Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

NZweizug - Profil | Út 28.8.2012 11:16:42

Vše prodáno...

    NP!F - Profil | Út 28.8.2012 10:42:54

    Zweizug >> Aha, oni su potvory dva druhy, to som nevedel, dakujem.

      NZweizug - Profil | Út 28.8.2012 8:05:14

      P!F >> Je to Trolls to 20 Shad. Ty o kterých mluvíš jsou Trolls to Minnow.

        NP!F - Profil | Út 28.8.2012 1:03:22

        Zweizug >> Tie Troll to 20iatky su co zac? Tie ktore som zatial videl nazivo mali uplne iny tvar, boli take dlhsie, stihlejsie. Nie su DT 20? Ci len to je nejaky novy model?

          NZweizug - Profil | Po 27.8.2012 22:06:58

          Takže zbývají tihle krasavci. Všechny Rapaly jsou nové, čisté, nekoupané, v krabičkách. Jednotná cena je 90,- Kč/kus. pošta je též jednotná 35,- Kč ať za jednoho, dva nebo všechny... Prosím SZ.

            Npepa-č - Profil | Po 27.8.2012 20:17:56

            koubic >> tak si ho nech. jsem uraženej

              Nkoubic - Profil | Po 27.8.2012 20:17:05

              pepa-č >> ty chytáš na twistry? pche, tak to je toho prutu pro tebe škoda

                Npepa-č - Profil | Po 27.8.2012 20:15:16

                koubic >> 750 a jednoho okousanýho twistra bez hlavičky.

                  NRytíř - Profil | Po 27.8.2012 20:13:53

                  P!F >> šel rovnou na maximální částku co je ochoten vyplatit:-)

                    NP!F - Profil | Po 27.8.2012 20:12:53

                    Rytíř >> Ale napriek tomu ze je sam prihadzuje, to sa na aukre nevidi. Trochu schizofrenicky pristup k aukcii :)

                      Nkoubic - Profil | Po 27.8.2012 20:11:23

                      pepa-č >> :)) přihoď dva woby, beztak už je nemáš kam dávat

                        NRytíř - Profil | Po 27.8.2012 20:08:34

                        No ty voléé,to je jak na aukru akorát jeden přihazující:-))

                          Npepa-č - Profil | Po 27.8.2012 20:01:59

                          koubic >> tak 750, ale normálně se mi zvedá žaludek

                            Nkoubic - Profil | Po 27.8.2012 20:00:53

                            pepa-č >> s tebou je radost obchodovat. to ho dám raději Hugovi na malbu.

                              NRytíř - Profil | Po 27.8.2012 17:26:53

                              Čím víc je člověk vzdělanej,tím větší škrt.

                                Npepa-č - Profil | Po 27.8.2012 16:48:32

                                jaky skrte? Jsem tam puvodne mel 600

                                  NHugo Fisher - Profil | Po 27.8.2012 16:41:51

                                  pepa-č >> škrte...

                                    NRytíř - Profil | Po 27.8.2012 16:37:33

                                    pepa-č >> škrte...

                                      Npepa-č - Profil | Po 27.8.2012 16:32:44

                                      koubic >> 700, druha ruka, vic ani *n

                                        Nkoubic - Profil | Po 27.8.2012 15:58:58

                                        pepa-č >> ten vrchní na tom obrázku - má katalogové číslo 2895 180 a v tabulce si ho najdi :)

                                          Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss