- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nils Master
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Po 12.12.2022 17:44:09
už jsi taky asi zavrhnul karabinu :D
Njá 2 - Profil | Po 12.12.2022 16:28:23
Navíc když to nenahodím nikdy že to ryby nechcou a můžu mu věřit :))
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 12.12.2022 15:02:20
Njá 2 - Profil | Po 12.12.2022 12:55:03
Nu x a - Profil | Po 12.12.2022 11:33:55
Nrybomil - Profil | Ne 11.12.2022 22:17:41
apriori neposuzuju nástrahy podle toho jak velký fišle na ně nalapu.
Nu x a - Profil | Ne 11.12.2022 20:27:10
Nmascha - Profil | Ne 11.12.2022 19:40:23
NBig Mike - Profil | Ne 11.12.2022 19:14:29
Nrybomil - Profil | Pá 9.12.2022 15:18:20
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_nkw=nils+master+invisible&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_odkw=nild+master+invisible&_osacat=0
NPavouk7 - Profil | So 20.8.2022 22:36:42
Nrybomil - Profil | Ne 20.3.2022 21:23:39
podobně kdysi kámoš, ohnul špici klacku zkoušeje jak má poštelovanou brzdu a hned úlovek...
NIllex lover - Profil | So 19.3.2022 22:42:43
... kluky 😆
Nrybomil - Profil | So 19.3.2022 21:35:53
sic nějaký ještě mám, ale vodu neviděli třeba 10 let.
Nrybomil - Profil | So 19.3.2022 21:28:49
než jsem stačil zareagovat bylo vše pro mě podstatné pryč.
Vloni v květnu začal menší výprodej nilsů ve frantíkách.
NAbu Jelito - Profil | So 19.3.2022 19:45:05
NAbu Jelito - Profil | So 19.3.2022 19:43:40
NIllex lover - Profil | So 19.3.2022 14:35:52
Nčolkař,zloch - Profil | So 19.12.2015 20:46:31
Nčolkař,zloch - Profil | So 19.12.2015 20:32:15
NKaso - Profil | So 19.12.2015 20:27:28
NKaso - Profil | So 19.12.2015 20:18:47
Nic nie je tajne. :0)
NFRANK71 - Profil | So 19.12.2015 20:14:35
Nčolkař,zloch - Profil | So 19.12.2015 17:59:03
NBig Mike - Profil | So 19.12.2015 17:23:42
Nmascha - Profil | So 19.12.2015 16:09:29
NBig Mike - Profil | So 19.12.2015 13:07:40
Nčolkař,zloch - Profil | So 19.12.2015 12:53:19
NThor - Profil | So 19.12.2015 1:15:18
NJarin - Profil | So 19.12.2015 0:47:32
NBig Mike - Profil | Pá 18.12.2015 21:03:02
Ale je to tak 3 roky jsem si udělal "nilse" dle sebe, 9-10cm i delší, buclatější a nemohu si stěžovat! Má to prostě jinej chod, dle volby zatížení, barvy mám křiklavé a mám na to vše možné.
Kdyby je v origoši dělali v 10cm, byl by to zabiják:))
NThor - Profil | Pá 18.12.2015 15:31:40
Nmascha - Profil | Pá 18.12.2015 11:08:28
NThor - Profil | Pá 18.12.2015 10:53:00
NLukas H - Profil | Čt 17.12.2015 17:58:48
NThor - Profil | Čt 17.12.2015 17:23:36
NLukas H - Profil | Po 14.12.2015 17:31:18
NRaketýr - Profil | Út 25.11.2008 17:09:58
Nrybomil - Profil | Út 25.11.2008 12:42:24
Nhechtmrk - Profil | Út 25.11.2008 0:15:12
Mám tuhle značku rád, i když letos jsem ty fešáky moc nekoupal.
Nurbisxxx - Profil | Po 24.11.2008 18:31:06
NHACEK1 - Profil | Po 24.11.2008 17:04:14
Nsnook - Profil | Ne 23.11.2008 18:18:43
NPike79 - Profil | Ne 23.11.2008 11:36:31
NSupi - Profil | Čt 29.5.2008 19:22:18
nejvíc byl jak je dole na obrázku ta 07, akorát měl zlatej hřbet ,ten je nejlepší nejvíc úlovků
a furt ho mám
NKnapík - Profil | Út 29.4.2008 16:45:50
příspěvky se mají vázat na dané téma, to si radši zavolejte
NPalky - Profil | Út 29.4.2008 16:31:07
ale abu-cko by malo byt fajn....
Nboriak - Profil | Út 29.4.2008 16:07:46
NPalky - Profil | Út 29.4.2008 16:02:06
D.A.M. netusim...TATOO mal nejake a nebol moc spokojny..mozem ti poskytnut predposledny clanok z retaze hore ak chces za nejaky symbolicky 1/2 litrik...napis SZ ak by si chcel ;-)
Nboriak - Profil | Út 29.4.2008 15:34:59
NPalky - Profil | Út 29.4.2008 14:51:00
BORIAK> tak-tak...to je ona ;-) - vypredaj, hm...na nilsy pochybujem...ja som tam kupoval oblecko D.A.M. (setik gate+bunda a vestu este predtym), mali tam akcie akurat na D.A.M. udice a navi..na take bizu som tam nic take ako "sale" nevidel :-(
Nboriak - Profil | Út 29.4.2008 14:14:00
Nkebator - Profil | Út 29.4.2008 13:19:45
NPalky - Profil | Út 29.4.2008 12:47:13
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NFotky ryb pouze na přívlač107173
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NRare woblery - Rapala14053
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRybářské kajaky Hobie2737
NPruty Hearty Rise514
Kde to žije - dravci
15:27NFotky ryb pouze na přívlač 107173
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...























