- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Woblery Kenart ...
Máte někdo prosím zkušenost s woblery polské firmy Kenart?
Autor diskuse: Timo - Profil , 7.8.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NMohawk Alfresco - Profil | St 9.11.2011 19:22:29
Nkura11 - Profil | St 9.11.2011 19:22:13
Mohawk Alfresco >> su aj navijaky ktore sa ti nepokazia ked vela vlacis.. :-))
NMohawk Alfresco - Profil | St 9.11.2011 19:19:22
Od LLangoss : Tento navijak je už nefunkčny. Ved navijaky stále pokazia. Kto veľa vláči, tak je to jasne, ako myslím. Môžem konštatovať že to bol príjemný a dobrý chod. Bol som spokojný. Malá poznámka wobler Kenart nie je jediný, ale vynikajúci je aj wobler Mikado. Ten žiaľ bohu je to NAJHORŠÍ VÝROBOK!!!. Ľahko sa im lupe farba, a rýchlo sa aj pokazí lopatka!. Na rozdieľ od Kenarta, tento výrobok je už o niečo lepšie!!!. Ukážem vám pstruha, chytený na wobler Mikado. Potočak na obrázku, bol vrátený naspäť do vody.
Notoš - Profil | So 5.11.2011 20:24:09
již jsem to někde tady napsal, jsou to velice slušné voblery...někdy a někde jsou i úspěšnější než Salmo. Záleží na vodě. Mně se zdá, že hodně chytají v srpnu a září. Pak již preferuji Salmo a Rapalu. (je to z mého hlediska moc dobrý vobler na častěji prochytávaných místech)
Ale ber to všechno s rezervou, na jiné vodě nebo přehradě to může být lov s výsledkem zero.
Ale ber to všechno s rezervou, na jiné vodě nebo přehradě to může být lov s výsledkem zero.
NLLangoss - Profil | So 5.11.2011 18:49:17
Mohawk Alfresco >> Mě by spíš zajímalo jak ti teď maká ten naviják :D
NTOKR - Profil | So 5.11.2011 10:40:20
koupil jsem jich asi 8 na zkoušku .. ale zatím nic moc, ale to není woblery, nedal jem jim zatím moc prostoru .. ale cho mají dobrý ... a hlavně jsem je rozdal bráchovi a tátovi .. a to nejsou úplně typický wobaři, musím jim vybrat krabky a udělat tet pak poreferuji :)
NMohawk Alfresco - Profil | So 5.11.2011 10:33:10
Je to super wobler!!!. Som veľmi spokojný. Dobre sa pláva, ale aj dobrý pohyb. Silnejši prúd je tak trocha problematický. Hlavne na to, na akú lopatku sa používa!! Ospravedlním za trocha nekvalitní obraz, ale dá sa to pozerať. Ajfee - napisal si, že sa zlomila lopatka, veď všetci woblery sa lámu!. Riečne sa rýchlejšie lámu lopatky, než z priehrady.
Nafjee - Profil | Út 11.10.2011 10:52:01
bigzee >> Nejspíš jo, ale bohužel jsem to už vyhodil. Nicméně jsem toho Kenarta už odvařil, zlomila se mi lopatka o vázku ve vodě.
NSiven Polní - Profil | St 5.10.2011 19:25:22
Mam jednoho, asi 3cm, bila ryba s cervenou prsni ploutvi a okem. byl dobry na tlouste letos. Divoka akce. Ty jerky vypadaji dobre...
Nvydra1 - Profil | St 5.10.2011 18:35:29
afjee >> Kenyho ještě ve zbírce nemám, můžeš mě prosím prozradit v které prodejně si ho koupil případně i cenu ( abych orientačně věděl ) dík.
Nafjee - Profil | St 5.10.2011 18:18:23
bigzee >> Teď jsem si v Brně koupil jednoho Kenarta a zatím mám jen nějaké malé štičky a okouny, ale věřím tomu a chod má moc dobrý.
Nbigzee - Profil | St 5.10.2011 18:16:11
kdyby měl někdo fotky úlovků s těmito woby když tak SZ. Díky
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NFotky ryb pouze na přívlač107185
NVýroba woblerů31008
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NPruty Hearty Rise514
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
NDelší prut na candáty na větší gumy66
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...
















