Burza na přívlačové nástrahy

Jestli máte nějaké vláčecí nástrahy, které se vám už nehodí, nebo které nechodí podle vašich představ tak je nemusíte doma skladovat, ale můžete je nabídnout ostatním, kteří je třeba využijí.nabídněte woblery, třpytky, gumy které vám už jen zabírají místo.
Autor diskuse: Stanley 87 - Profil , 2.11.2007 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Sethy Profil + Feroxhunter Profil + Piskořík Profil

Ntupac - Profil | St 22.8.2012 12:41:40

Všechno prodáno . Časem tu dám další nepotřebné woby.

    Nafjee - Profil | St 22.8.2012 12:41:02

    tupac >> Nééé. Kdo mi je vyfoukl?

      Ntupac - Profil | St 22.8.2012 12:40:41

      afjee >> už nemám nic :D

        Ntupac - Profil | St 22.8.2012 12:40:22

        Scanix >> Slider je tuším 7 na 90% ale už jsem všechno prodal.

          Nprochy96 - Profil | St 22.8.2012 12:37:50

          afjee >> Nemam to ... Je to drahý jak prase u nás ... 275 za ks

            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 22.8.2012 12:34:38

            Kolis >> tak tak :-))

              NLedňáček (Iceman) - Profil | St 22.8.2012 12:34:20

              afjee >> máš štěstí že jdu kolem ..... :-)

                NKolis - Profil | St 22.8.2012 12:32:28

                Ledňáček (Iceman) >> že?! leze sem kdejakej vandrák o))

                  Nafjee - Profil | St 22.8.2012 12:31:36

                  Ledňáček (Iceman) >> Díky o) Jinak jsem chod woblera samozřejmě už viděl na youtube, ale chtěl jsem to slyšet od odborníka .)

                    Nafjee - Profil | St 22.8.2012 12:26:58

                    prochy96 >> A to je jako nějaká novinka nebo co? Jak to chodí? Máš to?

                      Nprochy96 - Profil | St 22.8.2012 12:22:27

                      afjee >> Dělaj se 7cm,9cm,11cm,13cm tuším :)

                        Nafjee - Profil | St 22.8.2012 12:17:30

                        prochy96 >> Jo? Vypadá to úplně stejně, až na ten zadní trojhák. Takže to jsou devítky?

                          Nprochy96 - Profil | St 22.8.2012 12:15:28

                          afjee >> To neni x rap :) Ale clackin minow ;)

                            Nafjee - Profil | St 22.8.2012 12:00:37

                            Kolis >> ááá monitůjek o)

                              NKolis - Profil | St 22.8.2012 12:00:18

                              afjee >> Huš... :-D

                                Nafjee - Profil | St 22.8.2012 11:58:19

                                tupac >> X-rapy jsou osmičky? Máš ještě něco?

                                  NScanix - Profil | St 22.8.2012 11:56:02

                                  tupac >> jaka je to velikost tech jerku?

                                    Ntupac - Profil | St 22.8.2012 11:54:13

                                    komplet 450,- , platba předem

                                      Ntupac - Profil | St 22.8.2012 11:53:09

                                      komplet 300,- , platba předem

                                        Červené karty: Maaatesss, MB, jahwh, draveccl, eumol, Manss