- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Přívlač na gumu a smrad z nástrahy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nbrach - Profil | St 17.9.2003 15:08:37
No a toho pstruha jsem odnesl domu, nechal ho vysušit a používal ho pak místo louče.
NJirka | St 17.9.2003 14:54:11
Nbrach - Profil | St 17.9.2003 12:06:39
NOtto - Profil | Út 16.9.2003 14:41:14
Ad Luž. 10B, který úsek to je, nemám to v hlavě? Někde dole u Suchdola ??? Tam je spousta malých štik 40-55cm. Nebo aspoň - bývaly tam. Pokud bys tam jel, střihni to přes JČ metropoli Tábor, rád se připojím...
Nmirmen - Profil | Po 15.9.2003 12:51:14
Stejně si ale myslím, nebo vskrytu duše doufám, že trošinka pachové stopy by mohla nerozhodnutého candáta sledujícího nástrahu k záběru přimět. Koneckonců, proč se doporučuje u mrtvé rybičky našťouchnoutbříško, aby pouštěla šťávu?
Proč se u rousnic vyplatí střihnout poslední 2-3 mm konečků při sestavě na kalhotky?
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 12:51:13
Jo, možná se v říjnu objevím na víkend někde v Již. čechách (chtěl bych se mrknout na Luž. 10B)ale zatím nejsem rozhodnut, lákal by mne i Orlík nebo Lipno. Kdybych nakonec jel na tu Lužnici spoléhám na Tvé info !
Nmirmen - Profil | Po 15.9.2003 12:41:57
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 12:40:36
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 12:40:02
Nstrejka - Profil | Po 15.9.2003 12:38:28
Nmirmen - Profil | Po 15.9.2003 12:37:58
K and R : to byl trik úhořáků už od c.k.Rakouska. Chcíplá slepice či králík se přivázaly k šutru a nechaly zasmrádnout. Pak se to hodilo do tůně, kam se chodilo chytat.
Zkoušet se dá i rybí tuk, co prodávají v lékárnách, ale strašně smrdí, lepí se a zaseká celou krabici s gumama. Ten používám občas na dipování žížal při chytání na řece, v uzavíratelné sklenici, která jde do několika mikrotenových sáčků.
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 12:36:13
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 12:33:28
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 12:32:14
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 12:24:51
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 12:23:53
Taky je zajímavé, jak např. v Anglii chytají štiky na makrely a podobnou havěť - údajně je to úspěšná nástraha, protože je tučná... asi ten smrad nějakou roli hraje.
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 12:22:22
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 12:19:43
Nmirmen - Profil | Po 15.9.2003 12:15:52
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 12:12:23
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 12:10:31
Nmirmen - Profil | Po 15.9.2003 12:05:47
Nmirmen - Profil | Po 15.9.2003 11:34:28
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 11:19:07
NK&R - Profil | Po 15.9.2003 10:47:11
řekl bych, že podle akce jsou asi nejlepší Relax spolu s Berkley a Storm, potom Mann´s a Mr. Twister a ostatní moc nechytám, smrad je různý a podle mne rybám nic neříká.
NPiskotus - Profil | Po 15.9.2003 10:45:02
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 9:18:38
NJirka | Po 15.9.2003 9:12:25
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 8:17:13
NOtto - Profil | Po 15.9.2003 8:13:59
Jinak pokud jde o záměrně aromatizované nástrahy Berkley, tak ten pach dle mě nemá naprosto žádný vliv na četnost záběrů.
NSikula - Profil | So 13.9.2003 16:15:29
Nhalibut - Profil | So 13.9.2003 11:54:42
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










