Vylovovací kleště

Používáte v našich vodách při přívlači vylovovací kleště? Co si myslíte jsou dostatečně šetrné vůči rybám? Dájí se v našich podmínkách vůbec použít?

Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 11:29:45

Bachy >>Aha, čili zase bubláš z mrákot jako obvykle. Brouk Pytlík v akci :-)

    Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 11:28:20

    Knapík >> určitě byl tvůj příspěvek věnován mě? nějak jsem to nepochopil :-)

      NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 10:35:43

      PV >> Reality show je pěkně slabý čajík proti MRKu. :o))

        NIwík - Profil | Pá 27.3.2009 10:16:04

        PV >> :o))) to se povedlo :o)))) škoda, že namají víčka :o))) abychom to poznali :o))))

          NPV - Profil | Pá 27.3.2009 10:06:29

          Bachy >> nevystupuješ náhodou v reality show "Co jsi dělal v pátek?":-)

            NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 10:03:04

            boyscout >> Ber si to jak chceš, rýpalisto. Já vím své a za tím co jsem napsal si stojím. Nemám potřebu si tu honit ego jen proto abys uvěřil mému názoru. Ta tvoje hra o měření pinďourů mě nezajímá a větší rybu než já jsi stejně holýma rukama nevytahoval. :o))

              NKnapík - Profil | Pá 27.3.2009 9:32:05

              boyscout >> domluv se s muskiehuntrem, ať ti pošle nějakej filmík, pak možná svůj názor na vylovování velkých štik rukou přehodnotíš ... a v tom, co mám na mysli se nevyndavá žádná menší než 10kg ...

                Nboyscout - Profil | Pá 27.3.2009 9:28:32

                Bachy >> píšeš cituji: ..." Úplně stejně bych vzal do ruky štiky do 90cm. Větší bych uklidnil úplně stejně ale musel bych je vzít za čelist nebo do dvou ruk, ani s tím nemám problém a mám to ověřené v praxi, do ruk jsem bez problému bral i podstatně větší ryby...."
                Můžeš sem prosím hodit fotku některé té podstatně větší ryby než je štika 90cm. Jen tak pro zajímavost. Jinak to budu brát jen jako žvást a prázdné vychloubání aby si vypadal zajímavě.

                  NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 9:19:41

                  šeptal >> Všimni si že ji vždycky škodolibě cukne v koutku a šibalsky se na tebe koukne... :o))

                    NPV - Profil | Pá 27.3.2009 9:17:55

                    šeptal >> když mrkne okem, tak je klidná. Tohle funguje na 100% :-)

                      Nšeptal - Profil | Pá 27.3.2009 9:03:31

                      Já nikdy s jistotou nepoznal, že se klidná ryba hodlá mrsknout. Asi bych měl soustředit víc pozornosti na jejich mimiku.

                        NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 8:11:13

                        Bulk >> Při osobním kontaktu bys mi tohle nedořekl.

                          NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 8:02:22

                          Bachy >> Nezajímají mě tvoje pohádky a řeči, na které jsem se neptal.

                            NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:57:42

                            Bulk >> Já ti rozumím, tebe to nezajímá a proto mi kladeš otázky. Slinťáku :o))
                            Čt 26.3.2009 21:48:03
                            Pá 27.3.2009 7:03:15

                              NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 7:52:41

                              Bachy >> Stejně tak, jako mě nezajímají tvoje vánoční příběhy a jiné slinty. Zvláště ty, když ti tu 90% lidi něco tvrdí, ale ty si stejně meleš tu svoji. Taková trochu zaseklá dlouhohrající deska. Nereaguj, nezajímá mě to.

                                NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:49:09

                                Bulk >> Takové slaboduché hlášky pramenící z vlastní neschopnosti jdou mimo mně. :o)

                                  NBulk - Profil | Pá 27.3.2009 7:30:34

                                  Bachy >> Jj, už ti chybí jen modrá elastická kombinéza, červený slipy a červený plášť.

                                    NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:16:12

                                    Bulk >> A to si vem že takové chytám v pohodě slabší levačkou, pak je ještě dost velká rezerva v pravačce. Já když jsem si šel na vánoce koupit kapra k nám na náměstí, tak prodavačka nechápala jak můžu jednou rukou, levačkou vytahovat z kádě tříkilové kapry kteří se mi ani jednou nemrsknou. :o)))

                                      NBachy - Profil | Pá 27.3.2009 7:11:20

                                      Bulk >> Kouzlo osobnosti a pohled šamana :o))

                                        NMysho22 - Profil | Pá 27.3.2009 7:05:17

                                        Bulk >> ja ich ukludnujem klacíkom cez gebulu a sú kludné ešte aj doma v mrazáku :-)))