- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
prut na vláčení
toho lituju.) Díky moc
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
milanpindryc - Profil | Po 14.12.2020 23:01:16
Bacha San - Profil | Po 14.12.2020 17:57:27
yarda_1 - Profil | Po 14.12.2020 16:10:23
novel - Profil | Po 14.12.2020 10:46:18
Délkou by se mi spíš líbil https://www.nordfishing77.at/daiwa-silver-creek-ultra-light-spin-235cm-3-14g-17221
Znáš/neznáš?
Objednáváš z NF? Jaké je tam poštovné do ČR?
Edit: už jsem to našel 8,9E
yarda_1 - Profil | Po 14.12.2020 10:37:40
https://www.nordfishing77.at/daiwa-ninja-x-spin-210cm-3-15g-neu-2020-12092
Za zbytek rozpočtu můžeš pořídit ještě nějakou šňůru...
aartu - Profil | Po 14.12.2020 7:15:36
Polčis - Profil | Ne 13.12.2020 20:51:46
Prut 2,44 m do 21g bude oproti tvému jemnější.
pavel12 - Profil | Ne 13.12.2020 20:00:41
https://www.nastrahy.cz/pruty-na-privlac/privlacove-pruty-smekaci/prut-daiwa-ninja-ul-spin
novel - Profil | Ne 13.12.2020 19:57:42
Polčis - Profil | Ne 13.12.2020 17:29:30
novel - Profil | Ne 13.12.2020 17:18:21
david.ch - Profil | Ne 13.12.2020 17:03:30
u x a - Profil | Ne 13.12.2020 17:00:02
david.ch - Profil | Ne 13.12.2020 16:53:57
https://www.chytapust.cz/Privlacove-pruty-532/Favorite-Prut-X1-802M-2-44m-7-21g?
Koupil jsem ho nedavno na tahani gum do 10cm na hlavach do 10g. S mymi par dochazkami s vlackou za rok mi plne dostacuje. Osadil jsem ho Shimanem Nasci 2500 a je to akorat.
novel - Profil | Ne 13.12.2020 16:31:39
Našel jsem tyhle dva adepty:
https://flagmanshop.sk/p/5505/spinning-rod-flagman-thunder-max-742l
https://www.mikado.cz/katalog/cz/pruty_99/pruty-na-privlac/klasicka-privlac/produkt/prut---sensual-n.g.-ultra-light-spin--1-16-g---2dilny/_var=25110
Prosím o jakoukoliv recenzi, či popis od majitele prutu. Byl bych rád, kdybyste mi klidně i doporučili něco jiného, ať mám z čeho vybírat, ale do těch 1500.
Děkuji.
Otto - Profil | Čt 13.3.2003 10:43:21
Otto - Profil | Čt 13.3.2003 10:42:30
Jinak jo, radeji pockam a dosetrim prachy na neco lepsiho, za cenu odrikani a omezovani se napr. v jidle :-))).
siro | Čt 13.3.2003 6:36:24
Jinak máš pravdu jsem zastánce toho aby si každej radši počkal rok a přišetřil,než za rok kupoval něco kvalitnějšího.
Já si koupil kdysi "šrot" a jelikož mne vlačka moc nechytla(v době když jde chytat pro mne zábavnějšim způsobem) nekupoval jsem si nic jiného.A když vláčim tak fídrem;o)
Lukas | Út 11.3.2003 14:27:04
Kde to žije - dravci
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:24Burza na přívlačové nástrahy 33412
14:50Fotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










