- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
monofil x snura
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMysho22 - Profil | Pá 16.3.2007 0:21:11
NHugo Fisher - Profil | Čt 15.3.2007 18:53:53
No, moc dlouho na navijaku nevydrzela. Ne ze by nejak vyrazneji praskala, ale proste jsem zrovna jezdil do mist, kde se hodne trha... (mluvim o te 14ce, tu 18ku jeste porad mam...)
Jinak pokud jde o negativni zkusenost, tak tu mam se Sufixem Primo XP (14ka).. Ten mi ztratil nekolik uzasnych ryb..nez jsem ho nadobro zahodil..
NMeppsko - Profil | Čt 15.3.2007 10:13:55
Nsliver - Profil | St 14.3.2007 22:39:40
Npira - Profil | St 14.3.2007 22:33:31
Npira - Profil | St 14.3.2007 0:46:29
HF: A nemel si problem s nahazovanim,ja mam na prutu 10 ocek a nevim jak by se ¨nahazovalo...
Taky sem myslel na jedny cive mit tu pruhlednou snuru od Berkleye a na druhy fluo monofil,jeste casu je dost...:-)
Nojono,vlastne na ten svardak sem zapomnel,sem se tam chodil koupat a nejaky cas se tam nesmelo chytat,to by stalo za vyzkouseni:-)
Nkarelc - Profil | St 14.3.2007 0:41:33
www.wondrlakes.wz.cz" target="_blank">http://www.mrk.cz/adv.php3?of=book&id=59&go=www.wondrlakes.wz.cz
HF: já jsem to vyřešil cca 2-3m monofilu na pletence. Signalizace super, pletenku nevidí...
NStanďour - Profil | St 14.3.2007 0:39:01
NHugo Fisher - Profil | St 14.3.2007 0:38:01
Nejsem rozhodne ten povolany - jsou tu mnohem zkusenejsi - ale zatim jedu v monofilu (snura mi prijde stale na muj druh lovu prilis tlusta-viditelna) a ted vice duveruji neutralnim barvam, nez fluo... Ale mit hodne civek a penez ( :) ), mam na jedne stejny prumer flou na nocni lovy a na druhe normalni barvu....
Pekne sny. :)
PS: taky se uz drzim jen co to staci a odpocitavam dny do prvniho pstruhoveho.. :)
Npira - Profil | St 14.3.2007 0:34:05
Nkarelc - Profil | St 14.3.2007 0:32:27
Npira - Profil | St 14.3.2007 0:30:38
NHugo Fisher - Profil | St 14.3.2007 0:06:24
PS: sebevedomi jsme si dodali, ted vyrazime na nejaky zavody, ne? :)
PPS: navrhuji doresit v jadre...
NHugo Fisher - Profil | St 14.3.2007 0:05:15
Jinak to samo sebou neni pravda, lidi, zadna vydra nejsem, natoz na tak veliky placce jako je Rozkos! Takze mi zadny maily s zadosti o tom kam a kde ani nepiste...
:)))
NMr.Stick - Profil | St 14.3.2007 0:04:57
Ty wole, to je jak rozhovor tří milenců :o))))
NGeorgino - Profil | St 14.3.2007 0:03:11
NHugo Fisher - Profil | St 14.3.2007 0:03:00
PS: jinak moc pekne zaneradena otazka... to bude mit majitel radost. :)
/pira - klidne vse co nesouvisi, smazni :) /
NHugo Fisher - Profil | St 14.3.2007 0:00:28
:)
PS: chybi mi celkem dost, ale letos se to prolomi :)
NGeorgino - Profil | Út 13.3.2007 23:57:39
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:50:26
PS: ja jeste nemam okyse 50+ .. porad mi k nemu dost chybi.. ;)
Npira - Profil | Út 13.3.2007 23:43:36
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:43:27
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:42:51
K tomu zaveru me dovedl vylet v USA, kde jsem si v Yossemitech proste nezachytal, bo pstruzi na tu zlutou lajnu v te cire vode reagovali uprkem... :)
Npira - Profil | Út 13.3.2007 23:38:43
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:33:29
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:18:23
Ja vetsinou platim jeste vic, bo kupuji primo v prodejne.
Jinak na BVV se nechystam, tudiz to ani neresim. :)
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:15:12
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 23:09:44
Kilometr vlasce me desi.. :) ale jdu hned mrknout, na kolik to vychazi.. ;)
Nsliver - Profil | Út 13.3.2007 23:05:45
NHugo Fisher - Profil | Út 13.3.2007 22:34:23
Npira - Profil | Út 13.3.2007 19:56:48
Vsem: Jaky monofil byste mi doporucili????
NDenny - Profil | Út 13.3.2007 14:04:19
ferdoz - souhlasim s tebou,PowerPro je i pro me snura c.1 na trolling, na vlacku i FL.
Nferdoz - Profil | Út 13.3.2007 11:35:12
NLaci - Profil | Út 13.3.2007 8:21:21
Npira - Profil | Po 12.3.2007 20:19:43
NMeppsko - Profil | Po 12.3.2007 19:03:10
TK-neviem aku vodu myslis lebo som z SVK ale chytam na Hrone Dunaji jazeracha tam tiez neni crystalovo cista voda !!A niekedy thaka mutna ze ani zltu nevidis :D
NBery. - Profil | Po 12.3.2007 16:26:54
NTK - Profil | Po 12.3.2007 16:22:34
NMeppsko - Profil | Po 12.3.2007 15:47:29
NTK - Profil | Po 12.3.2007 11:24:27
Npira - Profil | Po 12.3.2007 9:44:04
Ndad - Profil | Po 12.3.2007 9:02:19
Npira - Profil | So 10.3.2007 9:56:05
Njouza - Profil | So 10.3.2007 8:33:17
Ale vrátil jsem se k vlasci..............
Ndaemon.aeon - Profil | Pá 9.3.2007 22:25:51
Nsliver - Profil | Pá 9.3.2007 18:42:35
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














