Večerní vláčení

Zdravím, jaké máte osvědčené umělé nástrahy na vláčku za tmy? Za odpovědi moc děkuji.
Autor diskuse: knight - Profil , 23.10.2007 dravci - nástrahy, návnady
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NRomikS - Profil | Čt 25.10.2007 16:37:19

v létě sem chytal za tmy na rapala original floating v barvě S candáty,na mělčině.

    Nroman - Profil | St 24.10.2007 15:02:51

    Já chodím vláčet pouze v noci-je to super ale je velmi vhodné si přes den osahat dno a hlavně břeh. Nástrahy používám jako ve dne a vodím je spíš u dna. S plovoucíma woblerama jsem toho moc nechytl-ale každý má možná zkušenosti.

      Nobrisek - Profil | Út 23.10.2007 12:03:50

      táké moc v noci nevláčím, ale letos sem to zkusil 3x cíl sumík...nakonec z toho byla štika 65 na salmo plov dvojdíl a candoš 57 na plandu...obě ryby těsně před půlnocí...

        NPalky - Profil | Út 23.10.2007 9:14:38

        KNIGHT> ja moc nevlacim, ale kamarat slavil uspechy na jointedy od rapaly - vacsinou 7-9cm - najcastejsie ulovky sumec a jalec (tloust)