NPalky | Čt 25.1.2007 13:28:15
....a k otazke....aj ja som uz poskuloval po nejakom "drakovi", no zas dostalo prednost cosi ine (tentoraz goracova bundicka - zlacnena na 200Eur - a nekuuuup to!)...ale ved do leta je casu... :-))
NPalky | Čt 25.1.2007 13:26:44
FLIP & PPPP> zas len vec nazoru...tiez si neviem predstavit spojenie slov "rybacka a preteky", no ako hovorite vy bratia cesi "jak je libo" - kazdy v tom vidi to svoje...niekto potrebuje pri vode klud a pohodu, iny superenie...kazdopadne stale ide o ryby, vodu a peknu prirodu...
FLIP> vedel som, ze ked zbadas slovo DRAGON v otazkach sa tu objavis jak "silver deamon" :-)))
NFlip - Profil | St 24.1.2007 19:21:38
pppp-moje řeč-necháme to mladším.V loni jsem byl na krajském poháru na bedně a odchytal jsem to ze židličky.
Npppp - Profil | St 24.1.2007 18:13:42
Flip - Já zamlada i atletiku bral tak,že jsem chtěl pouze zvedat svou výkonnost. Soupeři nebyli důležití .Závodění není pro mě.Na rybách jsem schopen závodit max. o to, kdo bude ty panáky nalívat.
NFlip - Profil | St 24.1.2007 17:47:08
pppp-pro mě závod bez ryb je jakosouboj monopostů,kteří na bezpečném okruhu krouží rychlostí 50km za hodinu a zvítězí ten,který z toho vymáčkne 55 kiláků.
NFlip - Profil | St 24.1.2007 17:43:33
pppp-právě proto!A v čem chceš závodit,když nikdo nic nechytí?Jinak je to se závodem,kdy je tvůj cíl druhého přechytat,když to celkem jde.To je potom panečku jiná disciplína.To se potom probudí ty správné závodnické vlastnosti.Ale za loňský rok to bylo pouze jenom jednou.
Npppp - Profil | St 24.1.2007 17:36:59
Flip - tak jo , lidi a revíry beru, ale chytání si představuju jinak než závodění .
Npppp - Profil | St 24.1.2007 17:33:31
zlatý jepičák.
NFlip - Profil | St 24.1.2007 17:31:44
pppp-a co tam děláte u vás ?.Chlast,děvky ap.Ono záleží co od toho očekáváš.Já v mém věku poznat nové revíry,lidi a zachytat si.
Ono to v té druhé lize ještě není tak adrenalinové i když jak u koho.
Nskwor - Profil | St 24.1.2007 17:30:45
Flip: Díky. Letos už asi nikoho neseženu, ale líbilo by se mi to...
NFlip - Profil | St 24.1.2007 17:28:52
skwor-já už závodil za bolševika a teď mě ukecali abych se k tomu vrátil,abych mladším pomohl.Není nic jednoduššího,než aby sis zavolal k vám na kraj a poslali ti přihlášku.Musíš si ale sehnat ještě jednoho člena do družstva a jednoho náhradníka.Zaplatíš 100 Kč za známku do registrace,kterou ti vystaví v Praze a kam ji ten,kdo má u Vás na kraji na starosti sportovní činnost odešle.
Bacha na tento rok to musíš stihnout do konce února.
Npppp - Profil | St 24.1.2007 17:27:31
Flip - zachytat si na závody ? To mě podrž, teda.
Nskwor - Profil | St 24.1.2007 17:21:54
Flip: Jak ses k těm závodům dostal? Taky by mě to lákalo. Ty 000 vaškovky by se mi tam mohli hodit...
NFlip - Profil | St 24.1.2007 17:19:57
Ondra-opak je pravdou-já tam zrovna vyhrál sektor jednou kudlou asi 40 čísel.Čistě náhodný záběr!Ale nasranej jsem byl,protože to byl taky jedinej.A na závody si jezdím zachytat a ne pro jednu mimoň.
Závodit čistě pro vítězství ať takové dálky jezdí mladší.
Nondra - Profil | St 24.1.2007 17:03:40
ale dyž jezdíme na taneční soutěže kolikrát přes celou republiku tak taky musíš počítat že neuspěješ.....
Nondra - Profil | St 24.1.2007 17:02:18
tjn :-(,ale jinak ze začátku to může bejt sranda
NFlip - Profil | St 24.1.2007 17:00:28
Ondra-někdy mi to, ale tak připadá.Třeba když jedeš přes celou republiku za vlastní náklady na vodu na které se už 5 let na závodech nezachytalo a pak 60 procent lidí opět rybu nechytí.To není jako když jedeš do Polska na lososy,kde počítáš s tím,že můžeš vyhořet a kde peněz nelituješ.
Nondra - Profil | St 24.1.2007 16:56:12
no to bych neřek že to je krávovina
NFlip - Profil | St 24.1.2007 16:55:19
ondra-člověk v životě dělá různý krávoviny.
Nondra - Profil | St 24.1.2007 16:49:08
opravdu dobrá značka taky si asi budu tak do dou let kupovat HM80 tak se už těším......;-)flipe to sem nevěděl že chytáš závodně vláčku
NLaci - Profil | St 24.1.2007 8:57:42
ja mám zatiaľ dva prúty od f. Dragon a to: Legend light feeder 3,6m 40-80g je super akurat mohla k nemu byť ešte jedna špička strednej tvrdosti medzi tymi dvoma je dosť podstatny rozdiel v tuhosti. a druhy privlačovy prutik Team Dragon 2,3m 1-7g je to lahôdka :-).
NFlip - Profil | Po 22.1.2007 21:01:41
saxon pardon za nepřesnost, tak to byla ta 5.I když CD zrovna odpor ve vodě moc neklade.A v proudu Salmáky 2,5-3 cm Hornety v klídku.V norčmálním středním proudu né v peřejích.:_)))
Nsaxon | Po 22.1.2007 20:55:23
Flip - rapala CD je len 3 alebo 5, ale aj tak, ak si potiahol CD3, čo je cca polovica gramáže prúta, to je sila....mal som vyhliadnutú 3-14 medium-fastku, ale teraz som nalomený na 1-7g....teda, ak v prúde utiahne minihorneta
Nskwor - Profil | Po 22.1.2007 20:44:54
saxon: Mám toho 7g perch jiga jako ondra a tahal jsem s ním i 4cm woblera jaxon.
NFlip - Profil | Po 22.1.2007 20:38:05
saxon na závodech ty pidiwoblírky od Sieka ,nebo Dorada jako nic.A 4 cm Rapalu CD jsem už na tom taky měl.
Nsaxon | Po 22.1.2007 20:33:51
Flip - tá 1-7gramovka potiahne woblera ?....ale len na stojáku.....ozaj, máš nový katalog Dragoša ?
NFlip - Profil | Po 22.1.2007 18:07:34
Meppsko -pleteš si ligy a chceš kecat do hokeje!:_)))
NMeppsko - Profil | Po 22.1.2007 17:57:26
ooo boze som sa pomylil sa vidim uz v 1vej :-)))-bo som dnes bol s kamaratom z 1vej
Nsenier - Profil | Po 22.1.2007 17:54:30
ale Levice su 2. liga...?alebo si prestupil?
NMeppsko - Profil | Po 22.1.2007 17:49:53
senier-jj robo mi ta spominal par krat len nikde si ta nefim zaradit :o) ale neva ked ma stretnes ozvy sa ze si senier
Nsenier - Profil | Po 22.1.2007 17:47:37
Flip, tak ako pises, je to maly zazrak,kamarat na nu chytil 98 cm stuku:))
Nsenier - Profil | Po 22.1.2007 17:46:32
Meppsko - robo novotny,ty chytas s Robom Fulopom v time Levic?Ja som za Presov
NFlip - Profil | Po 22.1.2007 17:37:16
senier.Ten Team 275cm a 1-7g mi na závodech udělal hodně práce.Je to universál na rotny ,malé woblery,ale i v nouzi na marmelády.Rychlý a přitom dostatečně citlivý.Když jsem s tím přitom cloumal ve věšáku,musel jsem se až červenat,když jsem pomyslel,co všechno chudák musel vydržet. :-)))
NMeppsko - Profil | Po 22.1.2007 17:32:50
senier ty si 1.liga?? ja som prva ale neviem kde ta mam zaradit :))
Nsenier - Profil | Po 22.1.2007 17:28:27
su to pruty,ktore maju fakt co povedat, najoblubenejsi je asai prutik od 2 - 12g, alebo 1- 7 gr..je to pecka,ktora nema konkurencie,aj ked ja som mal moznost s tymi prutikmi prist do kontaktu len v predajni a na lige,ked mi ju chlapci pozicali.ako som napisal ja mam tiez jedneho Dragona a nemozem nan povedat kriveho slova:))
NVítek | Po 22.1.2007 16:49:46
senier: tak to já začnu šetřit, i když se rozmýšlím nad ABU.
Nsenier - Profil | Po 22.1.2007 16:44:21
Vítek, tu na Slovensku prúty Dragon vlastní 1/2 pretekárov chytajúcich v 1. lige, takze o kvalite nemoze byt ani rec, je to pecka
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:49:02
Flip: jo jo je to jako na rybách raději hraju o samotě a v klidu to se mi potom neklepou kolena a nejsem nervózní :o)))
NFlip - Profil | Ne 21.1.2007 18:43:13
Vendy-koukám,že máte pořád plnej dům!:-)))
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:41:14
Meppsko: jasan na mrku,ale raději bych venku.Jenže časová vytíženost mi to bohužel nedovoluje asi tak do konce února :o(((
NMeppsko - Profil | Ne 21.1.2007 18:33:38
Vendy-ja uz chytam na mrku ty nie?? :-)))))))))
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:31:16
nerad to říkám,ale bratři opět kousíček zaostali před branami a vrchol :o))) Už dost o hokeji bolí mě kolena :o))) jdeme rybařit
NMeppsko - Profil | Ne 21.1.2007 18:28:45
Vendy- :-))))))))))))))))) tak akoze mam dost vyhrali ste :-)))
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:26:31
Mepsko tak dobrá v tom kolečku :o)))
NMeppsko - Profil | Ne 21.1.2007 18:20:09
vendy-a potom posles foto styma chranicema :D
NV.K. - Profil | Ne 21.1.2007 18:19:48
Flip:Mas v podstate pravdu:-)))
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:18:44
Mepsko: založ to a já si jdu do sklepa pro chrániče a hokejku
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:17:35
Mepsko : jednou jo ale ne pokaždé :o) tomyslím výhru vašich nad našima .o) ale když vypadnou naši samozřejmě jsem bratr bratrů a potom se mi zdá že i Chára opravdu jezdí jako krasobruslař :o))) Ale jinak škoda že jsme napůl bylo by to skvělé taková lajna Hosa,Gáborík Jágr a dvojka na střídačce Jano Lašák ,teda čtyřka těch golmanů máme vícerolepších
NMeppsko - Profil | Ne 21.1.2007 18:16:53
Flip-konec chapes :))))) treaba spravit dalsiu miestnost ze-co vy na to:hokej slovensko vs cesko :D--podla mna by sa to chytilo :-)))
NFlip - Profil | Ne 21.1.2007 18:15:02
V.K.-dík za info nevěděl jsem.Takže tedy vlastně žádného pořádného hokejistu nikdy neměli.:-)))))))
NFlip - Profil | Ne 21.1.2007 18:13:23
Caira-nech už toho,když napíšeš píčovinu,tak holt musíš risknout,že po tobě někdo vystartuje.Řada lidí se tady kvůli tomu na Mrku poflakuje.Jsou typy.které se chtějí hádat,ale ti kluci co ti to napsali určitě k nim nepatří.
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:13:16
Carcia: vždyť nejde o nic .Píšeš slušný dialog a potom KUR.. já jsem strašně plachej a taky jsem si jednou spletl Katánu s kantátou a divil jsem se proč mě mamka táhne do divadla na pruty od Shimana :o)))) To se stává ber to jako sportovní rybolov chytil si to z leva tak to pusť doprava a nenechávej si to je to jen hra se slovama a debata dlouhých večerů .o))
NMeppsko - Profil | Ne 21.1.2007 18:13:10
Vendy-nechci aby som odpovedal,ved vy uvidite dalsie majstrovstva !! :)))
Nkarelc - Profil | Ne 21.1.2007 18:12:48
Flip: já mu za to nenadávám, jen jsem mu to připoměl. Občas je dobrý si připomenout, co jsem vlastně napsal. Člověk to nemyslí vůbec ve zlým, ale pak ho rozhodí skoro stejná věc od jiných...
Ale kdyby se to tady aspoň trochu nehádalo, tak by tady byla nuda :-)
NV.K. - Profil | Ne 21.1.2007 18:11:41
Flip:Kdyz jsi vzpomnel Nedomanskeho - tak jen pro upresneni - byl to sohaj z Hodonina:-)))
Edit:Cairo - bud v klidu - urcite se tady nekdy najde nekdo, kdo te setre tak,ze ti bude jeste dva dny potom blbe.Ber to tak, ze ti kluci jenom tu cenu neverili...
NMeppsko - Profil | Ne 21.1.2007 18:11:04
okey konec len som musel odpovedat :-)))
NVendy - Profil | Ne 21.1.2007 18:09:56
a ještě Golonka a za slovan hrála jedna raritka Bukovinský s brejlema na gumičce.Ještě si ho pašáka pamatuju když hrál s Dušanem Pašekom v Litvínově :o)))) Ale jinak se budou muset chalani zo slovenska ještě dlho učiť keď sa naučia hrať hokej ako tuna v čechách :o))))))
NCaira - Profil | Ne 21.1.2007 18:09:48
Už od počátku jsem psal, že jsem v práci a netvrdil jsem KURWA, že to vím na 100%. Už není podstatné, jestli mám pravdu nebo ne. Podstatné je to, že slušný dialog se z MRKu vytratil.
NFlip - Profil | Ne 21.1.2007 18:08:32
karelc-netřeba se k tomu vracet chybička se vloudí každému a Caira se trošku načepýřil.Já už na netu musel zkousnout věcí a taky jsem pořád tady.Vždyť jde chlapy o zábavu a kdyby nebylo občas nějaké přestřelky,tak by tu byla nuda.
NMr.Stick - Profil | Ne 21.1.2007 18:08:06
@Meppsko: Ty si koleduješ :o)))