- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nafukovaci clun?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nspeed641 - Profil | Ne 24.11.2013 21:08:59
Njafo - Profil | So 23.11.2013 17:11:44
NBobajz - Profil | So 23.11.2013 16:28:09
Bohužel mi k němu chybí nějaké recenze.Nic jsem nenašel tady ani jinde.Pokud ho někdo vlastníte,podělte se o zkušenosti.
NJaroch - Profil | Ne 18.3.2012 7:53:26
Já nepotřebuji opakovat jedno a totéž stále dokola aby se mi něco v hlavě uchytilo . O materiálech už tady by lo psáno nejednou .
Pokud by jsi dával pozor tak by jsi věděl že tu s luckyhebeda řešíme ruský gumák versus Intex plasták který je dvojnásobně dražší , k dodělávce pevnější podlahy z vodovzdorné překližky nebo z lamel plovoucí podlahy na pouhých pár vycházek v roce . Například já nemám v okolí vodu kde bych mohl ze člunu vláčet , tedy revír .
Ale je tu pár propadlin kde by to šlo a k tomu nepotřebuji člun za jánevímkolikpeněz :-)
Dále skladovací prostory v paneláku jsou vhodné pouze na vyfouknutý člun , což znamená pokaždé ho vyfouknout a pokud použiješ talek tak by s gumákem neměl být problém .
A cokoliv si myslíš či domýšlíš , tak je to tvá pouhá doměnka .
NErva - Profil | So 17.3.2012 12:22:24
NJaroch - Profil | So 17.3.2012 12:11:11
Fakt je zbožňuji .
Naštěstí jich zase tolik nepotkávám .
NKvakoš - Profil | So 17.3.2012 11:20:45
Dobrý den.
Když jsem ho kupoval tak jsem byl smířen s tím, že jsem přišel o peníze. Ale naopak mě překvapilo, že balík dorazil rychle. Materiál mi připomíná staré nafukovací madračky.
Nluckyhebeda - Profil | Út 13.3.2012 10:19:31
NJaroch - Profil | Út 13.3.2012 10:15:56
Nluckyhebeda - Profil | Út 13.3.2012 9:51:35
Mewa VELIKOST
245X115
Je vyrobena z pryží tloušťky
Czajka
245X120
Je vyroben z tenké gumy
Omlouvám se za kvalitu mého ČESKÁ / učím se teď /
ono i na tý fotce je vidět že ta czajka má ten matroš trochu krapatější než ta mewa, ta mewa je tedy ze silnější gumy )bude možná i těžší) to co píše na aukru se trochu rozchází s tím co mi poslal, asúpon víme proč je mewa dražší :) bylo by fajn aby se ozval některý z majitelů....
NJaroch - Profil | Út 13.3.2012 9:40:45
Navíc je tam doprava i do zahraničí zdarma a tak se to musí každopádně vyplatit , což opět vybízí k zamyšlení kolik by ten člun stál v Rusku ?
Orientační cena za 18kilo těžký balík od nás do Polska je 910 kč . Dále doprava z Ruska a marže prodejce . A dostávám se k orientační ceně 1500 korun za kus .
Řekl bych že je třeba oprášit ruštinu a ještě pohledat :-)
Npohodak - Profil | Po 12.3.2012 22:00:32
a tu je odkaz na net
http://www.najlacnejsisport.sk/nafukovaci-intex-mariner-p-1857.html
Nfajanek - Profil | Po 12.3.2012 18:34:31
Nluckyhebeda - Profil | Po 12.3.2012 13:54:09
NKvakoš - Profil | Po 12.3.2012 13:42:50
Nluckyhebeda - Profil | Po 12.3.2012 13:36:48
NKvakoš - Profil | Po 12.3.2012 13:29:25
Nluckyhebeda - Profil | Po 12.3.2012 13:17:04
NJaroch - Profil | Po 12.3.2012 11:38:20
Ale jsou tam zase jen 2 komory , je to dělené na přední a zadní část takže ty přepážky jsou kruhové v bočnicích a váží tedy minimálně .
Seahawk 2 za 3000 korun , ruský gumák za cca cca 4000 korun , toť otázka - co z toho je menší šunt :-D
Na lepení bude lepší asi ta guma a na dodělání pevné podlážky asi taky protože nemá nafukovací dno .
Nluckyhebeda - Profil | Po 12.3.2012 10:19:05
NJaroch - Profil | Po 12.3.2012 6:59:27
Má to být guma , 2 komory , váha okolo 13-15kg .
Zajímalo by mne zda to není lepší varianta pro DODO než čluny od INTEX ?
NPROŠEK - Profil | Po 12.3.2012 1:04:17
NVendys 65 - Profil | Ne 11.3.2012 23:18:54
NMapeska - Profil | Ne 11.3.2012 22:52:53
NMapeska - Profil | Ne 11.3.2012 22:51:17
NPlotičkář - Profil | Po 16.1.2012 21:53:28
N1568 - Profil | Po 16.1.2012 21:49:59
NPlotičkář - Profil | Po 16.1.2012 21:47:43
N1568 - Profil | Po 16.1.2012 21:42:52
NPlotičkář - Profil | Po 16.1.2012 21:21:13
NPlotičkář - Profil | Po 16.1.2012 21:09:01
N1568 - Profil | Po 16.1.2012 21:03:58
NPlotičkář - Profil | Po 16.1.2012 20:53:09
Nangelo - Profil | Po 16.1.2012 19:20:05
NMartin... - Profil | Po 16.1.2012 19:11:16
NJaroch - Profil | Po 16.1.2012 19:09:30
Pořád jen připomínky : nekupovat , kup si lepší , bez pevné podlahy nestabilní atd.
Ale co když je skutečně velmi omezený rozpočet a lepší už to nebude ? Co když to bude jen na pár vycházek ročně ?
Co takhle DODO ?
Koupit levný člun s nafukovací podlahou a do něj si vyrobit podlahu z vodovzdorné překližky ?
Už jste někdo něco takového vyzkoušeli ?
Njasommato - Profil | Po 16.1.2012 18:49:59
N1568 - Profil | Po 16.1.2012 18:35:35
NPYTLAKS - Profil | So 14.1.2012 22:54:16
NPlotičkář - Profil | So 14.1.2012 22:47:54
NUnca - Profil | So 14.1.2012 22:41:05
NPlotičkář - Profil | So 14.1.2012 22:19:25
NPlotičkář - Profil | So 14.1.2012 22:16:15
N(bedna) - Profil | So 14.1.2012 22:14:34
Pokud teda nemáš plovucí podlahu,v tom případě se nemusel kupovat ani člun.-)-)-)
N1568 - Profil | So 14.1.2012 22:14:11
NPlotičkář - Profil | So 14.1.2012 22:07:41
N(bedna) - Profil | So 14.1.2012 22:01:04
Né ten je tam proto,že tlumí nárazy a nedělá to takovej rámus,když ti něco spadne a neposouvají se ti věci po lodi a taky,kvůli tomu blatu na botách noha sklouzne raz dva,a taky ty první námrazy kloužou,prostě protiskluz.
NMartin... - Profil | So 14.1.2012 21:53:40
NPlotičkář - Profil | So 14.1.2012 21:50:44
Nfajanek - Profil | So 14.1.2012 15:28:22
Nfajanek - Profil | So 14.1.2012 15:25:46
NErva - Profil | So 14.1.2012 14:24:03
Nboyscout - Profil | So 14.1.2012 14:08:56
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...


















