Poradí začátečníkovi někdo dobrý vlasec na feeder?

Autor diskuse: olsavan - , 1.12.2003 feeder - náčiní, doplňky
41 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NJakub - Profil | Čt 4.3.2004 16:47:44

Marin: pokud se nepletu tak bledě modrý. Radši se ale doma mrknu na cívku.

    NIceman | Čt 4.3.2004 13:56:48

    Marin: přesně, uvidíme.....

      NMarin - Profil | Čt 4.3.2004 13:34:41

      500m za 160Kč je podezřele levné, ale třeba překvapí ?

        NMarin - Profil | Čt 4.3.2004 13:33:40

        jakub: jakou má barvu?

          NJakub - Profil | St 3.3.2004 14:35:51

          Iceman: taky jsem ho koupil, v 0,16. Zatím byl ve vodě jen pár hodin, ale nevypadá zle.

            NIceman | St 3.3.2004 13:28:42

            Letos zkusím Byron Tefloncoated Feeder soft v balení 500m za 160 Kč. Viděl jsem 0,19mm/3,5 kg a 0,16mm/2.7 kg. Za ty peníze mě to láka, uvidíme jakej bude.

              Nzubáč | St 3.3.2004 13:25:09

              Pardon Stroft GT.... moc mi to kecá... nezlobte se...

                Nzubáč | St 3.3.2004 13:24:11

                Osobne používám Tubertini feeder a na návazce Stroft GTM a jsem s touto kombinací navýsost spokojený, Colmic Fender jsem měl jen jednou a velmi krátce, asi dostal infarkt a po měsíci intenzivního používání na stojáku se začal trhat, pak jsem ho zahodil a nikdy více, asi jsem trefil špatné balení... Ale používal jsem i samotný Stroft GTM a bez větších problému i když to není speciál na feeder ...

                  NMarin - Profil | Ne 29.2.2004 14:56:06

                  Colmic Fender i Fendreel je hodně průtažnej - to při vám při feederu nevadilo ?
                  Zkoušel někdo na feeder Colmic Fendreel Super Match - růžovej ?

                    Nsiro | Út 9.12.2003 23:05:00

                    Jednoznačně Byron.
                    Colmic fender mne hodně zklamal.Koupil jsem si ho po velice kladných ohlasech na Mrku.Chytal jsem na něj chvilku(než jsem ho zahodil) a s Byronem(zel.-tušim Tefloncoated) nejde srovnávat.Je pravda že se líp potápěl,ale to je asi tak všechno.
                    Na to že je to skoro 0,13 se trhá i při nižším zatížení než T-force 0,125mm.
                    T-force v 0,125mm na návazce jako folpy(mam ho i na odhoz).

                      NPavel | Út 9.12.2003 21:32:16

                      Jednoznačně Colmic. Je sice dražší, ale super.

                        NVéna S. - Profil | Út 9.12.2003 8:32:19

                        G.Moolis: Ten vlasec Tubertinijsi vyhrál u nás na závodech. Já ho mám taky, a jsem s ním naprosto spokojený. Tady je myslím cena úměrná kvalitě. Stojí sice 200 Kč ale je to taky 200m. Byrony používám dlouhá léta na plavačku a taky naprostá spokojenost.

                          NFolpy - Profil | Po 8.12.2003 7:06:40

                          Jako kmen mám Byron, návazce Trabucco T-force. Zatím moje nejlepší kombinace. Byron je tvrdší a velice dobře potápivý,Trabucco T-force měkoučký. Síly vlasců podle období nebo předpokládané velikosti ryb.

                            NOsprey - Profil | Pá 5.12.2003 16:19:49

                            S tím Byronem jsem chytal dlouho a i když ho aktuálně nemám, nikdy jsem nelitoval. Navíc se jeho vlastnosti s časem nijak dramaticky nemění.

                              NG. Moolis - Profil | Pá 5.12.2003 13:32:55

                              cejnek: Mně ten Byron stačí. Asi nechytám takový bestie jako ty. Když to ryba přežene, tak stejně přijdu o tenkej forpas (O,12) a ne o patnáctku na kmeni.

                                Ncejnek | Čt 4.12.2003 16:50:55

                                G.Moolis:175Kč se mi nezdá za kvalitní vlasec moc peněz.Ne že bych měl na rozhazování,ale cena se tady rovná ke kvalitě.

                                  NG. Moolis - Profil | Čt 4.12.2003 13:48:30

                                  Tubertini Feeder v pohodě, dostal jsem ho od Vény S. Tvrdej, neprůtažnej ale drahej silon.
                                  Jinak jsem spokojenej s obyčejným Byronem. Lacinej a dobrej.
                                  Prostě bych si na bobkařinu asi nekoupil drahej vlasec, zdá se mi to zbytečný.

                                    NSteve - Profil | Čt 4.12.2003 11:44:22

                                    Me se osvedcil Trabucco T-force 0.148.

                                      NJFK - Profil | St 3.12.2003 11:04:13

                                      na feeder colmic fender 0.16 a na picker trabucco T-force 0.125. S obojím naprostá spokojenost.

                                        NGolem | Út 2.12.2003 17:08:18

                                        U toho Tubertiny feederu mam pocit, ze sla pevnost dolu. pouzivam ho tusim od zari. A to jeste na fisle nechodim pravidelne. Musim ale priznat, ze sem ho pouzival i na plavacku mozna casteji nez na feeder.

                                          NIceman | Út 2.12.2003 16:49:37

                                          TomL: starší Fender, novější Fendreel

                                            Nred.foot - Profil | Út 2.12.2003 15:53:55

                                            tubertini feeder i colmic fendreel jsou naprosto v pohodě. měním tak 1x za rok

                                              NTomL | Út 2.12.2003 15:23:06

                                              Starší fender, novější fendreel - myslím.

                                                Njeníček - Profil | Út 2.12.2003 14:53:37

                                                asi fender? feeder tam tuším napsáno není. juknu se doma na cífku

                                                  NRaďošek - Profil | Út 2.12.2003 13:08:02

                                                  colmic fender nebo colmic feeder?

                                                    Njeníček - Profil | Út 2.12.2003 8:12:46

                                                    mirmen: colmic fender 0,18 1 návin od března t.r., pocitově (neprováděno měření) sem snížení pevnosti nezaznamenal. samozřejmě už chybí pár prvních metrů, co se postupně odíraj atd.

                                                      NBigSteak - Profil | Út 2.12.2003 8:10:57

                                                      Používám Colmic Fender 0,18, vzhledem k tomu, že více než feeder vláčím(rotačky), měním 3x za sezonu. Při vázce jsem již několikrát ohnul háček, eventuelně i zlomil ramínko, hlavně u jig hlaviček, takže pevnost bych řekl, že je super. Jsem poměrně netrpělivý člověk, takže po chvilce vytřepávání, vystřelování atd. dám prut do přímky, přidržím vlasec a jdu, takže vlasec měním i kvůli délce.

                                                        Nmirmen - Profil | Út 2.12.2003 6:12:27

                                                        TUBERTINI and COLMIC - uživatelé, jak pevnost v uzlu v průběhu sezony, používáte jeden návin celoročně, příp.déle?

                                                          NFK | Po 1.12.2003 22:05:34

                                                          ColmicFender nebo levnější Mikado DinoPower

                                                            Nmirmen - Profil | Po 1.12.2003 21:03:43

                                                            levný Shakespeare OMNI 0.16 , v létě 0.18. Cena cca 45 Kč/100 m. Nechávám na cívce 8-10 týdnů, pak navinu nový.

                                                              NŠlehy | Po 1.12.2003 20:46:38

                                                              Používám už dlouho Byron Teflon Bottom line 0,14 - 0,18.Mám ho na feeder i na plavanou z anglánem a zatím také nemám důvod ho měnit.

                                                                Nrapalla - Profil | Po 1.12.2003 20:18:37

                                                                Jak říká otik - naprostá spokojenost.

                                                                  Notik - Profil | Po 1.12.2003 19:54:53

                                                                  Colmic Fender

                                                                    NIceman | Po 1.12.2003 14:58:08

                                                                    Jo Tubertini - a kde ho mám jako v okolí české Lípy sehnat :-)))

                                                                      NGolem | Po 1.12.2003 14:11:15

                                                                      Taky ho chytam. S prutaznosti je na tom celkem dobre. Srovnaval sem prutaznost se sufixem a dopadl lip Tubertini.

                                                                        Nstrejka - Profil | Po 1.12.2003 12:20:14

                                                                        kdo by to byl rekl, ze na nej chyta tolik lidi :-)), vazne nema chybu...

                                                                          NCetus - Profil | Po 1.12.2003 11:51:26

                                                                          Jak říkaj kluci - ten Tubertini je dobrej jak na vláčku, tak na feeder.

                                                                            NVéna S. - Profil | Po 1.12.2003 9:54:01

                                                                            Mám taky Tubertini, v létě 0,18 teď 0,14 a v pohodě.

                                                                              NIceman | Po 1.12.2003 9:37:35

                                                                              Byron začal vyrábět vlasec s označením feeder, cena je příznivá, na příští sezónu ho zkusím, ale vlasce od Byronu se mě zdají docela cool.

                                                                                Ncejnek | Po 1.12.2003 9:07:16

                                                                                Souhlas s Matym,vynikající vlastnosti,cena 200m okolo 200kč.

                                                                                  NMaty - Profil | Po 1.12.2003 8:42:30

                                                                                  No pokud monofil, tak se mi celkem líbí Tubertini Feeder (0,16 a 0,18) je opravdu málo průtažný, v této době s 16kou twistruji a šlape dobře i zde.