MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Jaké krmení na zavody??

5.června tohoto roku se budou konat rybářské závody na rybníku Lubí. Stojatá voda,velikost revíru cca 2ha.Vyskytují se zde Kapři od 30cm-100cm, Amuři kolem 60cm, cejni, plotice, a další hloubka u břehu kolem 1-2m ve středu i 5-6m. revír je chovný. V předcozích závodech byla welká převaha plavané. Co na háček a jaké krmení. Na jakou rybu se zaměřit???

Autor diskuse: rybář Jirka ®
Zařazeno do: plavaná - nástrahy, návnady, 18.5.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Martin M. - ® So 26.6.2004 7:22:59
fanik> je to v Revirech.
N fanik - ® Po 24.5.2004 0:34:20
aha a kde je trebice? :)
N Martin M. - ® Út 18.5.2004 22:46:22
Spinner> u Trebice.
rybar> je tam mraky plotic a cejnu, ale kapru taky hodne. Moc to tam neznam a taky hodne bude zalezet, jaka nasadi pravidla, ale spis bych vsadil na ty kapry.
N miras S. - ® Út 18.5.2004 22:18:52
Krmení bych ti doporučil opečenou klobásu s jedním točeným a zaměř se na koukání okolo, třeba se něco naučíš.
N Spinner - ® Út 18.5.2004 16:16:42
Kdepak je to Lubí???
N miki Út 18.5.2004 11:43:40
Záleží hlavně na tom, jaké ryby se budou bodovat a jak, jestli na váhu, nebo na centimetry. Zřejmě se ale bude jednat o závod, kde se sečte celková délka všech ulovených ryb. Já osobně jsem měl úspěch, při podobných závodech na podobné vodě, s jemným a decentním zakrmením(2-3 kuličky ve vel. vajíčka) jednoho fleku cca 4m ode břehu, kde jsem se zaměřil především na menší rybky-plotice a cejni. Druhé místo jsem navnadil o něco mohutněji -5-6 koulí ve vel tenisáku- na vzdálenost cca 25 metrů, kde jsem následně chytal s angličákem. Ten kdo vsadil na velké ryby-kapry, zpravidla ulovil za celý závod 1-3kusy, které však svou délkou nedosahovali k mím 10 ploticím, kterých bylo přes dva metry v celkovém součtu. Krmení jsem měl z kukuř. šrotu, strouhanky, oves. vloček, strouhaného perníku a umletého konopí. V záloze pak práškový posilovač od Sensas-Carpix. Na háček jsem dával bílé červi, nebo zrno kukuřice. U břehu jsem pravidelně dokrmoval mírně rozmočenými kuličkami a anglána jsem nechal po základním zakrmení již v klidu. Závod trval cca 3-4hodiny.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | plavaná | nástrahy, návnady ]

Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKORUM Transition Rucksack

Za 2.080
NOVINKA. Perfektně propracovaný batoh. ROZMĚRY: 52x40x18 cm. Podrobnosti na www.chytiljsem.cz. K vidění na ForFishing HALA 3 - stánek CHYTIL.

akce, rybareniPRESTON Supera Rod Bands

Za 260
Neoprenové pásky pro bezpečnou přepravu prutů. Větší z těchto dvou pásků má na sobě ještě kapsičku, do které schováte olovo ( nebo třeba krmítko) uvázané na vašem prutě. Předejdete tak poškození prutů. K vidění na ForFishing HALA 3 - stánek CHYTIL.

Oznámení - plavaná
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - plavaná
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FIORD - rybářské potřeby FIORD - rybářské potřeby

Jsme největší prezentační e-shop firem AWA-S /dříve AWA-SHIMA/, Carplinq, Catling, Drennan, ESP a Carpprovocations. Zde naleznete kompletní...