rontgenove snimky woblerov

ahoj, chcem Vás poprosiť o kontakty na stránky, kde sú rontgenove snimky woblerov. Nejaké som našiel, v prípade záujmu ich sem pripnem. Hľadám však negatívy s woblermi Salmo, prípadne s jerkami rôzneho druhu. Dík
Autor diskuse: pablo-fish - Profil , 1.2.2008 dravci - nástrahy, návnady
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nbrach - Profil | So 2.2.2008 11:01:10

O rybařině (jakékoliv) přemýšlím hodně, ale až takhle asi ne..
Je to však zajímavé.

    Npablo-fish - Profil | Pá 1.2.2008 15:01:28

    Rasto: dík, ale ako pozerám, sú to skoro rovnaké typy a ko v predchádzajúcich odklazoch. Jerky asi nikto nerontgenoval.

      NJapčák - Profil | Pá 1.2.2008 14:42:22

      pablo-fish - Ten odkaz je parádní, woby sice nevyrábím ale zajímá mě To. Kdysi náhodou jsem narazil na něco podobného no, možná Toho Tam bylo i více.....blbec, neuložil jsem To:-(
      Asi To chce gůglovat a hledat......

        NDenny - Profil | Pá 1.2.2008 14:31:41

        pablo-fish - tak to ano,pokud si je vyrabis,tak je me jasne ze takove info je pro tebe zajimave.

          Npablo-fish - Profil | Pá 1.2.2008 14:01:00

          Denny- práveže si vyrábam, a hľadám ako je pri vobleroch typu jerk rozmiestnená záťaž. Napríklad pri rovnako veľkých vobleroch cca 15cm je rozdiel medzi plávajúcou a potápavou verziou iba 5-10g

            NDenny - Profil | Pá 1.2.2008 13:51:10

            pablo-fish je to zajimave,ale pokud je nevyrabis ma to nejaky prakticky vyznam?

              Npablo-fish - Profil | Pá 1.2.2008 13:45:20

              tak tu sú tie, čo som zohnal, prípadne čo mi poradili iný:
              http://www.deutscherhechtangler-club.de/Wobbler.php
              http://xoomer.alice.it/cjbur/a_xray.htm