Jak prošít rybku?

Zajímalo by mě jak spravně prošít rybku.Jestli zepředu dozadu nebo obráceně,jestli dát háček na hřbet nebo bokem a jestli je rozdíl v prošití,když jdu na štiku nebo cándáta.Díky.
Autor diskuse: waccl - Profil , 22.6.2002 dravci - techniky lovu

šrot - Profil | Út 11.10.2016 17:56:17

waccl >> myslim že jako autor budeš mít někde čudlik na uzamčení,
jinak to bude nekonečný příběh...

    Bušák - Profil | Út 11.10.2016 17:00:37

    waccl >> promiň nedočetl jsem to až do konce,trochu taky piju tak jsem ještě odepsal,KONČÍM

      Bušák - Profil | Út 11.10.2016 16:58:27

      Cloud >> přesně a držíííí

        FRANK71 - Profil | Út 11.10.2016 16:29:11

        waccl >> tak si to zamkni nebo napiš MM.

          Cloud - Profil | Út 11.10.2016 16:23:15

          Bušák >> My používáme klasickej Křížkový zteh,ten je stabilní!!:-))))

            Bušák - Profil | Út 11.10.2016 16:20:17

            waccl >> jen to na mě vyskočilo tak jsem byl zvědavej co na to novodobí rybáři

              Bušák - Profil | Út 11.10.2016 16:18:28

              waccl >> ahoj,teď už určitě víš jak se to má správně dělat,taky jsem zjistil až pozdě že to je stará otázka

                waccl - Profil | Út 11.10.2016 16:13:47

                Bušák >> Teda, kdo tuhle otázku kde, kdo vylovil... Ano jsem stále aktivní MRKman. Měl jsem za to, že je tato otázka, kdysi položená v mladické nerozvážnosti, již dávno uzamčena. UŽ NA NI PROSÍM NEODPOVÍDEJTE, děkuji.

                  dada11 - Profil | Ne 9.10.2016 21:44:45

                  waccl - >> A proč ji prošívat?

                    Bušák - Profil | Ne 9.10.2016 18:48:37

                    marmyš >> ono to tak ve finále i bude daný rozkazem

                      marmyš - Profil | Ne 9.10.2016 18:44:39

                      Jste sadisté a nic jiné! Já háček k rybce šetrně přilepím vteřinovým lepidlem:-)

                        Bušák - Profil | Ne 9.10.2016 18:41:15

                        waccl - >> tady to začíná žít a ty nikde ,jsi ještě vůbec aktivní Mrkmen ?

                          tuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 18:37:42

                          Buffalo1969 >> přeci ju nezašiješ nějakou rezavějící svorkou.o)))

                            Buffalo1969 - Profil | Ne 9.10.2016 18:36:53

                            tuzemak >> myslíš, že to nějakej candidát ocení???...:-)

                              tuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 18:35:33

                              Buffalo1969 >> krásný stehy ta mašinka umí.DD

                                Buffalo1969 - Profil | Ne 9.10.2016 18:33:12

                                tuzemak >> kua Janku dík....aspoň neumřu hlópé..:-DDD

                                  Bušák - Profil | Ne 9.10.2016 18:32:54

                                  waccl - >> tady se to třeba i ještě řádně rozjede ,dám si ještě Zlaťáčka a panáčka a uvidím

                                    tuzemak - Profil | Ne 9.10.2016 18:32:11

                                    Buffalo1969 >> kua tu ho máš,nejlepší stehy to udělá.DDDhttp://www.raj-siti.cz/overlock-singer-14-sh-754/d-​69473/?gclid=CL7Zr-GSzs8CFcEp0woddy8Fjw

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 9.10.2016 18:31:05

                                      venca1 >> Dneska bych rybku prošíval svorkovací pistolí :-))

                                        Buffalo1969 - Profil | Ne 9.10.2016 18:25:27

                                        venca1 >> kua a kdo ten OVERLOCK na nástražky vyrábí.......hned bych si ho objednal. Nemáš nějaký info...:-)

                                          lado40 - Profil | Ne 9.10.2016 18:20:05

                                          venca1 >> Tak to mam vyhrano, moje manželka je svadlena...

                                            venca1 - Profil | Ne 9.10.2016 17:32:07

                                            Anýzový dědek >> Ale to se musí..-) Před čtrnácti lety bys rybku prošíval ručně, letos ji prošiješ šicím strojem...-)

                                              Anýzový dědek - Profil | Ne 9.10.2016 17:19:12

                                              Že vás baví tyhle vykopávky vůbec oživovat