolenku,som doma s chorou dcerkou. chodim okolo okna ako tiger v klietke. dnes bolo nadherne a nemohol som ist vskusat nove zbrane
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 20:44:14
podla majitela sa uz rozvazaju. do 2-3 tyzdnov by mali byt k zohnaniu
NČajo - Profil | Út 1.4.2008 20:41:03
ivanv - zartik s mesacnym predstihom.
- Nevies kedy ich budu distribuovat do ryb. obchodov?
- Nevies kedy ich budu distribuovat do ryb. obchodov?
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 20:38:33
cajo- stranka lestie je prvoaprilovy zart :-)
nic som neobjednaval.zavolal som im , ze mam cestu okolo a ze sa zastavim. dobre sme si s majitelom pokecali a toto som nakupil
nic som neobjednaval.zavolal som im , ze mam cestu okolo a ze sa zastavim. dobre sme si s majitelom pokecali a toto som nakupil
NČajo - Profil | Út 1.4.2008 20:34:49
ivanv - tiez by ma to zaujmalo.
Mysho22 - pozeral som stranku lastie, a je to umelecke dielo....
EDIT: tie smacky vypadaju super....
Mysho22 - pozeral som stranku lastie, a je to umelecke dielo....
EDIT: tie smacky vypadaju super....
NMysho22 - Profil | Út 1.4.2008 20:32:48
ivanv:Normalne si to objednával cez ich stránky či telefonicky alebo ako?Bo do Detvy to mam trocha od ruky,
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 18:56:59
vyrobca tvrdi, ze ich mozes spokojne dat ku tvisterom do skatulky a nebudu reagovat
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 18:54:01
tatoo-vyzeraju byt mekucke. 4cm su z mekej hmoty. tie vecsie su kombinacia dvoch hmot. tvrdsia je na tele,aby sa smacik netrhal od hacika pri svihoch. ta tmava je druha,meksia hmota,aby bol citlivy
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 11:28:28
este cena- balenie 4cm/ 5ks/ stalo 55,5 Sk
balenie 6cm/5ks/ stalo 65 Sk
balenie 6cm/5ks/ stalo 65 Sk
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 11:26:05
farby4cm-take iste ako u 6cm, len tie navyse su
002-silver-blue
002-silver-blue
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 11:25:02
farby-6cm z hora:
007-black-gold
005-black-pink
008-black-silver
009-black-blue
004-black-silver blue
007-black-gold
005-black-pink
008-black-silver
009-black-blue
004-black-silver blue
Nivanv - Profil | Út 1.4.2008 11:21:32
ako som slubil kolegom zo slovenskeho jadra,tak posielam fotky smackov od lastie. v spodnom rade su 4cm a horny rad 6cm. balene po 5ks
Čtenáři této diskuse také sledují
 Burza na přívlačové nástrahy33411
NFotky ryb pouze na přívlač107189
NVýroba woblerů31008
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NVláčenie z člnu27208
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24 Burza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...















