- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Aky prut
Zdravim, viem ze sa to tu uz rozoberalo x-krat ale akosi som sa stale nerozhodol. Chcel by som si kupit novy prut. Chytat s nim planujem na rieke o sirke cca 5 az 10m s hlbkou od 10 cm do 2m-hlavne na kaskadach. Je to pstruhovy potok a doteraz som pouzival Esox poseidon 210cm 10-40g. Teraz by som rad skusil nieco jemnejsie. Vacsinou chytam na voblere 2,5 az 5cm a blyskace do 2. Tok je vacsinou samy prud a miestami su tisiny. Dlzku chcem max do 210cm. Cena by mala byt tak do 2000. Nejake predstavy mam ale som zvedavy na vase konkretne tipy.
Autor diskuse: Peter - Profil , 29.1.2007 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nindy - Profil | Pá 23.2.2007 12:10:36
Mně se líbí Shimano Nexave felchen 2.10m. Má 2 výměnné špičky a stojí okolo 1700,-.
Nosprey - Profil | Pá 23.2.2007 9:15:37
Myslím, že na Braunstaru stále ještě nabízejí Colmic Laris 210 cm, 1 - 8 g, cena rovné 2000,-.
Měl jsem v ruce prut z této řady ve vyšší gramáži a je to skvělý matroš - blank i očka.
Jenom má Colmic pověst firmy se zoufalým servisem- prostě bys ho nesměl zlomit:-))
Měl jsem v ruce prut z této řady ve vyšší gramáži a je to skvělý matroš - blank i očka.
Jenom má Colmic pověst firmy se zoufalým servisem- prostě bys ho nesměl zlomit:-))
NTM - Profil | Čt 22.2.2007 11:21:31
to Peter: jen doplním Flipa. 3-12g Team Dr. 2,75, ale není do 2000,- . Jinak Mikado Lexxus - to samé a to by do 2000,- bylo. Je to ale nesrovnatelný kvalitativní rozdíl....
NFlip - Profil | St 21.2.2007 19:20:47
Peter- na tak veliké nástrahy a vodu ti stačí prut do 275 cm a gramáží do 15 g.Koukni k Dragonů,tam je výběr slušný.Konkrétně Team serie.
Nsmradzjzd - Profil | Út 30.1.2007 18:16:04
Peter- 3-12g bude dobrá. S menší by jsi měl problémy s 2 rotačkou a woblerem. Pokud by tam ale nebyl proud, tak by to šlo i do 10g.
Já pokud jdu na tebou popisovanou řeku, beru 3-12g.
Já pokud jdu na tebou popisovanou řeku, beru 3-12g.
NPeter - Profil | Út 30.1.2007 18:06:20
Cenu som spominal tak do 2000 ale nejaka ta stovka hore dole nehra rolu. Skor som myslel aku gramaz zvolit na typy nastrah ktore pouzivam. Preferujem udicu bez parabolickej akcie. Ono to v prudoch nie je ono a aj presnost hodov u mna s takou akciu nie je najlepsia. Neviem ci gramaz 3-12 g bude to prave. Ci ist este nizsie.
Nsmradzjzd - Profil | Út 30.1.2007 16:09:09
lu-cas - můžeš prosím napsat jeden příklad prutu, který při gramáži 20-50 je jemný,
Nlu-cas - Profil | Út 30.1.2007 16:01:43
Co clovek to nazor ...Ja vlastnim shimmano prut.Tiez som zvazoval kupu noveho prutu a rozhodoval som sa medzi shimmanom a dragonom.Vyhral to novy shimmano aspire.Mnohi tvrdia ze nad dragon nic nieje lepsie,ale ja chcem prut,ktory ked bude mat uvedenu gramaz 20-50g tak aj bude mat taku akciu(bude este vkuse dost jemny,ale pri tom riadne pevny).Pri dragonoch mozes s takou gramazou zabijat prasce :).Ale ako vravim co clovek to nazor.Verim ze som tymto neurazil panov dragonakov,ked ano tak sorry :)
Nsenier - Profil | Po 29.1.2007 16:59:18
Kolko chces do toho investovat? Poseidon je dobry prut , na svoju cenu priam vynimocny:)ja mam Dragony a Mikada a nemozem povedat kriveho slova:)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












