- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Multiplikátor co na něj říkáte
Chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s multiplikátorem Cormoran corboss 510lh http://rybyrybkyrybicky.cz/shopik/ product_info.php?cPath=67&products_id=1358 Chěl bych ho používat k lovu sumců Díky za info
Autor diskuse: Fofáč - , 15.1.2007 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Denny | Čt 1.2.2007 13:11:14
Mick - mozna ze mas jine zkusenosti,ale ja na multiky chytam uz radu let a prave na tezke ryby jak na klasickou nebo hlubinou privlac (pisu samozdrejme o sladkovodni rybarine )kvalitni multiplikator ma dle meho nazoru jednoznacne radu prednosti a nikdy bych smekaci navijak pred nim neuprednostnoval.
madmax - Profil | Čt 1.2.2007 7:47:59
Mick : Chytals někdy sumce ??????? Smekáč krom toho že kroutí šňůru má taky spoustu dalších nevíhod!!!!!!
Stokrát omleté téma a vždy se tu objeví nějakej chytrolín. Vsadil bych se že si sumcař teoretik ! :o)
Stokrát omleté téma a vždy se tu objeví nějakej chytrolín. Vsadil bych se že si sumcař teoretik ! :o)
Mick | St 31.1.2007 21:05:43
Multipikátor tak leda na moře, na sumce jedině smekací jinak budeš víc zedřenej jak ten sumec. Mrkni se na tento http://musov.i7.cz/?id=146&akce=sestava2 je to hodně dobrej a kvalitní naviják, kámoš na něj chytá a má už na něj dost kousků od 160-210 cm.
kamet | Út 30.1.2007 23:41:00
válec -myslim ze za ty penize je to dobra volba pokud ti nevadi vetsi vaha je to kus matrose ale oproti jinym uz jen takova prijemna kravinka jako trn na civce k uchyceni snury na vetsine multiku musis snuru lepit lepenkou tady pouze udelas ocko a zahaknes dalsi -bojovka pri zaseku pridrzis a muzes manipulovat s brzdou dobre slouzi pri nahazovani pridrzis nahodis a pred dopadem pohodlne pribrzdujes packou ja ho mel puceny od kamose loni letos kupuju dva mel jsem damy s pakovkou ale nemuzu si zvyknout mit ho nahore pri zdolavani se mi stale pretacel prut mozna je to rukama ale proc se trapit kdyz muze byt pohodli
kamet | Út 30.1.2007 23:27:25
marven- a mels je take v ruce? od Penu za tu cenu koupis akorat tak Pen Komander ja si ho objednal a hned sel zpet takove vule na klice nema ani kolovrat z polske trznice
kamet | Út 30.1.2007 23:22:05
podstatne je ze se jako se smekacem da i nahazovat pocitadlo pouzivam napr. k odmereni vzdalenosti pri vyvazeni sonarem si najdu hranu koryta a pak uz staci druhy den podle pocitadla jen vyvezt na tom pocitadle se nema co podelat u auta mas na tachometru stejne
Fofáč | Út 30.1.2007 21:29:18
marven- Tak jesti můžeš tak jsem něco lepšího hoď Ale pokud možno za ty samý prachy Rád si nechám poradit ale ten Cormoran se mě líbí hlavně protože se s ním chytá jako s klasckým smekáčem tj visí pod prutem
madmax - Profil | Út 30.1.2007 8:49:22
válec : no protože měřák je zbytečnost a je to akorát další věc která může kiksnout. Jinak v pohodě :o)). Každého volba
válec - Profil | Ne 28.1.2007 11:37:31
madmax-co se ti nelíbí na měřáku metrů?Já si corboss 510 letos asi koupím,ale včas před zahájením.Vloni se totiž v době kolem zahájení nedal nikde sehnat.Divím se že o něm nikdo nic nenapíše, přez to že se jich prý v ČR už hodně prodalo.
kamet | Čt 18.1.2007 0:19:15
http://www.braunstar.cz/rybar/www/index.htm tady ho mate kamoz ma 2 a jevi se mi velice dobre zvlast mi vyhovuje ta bojovka da se s nim nahazovat jak se smekacem ovsem je to stroj vetsich rozmeru
madmax - Profil | Út 16.1.2007 20:17:08
nevím neznám ale zajímavej design a vypadá na pohled masívně! I když ta značka a cena .... ? Kdo nic nezkusí na nic nepřijde ! :o))
Fofáč | Út 16.1.2007 20:11:34
izzi- Jj to je fakt Ale hlavně mě zaujalo to že se s ním chytá klasicky jako se smekáčem
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











