- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
krmení
Jaké zvolit krmení na závody v dubnu.Rybník 2ha.Hloubka-1,5-3mt.Dno-loni vybagrované.Obsádka-kapr-80%,povrchová ryba20%.Vybírám z krmení-Milo Carp+Milo Gran Prix,nebo Milo Carp+vip,neboMilo Carp+Milo Vip light nebo Sensas 3oooCarp+3000Etang?Co použít na povrchovou rybu?Jaké zvolit krmení z víše uvedených,nebo poradˇte jiné .
Autor diskuse: Vratislav - Profil , 21.2.2002 plavaná - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NSpecimen - Profil | Po 25.2.2002 15:14:49
Z toho co tu píšeš ani jedno. Pokud to teda není nějaká chovná super zarybněná voda, kde je jedno, co tam házíš. V dubnu bych jakýkoliv krmení říznul nějakou neutrální přísadou, aby to nebylo tak ostrý. Taky bych nešel do moc světlý barvy (Milo GP, Carp). Osobně bych tam poslal 3000 2x pes Fine Mouture, 1x 3000 Etang, 1x TTX Mais Gros. No a k tomu by nebylo špatný trochu grilovaný strouhanky a možná trochu Pain Chenevis Farine. Vypadá to složitě, ale je to docela jednouchý a mělo by to být celkem tolerantní. Kdy přesně jsou ty závody a jaký je charakter vody?
NMartin M. - Profil | Po 25.2.2002 11:56:59
PS: v pistovicich je mozne si vybrat flek pred lovem - tedy aspon "sektor" - bacha na to, at si nevyberes misto na hrazi, hrozi, ze budes primo pred kulama ve vode, coz se stalo loni memu kamosovi. Na jare vyhral (televizi) za 15 kapru a na podzim sedel pred tema kulama - z 15ti zaberu vytahl 2 a vyhral kulovi.
NMartin M. - Profil | Po 25.2.2002 11:53:03
Slehy> kuk. srotu ne ;-)
Spinner> ja byl na zavodech v Pistovicich jen jednou asi pred 3mi lety (podzim - asi 5 kapru, v prvni desitce jsem nebyl, zavodi asi 200-400 lidi). Rozestupy jsou 1,5-2m, ale kdyz prijdes brzy a za tmy, muzes znacky kolem tveho mista (tak 3 na kazdou stranu) povytahovat ze zeme a posunout je tak, aby kolem tebe byly rozestupy vetsi ;-))) Vysetris tak asi dalsi 1-2m na kazdou stranu, coz jeste neni poznat, ale je to znatelny rozdil. Jinak si myslim, ze by to tam s 0,15mm navazcem melo byt v pohode. Zas tak obrovsti kapri se nechytaji (2-3kg) a kdyz si zakrmis do 25m od brehu, jsou za minutu na brehu. Bobkari maji v techto mistech silon jeste kolem hladiny, takze jim tam kapra se sklopenym prutem muzes pustit a nezamota se to... Horsi je to, ze kdyz jsem tam byl ja, tak mi na silnejsi jak 0,12 nechteli brat (asi 3 jsem urval).
Spinner> ja byl na zavodech v Pistovicich jen jednou asi pred 3mi lety (podzim - asi 5 kapru, v prvni desitce jsem nebyl, zavodi asi 200-400 lidi). Rozestupy jsou 1,5-2m, ale kdyz prijdes brzy a za tmy, muzes znacky kolem tveho mista (tak 3 na kazdou stranu) povytahovat ze zeme a posunout je tak, aby kolem tebe byly rozestupy vetsi ;-))) Vysetris tak asi dalsi 1-2m na kazdou stranu, coz jeste neni poznat, ale je to znatelny rozdil. Jinak si myslim, ze by to tam s 0,15mm navazcem melo byt v pohode. Zas tak obrovsti kapri se nechytaji (2-3kg) a kdyz si zakrmis do 25m od brehu, jsou za minutu na brehu. Bobkari maji v techto mistech silon jeste kolem hladiny, takze jim tam kapra se sklopenym prutem muzes pustit a nezamota se to... Horsi je to, ze kdyz jsem tam byl ja, tak mi na silnejsi jak 0,12 nechteli brat (asi 3 jsem urval).
NŠlehy | Ne 24.2.2002 14:20:28
Když se to tak vezme,tak krmení do sloupce uděláš správným navlhčením čehokoliv.
NSpinner© | Ne 24.2.2002 13:59:07
Orion:zkousels ji nebo sis to jenprelozil?Ja jsem ji nekolikrat testoval a ve spojeni s burisonama mi koule plavaly.Je dobre soudrzna tak jde vystrelit i prakem.Vim, ze to neni uplne 100% hladinovka, ale na nadlehceni je vytecna, protoze drzi krmeni ve loupci a ne nahladine.
NOrion | Pá 22.2.2002 22:57:37
Spiner: dělám to nerad ,ale ta excelenza fondo je na vrchní rybu pěkně blbý typ.FONDO totíž znemená DNO tedy krmení na spodní rybu.
NSpinner© | Pá 22.2.2002 19:32:44
Závodil jste uz nekto v Pistovicich?Uvazuju tento rok, ze to zkusim.Jen me serou ty rozestupy po metru.Na mym plavacaku s 15-kou nevim, nevim...
NSpinner© | Pá 22.2.2002 19:31:20
Na kapry ten Carp a Grand prix a na vrni rybu excellenza fondo nebo special(doporucuji pridat trochu i do krmeni na karpy-nadlehci to navnadu a ta lepe pracuje)
NŠlehy | Čt 21.2.2002 22:49:21
Často se zůčastňuju vesnických závodů a je důležité,zda se chytá na délku nebo na váhu.Pokud se chytá na cm,tak používám krmení lehké na povrchovou rybu (třeba vip light) a na závodech na hmotnost je lepší jedna spodová větší ryba než deset plotiček tak používám krmení těžší(např.grand prix a milo carp).Ale nejdůležitější je jak napsal Michal Š.(konzistence a způsob krmení)Na povrchovou rybu bych použil to vip light a opatrně navlhčené aby se rozpadlo hned po dopadu na hladinu a udělalo ten správný mrak.Do toho bych pak nahazoval udici seřízenou na propad.
Nlukasjicha - Profil | Čt 21.2.2002 17:43:50
Mám stejný problém,asi to budu řešit krevní nebo rybí moučkou. Loni jsem v dubnu na závodech s ovocnou vůní vybouchl.
NMichal Š - Profil | Čt 21.2.2002 10:17:38
Důležitější než druh je správné namíchání, konzistence a způsob krmení. jestli jsou to závody s vyjímkou tak hlavně živý.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
2:55NNaviják Centrepin 5895
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...








