Navštívíte blížící se rybářské výstavy v Praze a Brně?

Ač jsou mnozí z těchto výstav zklamaní, vždy mají tyto výstavy velkou návštěvnost! Taky neodoláte!
Autor diskuse: Lukáš V. - , 20.2.2003 všeobecné - ostatní

Koťón - Profil | Čt 20.2.2003 13:28:41

Zbynek: ...a já něco vím a nepovím.

    Zbynek - Profil | Čt 20.2.2003 12:37:14

    O MRK cepicich si nechte zdat..

      Koťón - Profil | Čt 20.2.2003 11:21:11

      Roman C: tak tedy něco namysli a hoď to do placu. Akorád mám strach, že to zase spácháš v týdnu.

        Marek | Čt 20.2.2003 11:10:22

        all: pojedu se podívat asi aji do Prahy.Mohl bych někoho vzít např. z Brna, pojedu asi sám takže 3 místa volný.

          Arnošt | Čt 20.2.2003 10:59:57

          Brno se dostává v nabídce na solidní úroveň, je možno získat přehled o zboží a novinkách v branži, je jen škoda že prostor haly určený pro rybáře je už vzhledem k zvyšujícímu se počtu vystavovatelů a návštěvám poměrně malý a tak se při prohlídce spíž prodíráte davem než že by bylo možno v pohodě vybírat a nakupovat.Přesto ale návštěvu vřele doporučuji, je na co se dívat.

            Piškotus - Profil | Čt 20.2.2003 10:51:11

            Marek-Díky to se tam vokážu.

              Iceman | Čt 20.2.2003 10:06:04

              Jó čepice - už bych taky nějakou bral. Jinak co se týče výstav tak do Prahy nejedu a do Brna je to daleko :-(. Jedině s někým (rozdělení nákladů).Stejně ale nemám financ, takže spíš na čumendu (i když vím jak by to dopadlo - no nekupte to za ty prachy :-)))

                brach - Profil | Čt 20.2.2003 9:58:01

                RC - a co čepice ? (2 samolepy ještě mám).

                  Marek | Čt 20.2.2003 9:53:23

                  roman C: bude možno si na slezině kópit nějaké propag. předměty MRKu (nálepka na auto atd..)??

                    Marek | Čt 20.2.2003 9:49:00

                    piškotus: Praha 6.-8.3. Holešovice
                    Brno 19.-23.3. BVV

                      Roman C. - Profil | Čt 20.2.2003 9:43:52

                      slezina v Brne>urcite neco udelame, jen se musime domluvit kde a kdy - at se nas sleze co nejvice.

                        Otto - Profil | Čt 20.2.2003 9:42:33

                        Ano.

                          Zbynek - Profil | Čt 20.2.2003 9:09:57

                          jdu podruhe do Brna v patek (sobota natresk)
                          a co takhle Havirov mate nejake postrehy ?

                            Dan - Profil | Čt 20.2.2003 9:05:18

                            Už se nemůžu dočkat až si zaveteším. Je to pro mě něco, jak pro ženské nákup hader.
                            Koťon- ta slezina není špatný nápad. Chystám se tam v sobotu, čas ale ještě nevím.

                              Radynek | Čt 20.2.2003 8:47:17

                              Brno urcite jdu. Posledni dva roky se me libily.

                                Jirka | Čt 20.2.2003 7:42:35

                                Pro mě je Brno trochu z ruky, ale na pražskou výstavu se chystám určitě. Asi prohlédnu nabízené novinky a pak si stejně půjdu koupit to, co jsem si vyhlédl už dřív...

                                  brach - Profil | Čt 20.2.2003 7:04:03

                                  Příliš daleko.. Jsem nucen odolat.

                                    Piškotus - Profil | Čt 20.2.2003 6:52:53

                                    Ani nevim kdy to v Praze je.Ale jestli se nebude dát jít na ryby tak se pudu mrknout.

                                      jariss - Profil | Čt 20.2.2003 6:50:42

                                      Pokud čas dovolí, tak bych se zašel kouknout v Praze

                                        Koťón - Profil | Čt 20.2.2003 6:16:11

                                        V Brně půjdu určitě. Neuděláme na výstavě nějakou slezinku?