Používáte při lovu na feeder za nástrahu pelety

Jaké máte zkušenosti při lovu na feeder s použitím pelet a která příchuť se vam osvědčila nejvíce a od kterého výrobce.Děkuji.
Autor diskuse: Milan - Profil , 5.1.2004 feeder - nástrahy, návnady
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NJirka D. - Profil | St 7.1.2004 16:55:26

Dynamite baits - Frank Warwick /1kg 240Kč/

    Njiří - Profil | Po 5.1.2004 21:52:45

    pouze přikrmuji na přehradě ale málo.

      NPalo - Profil | Po 5.1.2004 20:24:44

      Používám 7mm konopné od fy Lastia. Rozpadají se tak po 20 minutách. Nastržuji je na gumičku (velmi tenkou)do obloučku háčku vel 4-6. Do krmelce jich pár vmáčknu mezi krmení.

        NMarin | Po 5.1.2004 14:49:25

        oprava- červy (podle vzoru : pány)

          NMarin | Po 5.1.2004 14:48:42

          jo teď čtu, že píšeš jako nástrahu.
          To jsem pelety nezkoušel.
          Používám červi, kukuřici a loni velmi úspěšně na kapry rohlíkové boilies
          Folpy: můžeš vysvětlit?

            NMarin | Po 5.1.2004 14:46:41

            myslíš na přikrmování?

              NFolpy - Profil | Po 5.1.2004 13:42:38

              Feeder není o nástrahách. Můžeš tam dávat co chceš.