- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Voblery Salmo a Dorado
Poradite mi niekto kde zohnat tieto voblery? U nas v obchodoch maju po par kuskoch ale nie take ake zhanam. Ak viete o nejakom eshope kde ich maju pripadne kontakt na niekoho kto ich dovaza do SR alebo ČR. Alebo ich nakupujete v polsku? Kde? Oplati sa to?
Autor diskuse: Jagged - Profil , 28.7.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NLadinek - Profil | So 18.8.2007 13:25:18
Asi zajdu do toho kormorana stejne tam potrebuju pac jsem nekde ztratil nahradni civku na svoji milovanou CS20ku :) Kazdopadne diky....
NRashid - Profil | Čt 16.8.2007 22:37:21
Vsiml jsem si vykladni skrine vedle dveri, ale neprohlizel jsem ji, dekuju za upozorneni....
NPV - Profil | Čt 16.8.2007 20:13:47
rashid:měl je, citace z jeho webu : horkyjiri.cz
13.4. Zkušebně jsem rozšířil otevírací dobu v pátek do 19 a v sobotu 9-13. Bílé červy na krmení (1 litr/140Kč) je nutno objednávat vždy do úterý. SALMO podle katalogu lze objednat do středy.
3.4. Přivezl jsem zboží a asi jsem to přehnal s feedery a pickery – mám jich vystaveno 39 typů a to až do zátěže 210 gramů. Od přívlače trochu Dragonů (10 typů - např. 7gr/270; 12gr/270; 18gr/270 ... - za 14náct dní přivezu ještě tak 10 - 12 typů – další typy na objednávku podle katalogů, což platí i pro další firmy) a Mikado. Dále mám výtečné vlasce (Dragon 300m/210Kč) Mistral – např. v 0,20 jsou od 6 do 6,30 kg do 90kč/150m, pstruhové i větší Salmo a Jaxon za dobré ceny, mnoho typů pěkňounkých pilkerů s očkem na trojhák po straně (také norské), pruty na moře, wolf. lanka, hlásiče od Jaxona v dogitálu za 399, -, šňůry vláčecí i na moře... Důležité je, že to, co jsem si přivezl sám je za velice dobré ceny.
13.4. Zkušebně jsem rozšířil otevírací dobu v pátek do 19 a v sobotu 9-13. Bílé červy na krmení (1 litr/140Kč) je nutno objednávat vždy do úterý. SALMO podle katalogu lze objednat do středy.
3.4. Přivezl jsem zboží a asi jsem to přehnal s feedery a pickery – mám jich vystaveno 39 typů a to až do zátěže 210 gramů. Od přívlače trochu Dragonů (10 typů - např. 7gr/270; 12gr/270; 18gr/270 ... - za 14náct dní přivezu ještě tak 10 - 12 typů – další typy na objednávku podle katalogů, což platí i pro další firmy) a Mikado. Dále mám výtečné vlasce (Dragon 300m/210Kč) Mistral – např. v 0,20 jsou od 6 do 6,30 kg do 90kč/150m, pstruhové i větší Salmo a Jaxon za dobré ceny, mnoho typů pěkňounkých pilkerů s očkem na trojhák po straně (také norské), pruty na moře, wolf. lanka, hlásiče od Jaxona v dogitálu za 399, -, šňůry vláčecí i na moře... Důležité je, že to, co jsem si přivezl sám je za velice dobré ceny.
NRashid - Profil | Čt 16.8.2007 19:46:56
PV: Nikdy jsem Salmo ve Zlate rybce nevidel :-D) Pan Horky mi tvrdil, Ze je nebere......
Nj.sladkay - Profil | Čt 16.8.2007 0:51:21
all : fishing-mart ma kompletny sortiment, ale postovne je 22 eur a to sa oplati len vacsia objednavka
NPalky - Profil | St 15.8.2007 22:39:48
JAGGED> pravda-pravda...nejake to je pomenene...som to dlho necheckoval - predtym tam bol XLS file na stiahnutie..
Nfík - Profil | St 15.8.2007 11:28:44
plný sortiment, do Čech posílají : http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?gro ups=5&assortment=20
NPV - Profil | St 15.8.2007 9:25:46
Ladinek: mají je skoro všude, ale záleží, co konkrétního chceš. namátkou: Tomi-Korda, Black Bass, Zlatá rybka, Los Cormoran atd..
NLadinek - Profil | St 15.8.2007 9:20:35
Nevite jestli se daj ty SALMO woblery koupit nekde v praze, ja nejak na nastrahy nemam ty eshopy rad....chtel bych si je prohlidnout na zivo :)
NJagged - Profil | Út 31.7.2007 8:48:48
Zatial dikes...
Salmo - ako je to s tym Orangefisch? Posielaju aj do SR? Kolko je postovne?
Palky - dorado ani salmo tam nikde nevidim :( 77car - a nevies ci posielaju aj do SR?
Salmo - ako je to s tym Orangefisch? Posielaju aj do SR? Kolko je postovne?
Palky - dorado ani salmo tam nikde nevidim :( 77car - a nevies ci posielaju aj do SR?
Nj.sladkay - Profil | So 28.7.2007 21:35:16
skus napisat harpunar -ovi on ti mozno pomoze a dohodnete sa konkretne
N77car - Profil | So 28.7.2007 12:24:43
Mám takový dojem, že produkty Salmo se dají sehnat zde: http://mavep.inshop.cz/inshop/
NPalky - Profil | So 28.7.2007 12:15:46
JAGGED> zdar..riesili sme podobnu dilemu....skus www.traper.cz...chystame sa stadial objednavat, no zatial som sa k tomu nedokopal, prave ma zamestnavaju ine veci....
mali by tam byt velmi priaznive ceny, no neviem ako to je s dodanim a postovnym...
mali by tam byt velmi priaznive ceny, no neviem ako to je s dodanim a postovnym...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
9:09NFotky ryb pouze na přívlač 107183
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










