- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je streamrování s mušákem přívlač?
Je streamrování s mušákem přívlač? Tzn. jestli můžu vyrazit na dravce s mušákem v zimě.
Autor diskuse: pavel - , 8.9.2003 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
20 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NK&R - Profil | Út 9.9.2003 14:47:14
Slamáček: na závody prdím, nejsem soutěživej typ, možná se pojedu kouknout ale nevím, jestli místo toho radši nepůjdu na ryby. Po závodech si tam zajedu pro nějakou náplň do mrazáku
NRoyale with Cheese - Profil | Út 9.9.2003 14:33:50
karel> my tě s Rtepem nechápeme, ale souhlasíme s tebou.
Nkarel - Profil | Út 9.9.2003 13:20:11
a kdyby nahodou nekoho mrzelo, ze nevi, zda porusuje ryb. rad jen na jare, tak se to da vylepsit nekolika lurama a tenhle problem je razem celorocni, jelikoz vlacet se smi jen jednou nastrahou. Z toho bych zkusil usoudit, ze privlac to byt nemuze, trebas pri tom nastrahu vodis prutem (nastesti bude zpravidla muskarsky). Pokud se tu mylim a to je mozne, tak je to u nas samy pytlak :-)
NK&R - Profil | Út 9.9.2003 11:02:26
Otto: náhodou záběry na twister ze dna v zakrmeným místě jsou vzrušující, už jsem si na Poličku namlel strouhanku.
NOtto - Profil | Út 9.9.2003 10:26:50
Miloš: třeba, když na mušák pověsíš marmyšku, minirotačku nebo mikrotwistera... pár lidí tak chytá (Polička)
Nbrach - Profil | Po 8.9.2003 12:54:32
Tak už se uklidněte, nebo zase přijde ňákej neználek a bude zle....:))
NLEVIT - Profil | Po 8.9.2003 11:13:00
tohle tu bylo už tolikrát, že si z toho nejde dělat nic jinýho než srandu. Mrkni do archivu.
NOtto - Profil | Po 8.9.2003 9:21:36
K&R: ach tak, díky za info, já o Tobě nepochyboval! Copak candoši, těch se v dubnu a květnu dá naflákat i 20 za vycházku. A mají v té době velice kvalitní maso, zejména, jsou-li z jedné velké díry v hněvkovickém podjezí.
NK&R - Profil | Po 8.9.2003 9:06:52
Otto: nemluvím o sobě ale ostatní by pouštět mohli, aspoň zbude víc na nás :-)
NOtto - Profil | Po 8.9.2003 8:56:00
K&R: ty to pouštíš ??? Já mám počátkem roku dost vítr v mrazáku a pěkný dubnový candátek nebo májová štička či sumeček bodnou.
NK&R - Profil | Po 8.9.2003 8:53:24
chytat můžeš, pustit musíš :-))) ale na okouny je to dobrý, hlavně zjara
NOtto - Profil | Po 8.9.2003 8:08:45
Je to muškaření a chytat tak můžeš celou sezónu mimo případné všeobecné hájení. To u nás na Luž. 3 a 4 není, takže tak chytám i od dubna do června.
NGoba | Po 8.9.2003 7:45:57
teda - pokud zimou myslíš Leden-únor-březen
(jestli mluvíš o prosinci, pak je otázka bezpředmětná)
hájení sice respektuju, ale omezovat kalendářem některé rybolovné techniky je docela škoda, myslím, že většině lidí jde hlavně o to si zaházet, než něco chytit a sežrat
(jestli mluvíš o prosinci, pak je otázka bezpředmětná)
hájení sice respektuju, ale omezovat kalendářem některé rybolovné techniky je docela škoda, myslím, že většině lidí jde hlavně o to si zaházet, než něco chytit a sežrat
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












