- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nej nástraha na vláčení?
Jaká je vaše nejúspěšnější vláčecí nástraha? Ad už je to třpytka (rotačka, plandavka), guma (twister, kopyto,banjo, smáčci),marmyška nabo wobler, pište...............
Autor diskuse: tench - Profil , 11.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
wenda - Profil | Ne 11.11.2007 18:15:13
gumy, hlavně malé a mikro jsou fakt univerzál, ale nedám dopustit na vláčenou rybičku, která na 100% vydráždí jakoukoli štiku a dnes se o tom přesvědčil i hoch který tu má přezdívku angleface, viď Tome :)
kojhle - Profil | Ne 11.11.2007 18:15:04
To jsou moje gumle na který se mi podařilo nějakou tu zuběnu lapnout. Já osobně barevný jigy nepoužívám ani ti neřeknu proč,ale kámoš který mě ve vláčce radil a pomáhal v začátcích ,je nikdy nepoužíval.
tench - Profil | Ne 11.11.2007 17:56:29
sliver: nene, jenže na něj rád chytám a zajímalo by mě to, nic víc...
sliver - Profil | Ne 11.11.2007 17:47:30
tench - malé štiky skočí na všechno a u velkých je to pokaždé jinak. A proč zrovna twistr, kvůli ceně nebo proč ?
tench - Profil | Ne 11.11.2007 17:39:50
ALL: a jaká je podle vás nejlapší sestava sladění twistra na štiky? (např bílej ocas,černý tělo a červená jiggovka)
kojhle - Profil | Ne 11.11.2007 17:35:39
Podle mých nejčastěji navštěvovaných revírů tak na Svratce 3 mam oblíbené woblírky kolem 4cm (salmo,lovec) 1 rotačky (vaškovky).Na přehradách (Brno,Vranov) mam nej kopyta 7-10cm, rotačky 2. Foto woblírek od Lovce.
tench - Profil | Ne 11.11.2007 17:26:23
ty malý rotačky (1 a menší) sou fakt na okouny asi nejlepší....
Pl@s@ - Profil | Ne 11.11.2007 11:54:26
Štiky chytám na 3 rotačku a woblery. A podle mě na okouny je nejlepší 0,1 rotačka nebo malé kopyto.
Stanik - Profil | Ne 11.11.2007 11:48:29
U mě se to rok od roku mění ale poslední dva roky hlavně rotačky a woblery. Stejně nejvíc záleží na jaké vodě chytám a podle toho vyberu nástrahu.
tench - Profil | Ne 11.11.2007 10:56:34
schiwa: ta je na mě dost velká......preferuji spíše malé nástrahy a to rotačky nulky, twistery do cca 7 cm.....chytám hlavně na stojákách, ale přívlači se věnuji velmi okrajově
fishman78 - Profil | Ne 11.11.2007 10:41:42
Jak kdy, ale na vláčku na štiky jsou pro mě nejlepší hladinné woblery tak 10 cm. Ale na okyše, pstruhy atd. se nejlíp osvědčily gumy.
UL-Dr.FiSh - Profil | Ne 11.11.2007 10:21:11
rotačky - 1 - 0 - 00 - zväčša mepsky - medená - black furry, gumky - twistre a malé kopýtka....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










