- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Privlac v prosinci ?
Myslite si ze je prosinec jeste mesicem pro uspesnou privlac? Myslim tim Orlik nebo Slapy.
Autor diskuse: Pavel - , 4.12.2002 dravci - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
deni - Profil | So 7.12.2002 0:15:24
Fugas> vis jak bylo skvele je zdolavat na tu dvanactku???Vitr pisti do napnuteho silonu ...ohnuty prut...ty ve vode...a na konci takove poleno. SUPER
deni - Profil | So 7.12.2002 0:12:57
Fugas> fak to bylo presne tak,jak jsem to napsal.Pouzil jsem 0,12 mm silon,twister 5-7 cm a stal jsem ve vode v lovakach.Neni to ani soukroma voda a ani revir.Je to voda bez majitele a muzes si tam delat co chces.Ja tomu rikam mimorevir
Lukáš J - Profil | Pá 6.12.2002 19:06:11
PO poslední výpravě říkám, že jo, za tři dny tři záběry, 2x 40cm štička a 1x 41,5 okoun. Vláčel jsem ripery a twistery s 8-10g hlavičkama, u dna a daleké náhozy.
Fugas | Pá 6.12.2002 15:35:11
deni: To myslíš vážně nebo to byla nějaká soukromá voda?
Pavel: Na Orlíku chytám až do konce roku. Okouny si určitě zachytáš. Chce to tahat hodně pomalu a hlavně hledat. Z umělotin je nejlepší twistr nebo marmyška. Pamatuju rok, kdy celou sezónu candáti moc nešli a na konci roku brali velice slušně. Někteří "takyrybáři" je pak tahali i v lednu:-((. Pokud se člověk na ryby dobře připraví(dost oblečení, termoska a pod.), odměnou mu pak je nádhernej klid u vody, kterej na Orlíku jindy nezažiješ.
Pavel: Na Orlíku chytám až do konce roku. Okouny si určitě zachytáš. Chce to tahat hodně pomalu a hlavně hledat. Z umělotin je nejlepší twistr nebo marmyška. Pamatuju rok, kdy celou sezónu candáti moc nešli a na konci roku brali velice slušně. Někteří "takyrybáři" je pak tahali i v lednu:-((. Pokud se člověk na ryby dobře připraví(dost oblečení, termoska a pod.), odměnou mu pak je nádhernej klid u vody, kterej na Orlíku jindy nezažiješ.
deni - Profil | St 4.12.2002 23:32:51
Pavel: proc by nemela byt uspesna???!!! zalezi na umeni rybare jak umi s nastrahou pracovat.Dravci zerou i pod ledem-to je vyhoda pro tebe,narozdil od kapraru!! Ja napriklad chodil jeste v ledne a unoru na candaty s gumou a chytal jsem velmi pekne kousky!! vetsina byla v rozmezi 64-89 cm a jenom par jedncu bylo kolem 40 cm(tech bych spocital na paru rukou).
Hrouzek - Profil | St 4.12.2002 15:12:03
Pavel-určitě může!!! nevim teda na Orlíku atd.,ale minulej rok tatka vytáhl štiku 93cm(zatim nej.)na Seči!bylo to 28.12.!!! na gum.rybku!!!Byl takovej mráz,že hned jak jsme ji vytávli ven z vody tak stuhla!Cenu to má,ale chce je hodně hledat a mít štěstí!
Pedo - Profil | St 4.12.2002 14:36:48
Za sebe mohu říct,že mě to teďka dvakrát nebere.
K vodě se sicedostanu max.jednou do týdne,chytám
s gumama,ať zkouším jakékoli barvy,žádná výrazn
ázměna.Protože chytám na vodě,kterou velmi dobře
znám,myslím,že se ryby stáhly do hlubších partií
Hlavně okounci ,štiky většinou přes den ještě u
břehů prolovují.Vyzkouším hloubkové woblery a pak poreferuju.
K vodě se sicedostanu max.jednou do týdne,chytám
s gumama,ať zkouším jakékoli barvy,žádná výrazn
ázměna.Protože chytám na vodě,kterou velmi dobře
znám,myslím,že se ryby stáhly do hlubších partií
Hlavně okounci ,štiky většinou přes den ještě u
břehů prolovují.Vyzkouším hloubkové woblery a pak poreferuju.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:01Fotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49Poradna: Sumcařina 2572
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












