- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Wobler Nils Master
Vážení kolegové, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s woblery Nils Master, třeba ve srovnání s Rapalou. Zajímá mne hlavně lov štiky. Dále bych se chtěl zeptat (i když vím, že co revír, to jinak), jaké se Vám na štiku nejvíc osvědčily (velikost, barva, F či DR). Díky
Autor diskuse: sojka - Profil , 14.2.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
8 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NŘízek - Profil | Čt 15.2.2007 16:28:13
Nilse mam rad , chytam hlavne invicible 8 cm jednodil, malo potapivej, nej barva 31-to je rh, dale 03, 70. vodim v postate tak jako japcak, snazim se s tim jakoby jerkovat, ty invicibly pri tom chodej naprosto paradne zmatecne. Sou tezsi, dal s nima nahodim, na rapalu chytam casteji, ale tyhle nilsy sou my tajny zbrane:-)
NJapčák - Profil | St 14.2.2007 23:08:45
Sojka - v pohodě - doufám že jsme na MRKu a né na fotbale (karty) ... :-)))
U štiky není nutnost rýpat dno (na rozdíl od candouše a i sumíka nevyjímaje - za běžných podmínkách) ale škobrtnutí o šutr , větev není na závadu s následnými "poskoky" téměř k hladině a následným škubnutím .. no je To vždy nějak jinak.. ale třošku vodítko To je....
Závěr 1, na štiku nemusím nutně mlátit dno (méně váznu - nažraná, trávící, ---- neloví) no, má chuť tak se zvedne.... za Čím, TO je na nás.....
U štiky není nutnost rýpat dno (na rozdíl od candouše a i sumíka nevyjímaje - za běžných podmínkách) ale škobrtnutí o šutr , větev není na závadu s následnými "poskoky" téměř k hladině a následným škubnutím .. no je To vždy nějak jinak.. ale třošku vodítko To je....
Závěr 1, na štiku nemusím nutně mlátit dno (méně váznu - nažraná, trávící, ---- neloví) no, má chuť tak se zvedne.... za Čím, TO je na nás.....
Nsojka - Profil | St 14.2.2007 22:20:50
Japčák: jsem zaregistrován od 13.4.2001. Tak prosím ještě něco prozraď.
NJapčák - Profil | St 14.2.2007 22:01:37
sojka - ještě jednou promiň (su blbý) ale v současné době musím hodit Tvoji přezdívku na, a na a vyhledej - dobrá (možná že To jde jinak) - zkusím, pardon.
NJapčák - Profil | St 14.2.2007 21:49:32
Sojka - promiň, omluva nejvyší (nějak jsem Ty novoty všechny nepostřehl)
Pakliže omluvu přijmeš, ještě něco prozradím....
Opravdu je mi To líto.....
Pakliže omluvu přijmeš, ještě něco prozradím....
Opravdu je mi To líto.....
NJapčák - Profil | St 14.2.2007 21:05:07
Tak jo - nějaké mám ale moc na ně nelapám.... nevím...
Nej na štiky : dvoudílné, kolem 13 cm, černý hřbet - bílý spodek, modrý hř. bílý spodek, černé všechno, možná tygra.... - stačí ?
Jinak se zaregistruj (pokud se za sebe nastydíš) nerad s anonymy komunikuji :-)
Nej na štiky : dvoudílné, kolem 13 cm, černý hřbet - bílý spodek, modrý hř. bílý spodek, černé všechno, možná tygra.... - stačí ?
Jinak se zaregistruj (pokud se za sebe nastydíš) nerad s anonymy komunikuji :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













