- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké woby na hlubokou velkou vodu ze břehu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVORVAŇOS - Profil | Út 18.3.2008 14:58:47
NPalky - Profil | So 15.3.2008 17:57:58
kazdopadne OF je dobra nastraha.. ;-))
NPrutos - Profil | Čt 13.3.2008 18:55:10
boyscout: leda by sliver nechtěl nějakou z mých fatrapek...víc než tři do světa nepustím.
NPrutos - Profil | Čt 13.3.2008 18:53:12
boyscout: leda by sliver nechtěl nějakou z mých fatrapek...víc než tři do světa nepustím.
Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 16:53:25
Ten můj je caucasian owtcharka. I na joutubě jsou dobré videa.
NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 14:28:18
@sliver: Ideální chlupatej kámoš, měli jsme Briarda, zemřel stářím a naši teď hledají náhradu. Asi by mě ale hnali, kdybych ji navrhl tohle medvídě. Ale děsně se mi líbí.
Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 14:24:12
Jediný incident měl jako štěně, kdy se mu vlčák pověsil na krk a on ho zabil během pěti vteřin. Jinak je se psama z dědiny kamoš, hlavně s malýma.
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:24:04
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:20:14
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:16:41
je má v nabídce pod názvy Original Floating a zkratkami jak DOF,tak OF i pouze F.je to fuk,originálky jsou i mé oblíbené woby.
NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 14:14:36
@čolkař: Když bys vyštrachal, byly by fajn SBO, RD nebo RPH. Problém je, že nemám v čem ten prut poslat ... nebudeš na BVV?
Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 14:12:07
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:08:55
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:06:43
NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 14:06:25
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:04:54
Nčolkař - Profil | Čt 13.3.2008 14:02:36
NMr.Stick - Profil | Čt 13.3.2008 14:02:30
Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 13:58:44
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 13:53:31
Nsliver - Profil | Čt 13.3.2008 13:30:54
Tak , páni mistři hlubinných wobů, co teda poradíte zadavateli otázky za woby na začátek ?
Já bych doporučil OF, protože po něm startují štiky i z velké hloubky. Dají se použít všechny velikosti 9,11,13 a nejlepší je 18, i když pro mě je to jeden z mála wobů, který chytá velké ryby i v menších provedeních. A máš dvě muchy jednou ranou, protože budeš chytat ryby z hloubky a tahat woba metr pod hladinou.
NRasto. - Profil | Čt 13.3.2008 10:40:42
Nindy - Profil | Čt 13.3.2008 0:14:30
Nzelák - Profil | Čt 13.3.2008 0:07:02
Nzelák - Profil | Čt 13.3.2008 0:05:53
Nindy - Profil | Čt 13.3.2008 0:01:09
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:56:28
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:55:56
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:46:35
NPrutos - Profil | St 12.3.2008 23:38:05
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:36:18
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:32:02
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:25:02
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:20:04
NPrutos - Profil | St 12.3.2008 23:19:39
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:13:42
Nindy - Profil | St 12.3.2008 23:05:33
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 23:01:35
Nindy - Profil | St 12.3.2008 22:58:31
Nindy - Profil | St 12.3.2008 22:54:31
Nzelák - Profil | St 12.3.2008 22:49:51
NMr.Stick - Profil | St 12.3.2008 22:46:59
Nsliver - Profil | St 12.3.2008 22:44:35
NMr.Stick - Profil | St 12.3.2008 22:42:42
Nzelák - Profil | St 12.3.2008 22:42:10
Mr.Stick:ještě žiju,ale není moc času ani na pokec.
Nindy - Profil | St 12.3.2008 22:39:59
Nindy - Profil | St 12.3.2008 22:37:16
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














