- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké woby na hlubokou velkou vodu ze břehu
začínám s woby a potřeboval bych poradit které druhy jsou učiné na štiky a candáty na velkých plochách a hloubkách ze břehu .děkuji
Autor diskuse: VORVANOS - Profil , 7.3.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 13:30:54
indy - ty nejíš candáty ? To je divné, nelži mi !
Tak , páni mistři hlubinných wobů, co teda poradíte zadavateli otázky za woby na začátek ?
Já bych doporučil OF, protože po něm startují štiky i z velké hloubky. Dají se použít všechny velikosti 9,11,13 a nejlepší je 18, i když pro mě je to jeden z mála wobů, který chytá velké ryby i v menších provedeních. A máš dvě muchy jednou ranou, protože budeš chytat ryby z hloubky a tahat woba metr pod hladinou.
Tak , páni mistři hlubinných wobů, co teda poradíte zadavateli otázky za woby na začátek ?
Já bych doporučil OF, protože po něm startují štiky i z velké hloubky. Dají se použít všechny velikosti 9,11,13 a nejlepší je 18, i když pro mě je to jeden z mála wobů, který chytá velké ryby i v menších provedeních. A máš dvě muchy jednou ranou, protože budeš chytat ryby z hloubky a tahat woba metr pod hladinou.
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 10:40:42
Nechcem sa hadat ale prave DT16 pouzivame na vode kde sa do 7-8m dostane.... Nic to nemeni na tom ze aj FR boli fajn.Kym sa dali zohnat
Nindy - Profil | Čt 13.3.2008 0:14:30
sliver: jinak štika má 85 a je ze svazovky. moc se s ní nechlubím, protože je to jedna ze dvou ryb, který jsem si loni vzal, vedle 75ky amura, kterej mi nerozdejchal zdolání na .12ku při čudlaření. Hodně dlouho jsem si to rozmýšlel, protože jsem předpokládal, že je to jikrnačka. Doma se z ní vyklubal mlíčák...
Nzelák - Profil | Čt 13.3.2008 0:07:02
Georgino:zdar čovečééé,tak kdy vychrupnem tu zelenou????:-)))
Nzelák - Profil | Čt 13.3.2008 0:05:53
indy:tak to ti zavidím, že ti jdou pěkní candoši na každý hod.A to že na mě ještě při tom myslíte tak to je třešnička na dortu.
Nindy - Profil | Čt 13.3.2008 0:01:09
sliver: tím nemyslím zabíjíme, aby si to někdo špatně nevykládal, ale když jdou pěkní candoši na každý nahození.
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:56:28
zelí: vždycky když "masakrujeme" s klukama candoše na xka, tak si na tebe vzpomeneme ;-) a někdo tvá slova zopakuje, proto si to pamatuji
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:55:56
indy -no pěkně tlustá, ovšem kolik má a z jaké lokality ?Všude má jinou cenu.
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:46:35
zelák: přečti si sliverův příspěvek z 23:25:02 a to samý v bledě modrým.
NPrutos - Profil | St 12.3.2008 23:38:05
sliver: hážu do placu starý SB, FT a stříbrnou s rudym pupkem. Pokud budeš chtít tak hodím foto. Ovšem jen výměnou za ony RR :-)
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:36:18
indy -říkáš akce super. A cos na ně chyt ? Sonaru nevěřím. Změřen olovnicí výběžek a taktak se ho dotkl.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














