- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Orlík
Zdraviim chtel bych se zeptat jak se Vam dari na Orliku predevsim na dravce, ale i kapry. Diky za odpoved a doufam ze bude kladna ;-)
Autor diskuse: candos - Profil , 3.8.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NHoldegrón - Profil | Po 6.8.2007 12:26:54
V sobotu 4.8. jsem se vrátil z Orlíku. Můj revír nyl kousek od Podolského mostu. Celej tejden, ne v kuse, jsem tam máčel rybičku a ani 1 rozjezd. Měl jsem tam ježdíka, plotici, cejnka ale bylo to hov... platný. Měl jsem políčeno jak u břehu, tak na v půli přehrady.... nic platný.. Voda kvete fest a to tam nebyly takový vedra, jako jsou tam teď, takže koupání nepřipadá v úvahu... A kaprů jsem taky moc nechytil, poslední den 2 okolo 50 - vráceni vodě, jinak cejnů asi 60 za tejden.____ ZDAR
NFugas - Profil | Po 6.8.2007 11:19:30
byl jsem tam ve středu a celkem to šlo. Asi 8 cejnů 45-48 a jeden kapřík. Na plavanou v tom největšim pařáku po poledni. Voda zelená, ale bylo to celkem rozptýlený.
NCeP - Profil | Po 6.8.2007 9:07:41
tak to vidim nejak cerne.. teda vlastne zelene... :-((
České Budějovice: Hygienici zakázali koupání na Orlíku u Radavy a Podolska
2.8.2007 16:29
Jihočeští hygienici zakázali koupání na Orlíku v lokalitách u autokempu Radava a u veřejného tábořiště Podolsko. Výsledky rozborů vody odebrané tento týden totiž prokázaly, že voda tam neodpovídá hygienickým požadavkům a hrozí nebezpečí akutního poškození zdraví, sdělil ČTK mluvčí Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje František Kotrba.
Rekreanty od přehrady vyhání zelená kaše
včera 9:25
PÍSECKO - Zákaz koupání na Orlickém jezeře v lokalitách u autokempu Radava a u veřejného tábořiště Podolsko vydala Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje.
„Právě jsem se vrátil ze zátoky pod Podolským mostem, kam jsem ráno vyjel na ryby. Byla to zbytečná cesta. V zátoce vytvořil květ takovou kaši, že rybářský vlasec zůstával ležet na hladině. O tom, že by nějaká ryba zabrala, nemůže být ani řeči,“ řekl včera v poledne rybář Jiří Hradský z Písku.
O nic spokojenější nebyl ani provozovatel tábořiště Radava Jaroslav Zelenka. „Obsazeno máme asi ze dvou třetin, ale srpen růžově nevidím. Hladina vody neustále klesá, a to je zřejmě také jedna z příčin špatné kvality. Takové množství sinic tu vidím letos poprvé. Vždycky jsme na tom byli oproti ostatním rekreačním místům na přehradě lépe,“ řekl Jaroslav Zelenka.
http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/pi20070803or lik.html
České Budějovice: Hygienici zakázali koupání na Orlíku u Radavy a Podolska
2.8.2007 16:29
Jihočeští hygienici zakázali koupání na Orlíku v lokalitách u autokempu Radava a u veřejného tábořiště Podolsko. Výsledky rozborů vody odebrané tento týden totiž prokázaly, že voda tam neodpovídá hygienickým požadavkům a hrozí nebezpečí akutního poškození zdraví, sdělil ČTK mluvčí Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje František Kotrba.
Rekreanty od přehrady vyhání zelená kaše
včera 9:25
PÍSECKO - Zákaz koupání na Orlickém jezeře v lokalitách u autokempu Radava a u veřejného tábořiště Podolsko vydala Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje.
„Právě jsem se vrátil ze zátoky pod Podolským mostem, kam jsem ráno vyjel na ryby. Byla to zbytečná cesta. V zátoce vytvořil květ takovou kaši, že rybářský vlasec zůstával ležet na hladině. O tom, že by nějaká ryba zabrala, nemůže být ani řeči,“ řekl včera v poledne rybář Jiří Hradský z Písku.
O nic spokojenější nebyl ani provozovatel tábořiště Radava Jaroslav Zelenka. „Obsazeno máme asi ze dvou třetin, ale srpen růžově nevidím. Hladina vody neustále klesá, a to je zřejmě také jedna z příčin špatné kvality. Takové množství sinic tu vidím letos poprvé. Vždycky jsme na tom byli oproti ostatním rekreačním místům na přehradě lépe,“ řekl Jaroslav Zelenka.
http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/pi20070803or
NUcici se Kaprar - Profil | Ne 5.8.2007 23:22:17
Jerryp: proc hura :D bylo to zakazany ale kazdej chytal prez noc ! jenom se na noc zhasinali svicky ! pred asi 2 tejdnama na orliku sedim u prutu neco okolo 6 hodky vecer 3 lode si rikam kam pudou pichli si to predeme rikam h tak to bude randalu tetkon zavezli 8 bojek na sumce v asi pul 8 kontrola vse v poradku v 9 byly vozrali a neco okolo 11 hodiny slysim vabnicku to me dostalo :D chci jen rict ze je dobre ze to udelali protoze kdo mel ty svicky furt zhasinat !
NUcici se Kaprar - Profil | Ne 5.8.2007 23:19:02
ja krmil takhle na asi 5 metrech 1.5 metru vlevo od bojky to sami v pravo a pred bojku ke brehu taky 1,5 metru
NUcici se Kaprar - Profil | Ne 5.8.2007 23:17:20
no ohledne candatu tak ve slopupci nic moc pred 2 dnama sem se vratil z orliku byl tam manik kterej mesic krmyli koulema atd... mel hezky kapry nerikam ze nebrali ja chytal taky na koule sice jsem chytal asi 50 metru od jeho mista krmeni ale nic moc 3 zabery za pomalu 3 dny 1 proseklej 2 se vyriznul a 3 krasnej 68 supi ! ale chce to krmit krmit a krmit ale neprehnat umerny davky !ze zacatku tam 5 hrsti kuku vareny 30 kouli neco palet a potom 2-3 hrsti kuku vareny dotoho 15-20 kouli hrsticku palet a dou byl sem tam ze strejdou a ten tam placal na srkacku cejny a smal se mi ze nemam zabery ale me to bylo ejdno ze sem beznich ale potom preznoc krasnej kapr a jak zavidel ... jeste plave !! v utery tam jedu na 2 tejdny tak uvidime ! je malo vody ale celkem to jde !
NBrouček - Profil | Ne 5.8.2007 21:09:42
ted jsem přijel od tamtud a nic jestli bylo teplo nebo co jen 2 kapříci a jeden candík ale vse pod mírou. jindy nestačím přehazovat pruty a tentokrát uplný klid.
NRashid - Profil | Ne 5.8.2007 20:40:40
Ahoj. Ted jsem se od tamtud vratil, a az na jeden zaber nic :-(((
NJerryp - Profil | Pá 3.8.2007 6:23:31
Oznámení: Rozhodnutím MZe ČR č. j. 18760/07-16230 ze dne 29. června 2007 byla Radě ČRS udělena výjimka z denní doby lovu na rybářském revíru 481 501 ÚN Orlík v době od půlnoci do čtvrté hodiny ranní, a to od 29. června do 31. srpna 2007. Výjimka nabyla účinnosti dne 9. července 2007.Tak hurá na sumce :o))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
9:09NFotky ryb pouze na přívlač 107183
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











