- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano exage
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Njiří gras | Pá 26.1.2007 20:20:52
Exage bohužel nemám, tak nemůžu porovnávat.
Nvychin - Profil | Pá 26.1.2007 19:03:53
Srneček-gratuluji k dobrému nákupu.
NSrneček - Profil | Pá 26.1.2007 17:37:32
NExage - Profil | Pá 26.1.2007 16:58:22
Njiří gras | Pá 26.1.2007 16:51:15
NSrneček - Profil | Čt 25.1.2007 16:12:14
Ještě jednou dík!!!
...je to škoda.... :o(
NLaci - Profil | Čt 25.1.2007 8:17:33
NExage - Profil | St 24.1.2007 20:20:36
Nvychin - Profil | St 24.1.2007 19:49:25
NExage - Profil | St 24.1.2007 18:53:42
NSrneček - Profil | St 24.1.2007 15:41:07
NMeppsko - Profil | St 24.1.2007 15:05:21
NLaci - Profil | St 24.1.2007 8:52:49
NSrneček - Profil | Út 23.1.2007 20:45:59
Změna je tam jen v přední brzdě.Někomu to stačí jinej rád používá bojovku.
Tím netvrdím,že je přední brzda špatná
Nvychin - Profil | Út 23.1.2007 20:36:01
NSrneček - Profil | Út 23.1.2007 20:28:37
Nvychin - Profil | Út 23.1.2007 20:26:05
NSrneček - Profil | Út 23.1.2007 20:16:39
NCrazyFish - Profil | Út 23.1.2007 17:33:04
NMeppsko - Profil | Út 23.1.2007 17:27:20
crazyfish:ale ak mas uz niaku dvojklucku od shimana ta by mala sedet aj na exege.......aspon tak viem
Nvychin - Profil | Út 23.1.2007 16:40:36
NCrazyFish - Profil | Út 23.1.2007 15:26:19
Ntomm - Profil | Út 23.1.2007 15:10:28
NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 23.1.2007 14:57:02
NMeppsko - Profil | Út 23.1.2007 14:48:33
NMrKos - Profil | Út 23.1.2007 11:05:39
také si na něj brousím zuby a pořídím si ho...
NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 23.1.2007 10:55:30
NStarouš - Profil | Út 23.1.2007 10:43:30
NRampusBampus - Profil | Út 23.1.2007 9:20:43
NBulk - Profil | Út 23.1.2007 7:06:41
NSrneček - Profil | Po 22.1.2007 21:47:39
Nskipi | Po 22.1.2007 21:24:53
NSrneček - Profil | Po 22.1.2007 20:12:43
Skus to popsat lépe co ti to dělá.Pokud jsi si jistý,že to není 100% v pořádku tak nemeškej a reklamuj!!
Nsilvan - Profil | Po 22.1.2007 19:45:21
Nsilvan - Profil | Po 22.1.2007 19:44:22
jasně, nejlepší je kupovat zboží, kde je aspoň naděje, že to vydrží bez reklamací i po záruční lhůtě:-)
Nskipi | Po 22.1.2007 19:36:38
NCrazyFish - Profil | Po 22.1.2007 19:30:23
NMr.Stick - Profil | Po 22.1.2007 19:04:38
Ntoledo - Profil | Po 22.1.2007 18:59:22
je to diskusia na ťažkú tému, je právne náročná a so strachom občanov sa púšťať do sporov v tejto oblasti počítal aj zákonodárca aj obchodník! Je to vždy proti nám. Ak by som nevedel o úspešných sporoch, nepísal by som o tom. Ale každý nech koná podľa svojho. Písal som len preto, lebo tu odzneli rezignantné hlasy na reklamácie navijákov vopred prehrané.
Nsilvan - Profil | Po 22.1.2007 18:35:40
Nkarelc - Profil | Po 22.1.2007 18:30:55
Ntoledo - Profil | Po 22.1.2007 18:24:58
na topánkach som videl rôzne upozornenia na neuznanie reklamácie v prípade použitia, spôsobom, na ktorý upozorňuje príbalový leták. Tu by to chcelo konkrétne faktá. Ale u navijáku Ťa neupozorňujú, nepoužívať denne, v dáždi a podobné nezmysly ten musí vydržať ako som už písal. Tu sa to nedá v krátkosti opísať všetko, ale poradí dobrý právnik, a spor vyhráš! 2 roky reklamace - není žádna legrace!
Obchodníci to dobre vedia.
Nleon | Po 22.1.2007 18:24:11
NAzbest - Profil | Po 22.1.2007 18:22:00
NSrneček - Profil | Po 22.1.2007 18:20:43
daemon.aeon - také tě zdravím
Nkarelc - Profil | Po 22.1.2007 18:12:31
Ntoledo - Profil | Po 22.1.2007 18:03:33
Do 2 rokov VŠETKO čo sa pokazí u výrobku je možné úspešne reklamovať ak vada vznikla riadnym užívaním. Teda aj denným používaním navijáka nesmie vzniknúť vada, ktorá by Vám bránila ho riadna užívať na účel, pre ktorý slúži. Takže žiadne opotrebenie, ktoré je bežné, nespôsobí nemožnosť reklamácie. Načo by potom bola reklamácia 2 roky? Výrobok proste 2 roky musí vydržať v režime na ktorý bol vyrobený. Neprotestovať páni, obráťte sa na dobrého právnika. Verte mi, viem čo píšem.
NSrneček - Profil | Po 22.1.2007 17:47:45
Boty jsou neco jiného to není pevnej kus.Když někdo šmajdá tak to je jasný že má smůlu."tím nemyslím jmenovitě"
Ndaemon.aeon | Po 22.1.2007 17:42:35
Ndaemon.aeon | Po 22.1.2007 17:39:07
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












