Dá sa to kombinovať

Chcel by som si vyrobiť boilies. Z 1 kg zmesi si rozdelím na dve polovice. Pol kila urobím boilies mušlové zelené a z druhej polovice mušlové napr. modré. Potom ich spolu zamiešam a uvarím. Mali by byť dvojfarebné a mali by uvolnovať zmiešanú aromu. Da sa to urobiť. Nebude to mať nepriaznivé účinky. Aký je na to váš názorAutor diskuse: Michal Porubsky - , 26.2.2003 kaprařina - nástrahy, návnady

0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

Nvladys | Pá 28.2.2003 17:15:24

Boilies s dvomi aromami sa da vyrobit pomerne jednoducho. Praktizujeme to uz dve sezony, prvym impulzom bola snaha o napodobenie boilies od SB peach/squid.

Zhrniem skusenosti >
1. namiesanie suchej zmesi, rodzelit na dva rovnake diely
2. prichystat si dve rozne kombinacie aditiv {aroma, silice, sladidlo, AMK,pripadne farbivo...}, napr. spominane muslove {A} a rybacie {B} a rozmiesat ich samostatne do vajec
3. zarobit zo suchej zmesi cesto.
4. pripravit “boilies klobasy” ci uz rucnym vyvalanim, masovym mlyncekom alebo vytlacnou pistolou.
5. zobrat klobasu A a B pozapletat ich , upozornujem pravidelne, az sa vytvori akasi spirala
6. vzniknutu spiralu vyvalat na pozadovany priemer
7. na rade je rolbal, alebo len noz v pripade vyroby valcekov
8. varenie, susenie,……………

A Bicolore je na svete,…………..

NDan - Profil | Čt 27.2.2003 16:02:27

M.P.-Zkus a uvidíš, já dělám někdy takové směsi, že máti když příjde domu, tak by mě nejraději hned zabila, ale až potom co se vyblije. Meze se moc nekladou. Vem si jako příklad kobinaci ryba/jahoda. Pro mě hnus, ale vloni jsem s tím hodně bodoval. Ničeho se neboj, ty to žrát nemusíš. Čau

NMichal Porubsky | Čt 27.2.2003 12:49:01

ďakujem za vaše odpovede, nezáleží mi na tom mať pekné farebné guličky ale aby boli aj účinné. Ale pomýlil som sa v otázke. chcel som vlastne urobiť zelené mušlové a modré rybacie dá sa to bez problémov.

Nmiras | Čt 27.2.2003 8:59:42

Souhlas, na barvě moc nezáleží, ale jako malej kluk jsem taky věřil víc duhový kuličce než obyčejný skleněnce.... Budeš-li tedy mít lepší pocit, klidně si obarvuj. Jinak míchej aromata, jak se Ti zachce, občas i šílená kombinace může mít vinikající účinky. Stejně asi nakonec skončíš u několika osvědčených.

NPepaK - Profil | St 26.2.2003 19:49:21

Barva není důležitá. Méně atraktivní barva často vyřeší problém malých ryb.Energii zaměr na výrobu většího množství nebo na samotnou chytačku.

NShark - Profil | St 26.2.2003 18:16:57

Já bych tu barvu zatratil,na tý až zas tak nezáleží.Zaměřil bych se spíš na kvalitní atraktory,aromata atd.Ale jak píše Dan,když se ti povedou dvojbarevný, dej vědět.

NDan - Profil | St 26.2.2003 13:20:58

Pokud Ti jde jen o barvu, tak dle mého názoru je to zcela zbytečné. Jinak co se týka těch aromat, tak záleží asi taky na výrobci těch směsí.
Ale jestli opravdu jen chceš mít hezké dvojbarevné kuličky, proč ne.