- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytání v noci na feeder
Jakým způsobem lze za tmy chytat na feeder?
Chemické světlo, rolnička ....?????
Chemické světlo, rolnička ....?????
Autor diskuse: Lipid - , 6.6.2002 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NStewik - Profil | Út 8.5.2012 19:31:54
burget >> jj tie halucinácie dlhým pozeraním na svetielko v noci poznám :D :D
NStewik - Profil | Út 8.5.2012 19:31:08
Martinbati >> no ale ako ho máš nízko, mám radšej svetielko na konci špičky
Nburget - Profil | Út 8.5.2012 19:29:39
Martinbati >> no a to jsem zkoušel minulý rok a musím říct, že jsem to hned vyhodil. Ty co jsem tu u nás koupil začli pořádně držet až tak mezi cca třetím a čtvrtým očkem, možná ještě níž. a když jsou záběry jen takový malý ohyby špičky na takto upevněným světílku to skoro není vidět. a na rovinu, když koukám dvě hodiny na diodu nebo chemický světlo, mám docela už halucinace a vidím záběry a přitom se špička ani nepohla.
jak říkám, mě nejvíc vyhovuje ten klip co mám na fotce Stewik, má výhodu, že at máš špičku jaké koliv tlouštky, upevníš to pevně mezi první a druhé očko feederové špičky.
jak říkám, mě nejvíc vyhovuje ten klip co mám na fotce Stewik, má výhodu, že at máš špičku jaké koliv tlouštky, upevníš to pevně mezi první a druhé očko feederové špičky.
NMartinbati - Profil | Út 8.5.2012 19:26:33
Stewik >> ked nasadzujes svetielko, prilozis ho kolmo na piscku, so spickou pruta vobec nehybes, a postupne otacas to svetielko aby bolo v rovnobeznom smere so spickou, a tie dva klipy sa na spicku zaklipnu takmer same, vobec sa spicka neohyba, neviem odkial to mas
je to velmi dobry system, skvele to drzi a nemota sa tam silon, ani sa mi to netoci okolo osi spicky
je to velmi dobry system, skvele to drzi a nemota sa tam silon, ani sa mi to netoci okolo osi spicky
NStewik - Profil | Út 8.5.2012 19:21:06
Martinbati >> tieto klipy nemám rád, už len to, že keď ich ideš nasadiť dosť ohýbaš špičku
NMartinbati - Profil | Út 8.5.2012 19:20:04
burget >> http://www.ryvafishing.com/ryvafishing/eshop/35-1-Akce-1-1-zdarma-a-vice/0/5/1908-Chemicke-Svetlo-Feeder-0-6-1-4mm-2ks-akce-5-1zdarma
vyskusaj toto, je to vyborne na spicku, drzi to pevne a netoci sa, na nejakom 2. ocku myslim ze ja to mam, mozno tretom, velmi dobre to drzi a indikuje zabery aj od malych ryb
vyskusaj toto, je to vyborne na spicku, drzi to pevne a netoci sa, na nejakom 2. ocku myslim ze ja to mam, mozno tretom, velmi dobre to drzi a indikuje zabery aj od malych ryb
NMartinbati - Profil | Út 8.5.2012 19:19:15
NStewik - Profil | Út 8.5.2012 19:16:48
burget >> tiež ten klip som minule zháňal, ale nič. Viem že bol v balení z chemickými svetielkami, ale na značku si neviem spomenúť, skoro všade su už tie klipy z jedného kusu, ale tie mi vôbec nevyhovujú a na špičke "lingajú"
Nburget - Profil | Út 8.5.2012 19:11:53
Stewik >> ten "klip" na to chemické světílko je dobrej. sice mi uz prasknul a novy nemohu u nas sehnat, ale myslim, že to bylo zatim pro me to nej uchycení světla na špičku. ted jsem začal používat světílka do splavku a přichycuju je ke špičce elektr. izolačkou. kdyz je upevním diodou směrem k navijáku, má to velkou snahu se to motat, zachytává se za to vlasec a ve tmě to rozmotávat, nic moc. raději to upevním obráceně, sice je na to mín vidět, páč to svítí odemne, ale zase se to nemotá.
Ncmeliak87 - Profil | Po 7.5.2012 13:43:11
Martinbati >> zacni chodit so svetielkom na uhory ...je to eňo ňuňo
NKobarid - Profil | Ne 6.5.2012 9:39:16
Kockopes >> já vím, to byla jen technická poznámka pro neznalé, že lepší je si ten kbelík položit "na bok" ( fajnšmekři si dokonce na to dno, mohou nakreslit i terčík, pro lepši detekci pohybu špičky)...........
NStewik - Profil | Pá 4.5.2012 23:08:19
Lipid - >> Na rolničku som chytal keď som používaj tvrdšie teleskopky :) Ten zvuk rolničky pri zábere je nádherný :)
Na feeder používam chemické svetielka, najlepšie čo sa viditeľnosti týka sú podľa mňa zelené :) Upevňujem ich na špičky buď pomocou plastového adaptéra alebo izolačky. Ten plastový adaptér je celkom fajn ale stačí silnejšie ho zatlačiť a plast praskne :)
Výhoda svetielka oproti rolničky je v tom, že keď chytáš na zarastených brehoch kde sú okolo stromy alebo kríky, vieš v ďaka svetielku ako si môžeš dovoliť manipulovať z udicou aby si nezavadil dajaký konár :)
Na feeder používam chemické svetielka, najlepšie čo sa viditeľnosti týka sú podľa mňa zelené :) Upevňujem ich na špičky buď pomocou plastového adaptéra alebo izolačky. Ten plastový adaptér je celkom fajn ale stačí silnejšie ho zatlačiť a plast praskne :)
Výhoda svetielka oproti rolničky je v tom, že keď chytáš na zarastených brehoch kde sú okolo stromy alebo kríky, vieš v ďaka svetielku ako si môžeš dovoliť manipulovať z udicou aby si nezavadil dajaký konár :)
NBorii - Profil | Pá 4.5.2012 19:38:31
Kockopes >> Třeba taková. používám podložku na psaní s klipem, kterou upevním na ,,vidličku ve tvaru té - T,, Zlepšuje viditelnost i ve dne. Tuhle sestavu používám, ale jen na stojaté vodě.
Přeji hodně škubanců na špičce.
Přeji hodně škubanců na špičce.
NBorii - Profil | Pá 4.5.2012 19:27:41
Martinbati >> Kromě kaprů se dají chytat v noci na feeder jakékoliv ryby ;-)) Já jej používám třeba na candáty - zubáče.
NBorii - Profil | Pá 4.5.2012 19:21:10
Shafi >> Já používám na noční lov tento plastový ,,adaptér,, Je ze dvou dílů, mezi něž vložíš špičku a zasuneš je do sebe. Adaptér dávám hned za první očko a drží bezvadně. Špička feederu tak na citlivosti vůbec neztrácí. Navíc ji nepoškodí a nezalepí. Za těch pár let už jsem vyzkoušel všechno možné, ale tahle věcička je určitě nejlepší - z toho co jsem zkoušel.
Ať se daří a špička škube.
Ať se daří a špička škube.
NMrknato - Profil | Pá 4.5.2012 18:09:27
Lipid - >> V noci? Jedině samosekem s hlásiči Flajzar. Ale je to vo papíry..... Samosek je zakázán.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov dravců na feeder849
NS feederem na kapry96912
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NFeederařina na řece64302
NPickermánia-ultra light fishing49047
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NPreston - vše kolem této značky.4055
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
PoNFeederařina na řece 64302
PoNPickermánia-ultra light fishing 49047
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
















