Nu.x.a - Profil | St 2.6.2010 18:25:07
VYDROUŠ >> letos si kalný vody asi užijem--
NVYDROUŠ - Profil | St 2.6.2010 17:11:10
peperyba >> Ahoj, tak to jsi mě částečně uklidnil, určitě je budu hodně zkoušet, tak pak budu informovat:)) Ano mám je právě pr použití v kalné vodě, a to u nás je dost často
Npeperyba - Profil | St 2.6.2010 10:40:51
VYDROUŠ >> ahoj to LC 10 ve fluo tiger mám a už jsem na něj počapal pár štiček, ale nepřehoup jsem se přes 60 cm.Zkoušim ho v kalný vodě, když na ostatní barvy nemám záběr.Lépe mi čapá brown tiger v 10.Ale je to všechno z velký části o tom jak člověk nástraze věří.Když tam mám LC 10 S, tak přemluvim i to co ve vodě ani neni:)
NVYDROUŠ - Profil | Út 1.6.2010 23:05:09
sliver - samolibý vůl >> Jasný ok:-)))
Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 1.6.2010 22:40:41
VYDROUŠ >> buď v klidu, trpělivost růže přináší. Na nějaké kecy se vyser, hlavně, že se ti líbí.
NVYDROUŠ - Profil | Út 1.6.2010 22:21:21
u.x.a. >> u.x.a - 1.6.2010 21:26:19 >> Jako fakt, ty mě bolíš:-))) No dám jím šanci, docela jim věřím, tak doufám že nesklamou:-)
Nu.x.a - Profil | Út 1.6.2010 21:26:19
VYDROUŠ >> ten long cast fluo tigr s červenou hlavou jsem měl a prodal jsem ho pryč,nic sem na něj nechyt a to dostal dost posledních šancí:(
NVYDROUŠ - Profil | Út 1.6.2010 19:08:35
Tak dnešní nákup, letos asi poslední:-))
Nu.x.a - Profil | Út 1.6.2010 0:35:35
peperyba >> balza
Nu.x.a - Profil | Po 31.5.2010 10:11:44
peperyba >> to je furt dost za plasťáka cena by měla bejt tak 180,- a moch by bejt i v jinej velikosti zatím se mi ten wobler jeví tak akorát dobrej na moře kde napodobuje ty dlouhý mořský rybky ale knám se mi moc nezdá.
Npoldeci - Profil | Ne 30.5.2010 23:56:05
u.x.a. >> u.x.a - 30.5.2010 23:46:52 >> či bomba ukáže čas ale konečne VMC urobili dobrý hák-ten sparkle point sa mi páči
Nu.x.a - Profil | Ne 30.5.2010 23:46:52
ten maxrap musí bejt absolutní bomba ta cena je nehorázná palba..
NSethy - Profil | Ne 30.5.2010 23:00:30
peperyba >> balza
Npeperyba - Profil | Ne 30.5.2010 21:59:10
VYDROUŠ >> a ten flat rap je plasťák nebo z balzy
NWalleye - Profil | Ne 30.5.2010 21:58:20
peperyba >> RSP-fishing :-))
NVYDROUŠ - Profil | Ne 30.5.2010 21:56:45
Walleye - altered ... >> Walleye - 30.5.2010 21:55:50 >> Aha, tak to jo:-))
Npeperyba - Profil | Ne 30.5.2010 21:56:32
VYDROUŠ >> ne to je ZALT, maj je na rsp-fishing
NWalleye - Profil | Ne 30.5.2010 21:55:50
VYDROUŠ >> Ne.Jsou to woby Švédské fa. ZALT.
NVYDROUŠ - Profil | Ne 30.5.2010 21:54:05
Walleye - altered ... >> Walleye - 30.5.2010 21:51:51 >> Tak na to jsem nikdy nechytal(16cm), tak toho bych se už možná trochu bál. A to jsou také ty Max
NWalleye - Profil | Ne 30.5.2010 21:51:51
VYDROUŠ >> Tohle mám 16ctky a vůbec se jich nebojím :-)) No a štikule taky ne !
NVYDROUŠ - Profil | Ne 30.5.2010 21:48:38
Walleye - altered ... >> Walleye - 30.5.2010 21:43:45 >> Asi bych se te délky nebál:-)))
NWalleye - Profil | Ne 30.5.2010 21:43:45
VYDROUŠ >> Ani ne! 13cm není přeci žádná délka ani pro ..... :-))
NVYDROUŠ - Profil | Ne 30.5.2010 21:42:34
Walleye - altered ... >> Walleye - 30.5.2010 21:38:25 >> Už jsem to našel, 13 cm .-))
NVYDROUŠ - Profil | Ne 30.5.2010 21:41:27
Walleye - altered ... >> Walleye - 30.5.2010 21:38:25 >> O dík:-)) Jsou nějaké dlouhé že
NVYDROUŠ - Profil | Ne 30.5.2010 21:29:01
peperyba >> Nemáš foto tomo Maxe, vubec netuším z názvu jak vypadá:-)
Npeperyba - Profil | Ne 30.5.2010 20:42:49
Ahoj, ty flat rapy nevypadají zle, ale myslím, že Max Rap bude o hodně chytlavější.Sice se tvarem LC moc neblíží, ale ta pracovní hloubka 0,3 - 0,6 m je vážně zajímavá.Použitelnost na mělčinách do 1 m ideaální.Typoval bych barvu FS jako úspěšnou.
NMatrix - Profil | Pá 28.5.2010 8:02:42
peperyba >> To máme tady v okolí takhle levný rapaly a já o tom nevím? :-))
NVYDROUŠ - Profil | Čt 27.5.2010 21:57:32
u.x.a. >> u.x.a - 27.5.2010 20:02:04 >> Také doufám:-))
Nu.x.a - Profil | Čt 27.5.2010 20:02:04
VYDROUŠ >> ten dole to bude jistě smrt bolenů v proudu:)
NVYDROUŠ - Profil | Čt 27.5.2010 19:50:18
u.x.a. >> u.x.a - 27.5.2010 19:42:48 >> Ještě se nechají sehnat LC, a to docela bez problému. Neboj také jsem nějaké Flat Rap nakoupil a jsem na ně hodně zvědaví. Jsou to určutě nástupci LC, jen se trochu liší tělo a je škoda že nemají přesuvné závaží. Ale i tak je určitě budu hodně skoušet:-)
Nu.x.a - Profil | Čt 27.5.2010 19:42:48
VYDROUŠ >> na lc nedám dopustit škda že se už nedělá ale flat rap ho nahradí asi statečně:) zdědil po něm dokonce i lopatku.
N:-)vydrák - Profil | Čt 27.5.2010 19:41:03
Palky - >> Zdravím všechny.
Rád se vyjádřím k wobleru LC.Rapala LC jsou mé nejoblíbenější woblery a nachytaly desítky štik.Nejraději chytám na barvu GFR -viz.foto.Je to veleůspěšný model v mé krabici.Taky má už slušná válečná zranění.Chytám jak řeky,tak jezera a potoky a funguje všude skvěle.Doporučuji
Petrův zdar
NVYDROUŠ - Profil | Čt 27.5.2010 19:38:06
indy - 9.1.2007 8:20:00 >> Ahojky Víto, tak jak to jde:-) Od tebe ty woby mě nesou docela štěstí. Nemáš ještě nějaké:-)))
NVYDROUŠ - Profil | Čt 27.5.2010 19:21:02
peperyba >> Ahoj, to já právě vše na 8, a barvu S nevlastním ani jednu, tak to budu muset nějakou přikoupit:-)) Letos dám prostor více 10, tak jsem na to sám zvědav.Jo a kde že je ten obchudek, že bych se tam jel číhnout co tam mají. To ani nevím že se dělají 12, ale potápky by pro mě také neměli žádné uplatnění. :-))
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 23:32:21
VYDROUŠ >> e-shop nemají, je to malej obchůdek, který jsem objevil náhodou cestou do školy, ale všechny rapalky z těch výprodejových krabic tam jsou téměř v nedotčeném množství a všechny za tuhle cenu. U nás za stejné kousky chtějí témeř o 100 Kč víc a ještě se tváří jaké mají dobré ceny.Mě se daří s 10 prostě nevim proč, ale na 8 mi to nejde a 12 kvůli potápivosti už pro mě ztrácí kouzlo
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 23:22:56
VYDROUŠ >> Jo a já právě nemám na 8 ani šupinu. A to jsem jim dal tolik prostoru. Když jsem tam šoupnul eskovej v 8 ani ťuk, ale v 10 stejná barva max 5 náhozů a je záběr. Prostě ty potvory u nás mají vyhraněnej velikostní vkus. Skoro jako ženský. A pak, že na velikosti nezáleží :)
NVYDROUŠ - Profil | St 26.5.2010 23:20:50
peperyba >> Tak to je dobrá cena, mají e-shop, že bych se číhnul. Co používáš radši 8-10
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 23:18:28
VYDROUŠ >> Jo jo, taky sem tam něco málo už nakoupil a asi budu muset ještě doobjednat. Nedávno jsem objevil obchod, kde mají všechny vzory jak si mi posílal na ukázku kromě S, za 130 Kč a to 8 i 10 cm. Prostě to esko je asi dobrý no. No a na bohemiafishing jsou ty ceny pro mě nereálný.
NVYDROUŠ - Profil | St 26.5.2010 23:11:02
VYDROUŠ >> Víš co je zajimavé, všechny ryby mám na 8 a na 10 ani jednu.Letos se budu věnovat více 10
NHadrák - Profil | St 26.5.2010 23:10:18
peperyba >> zítra dodám foto, teď už se mi nechce jít to hledat
NVYDROUŠ - Profil | St 26.5.2010 23:08:17
peperyba >> Letos jsem jich opět přikoupil asi 15 kousku, jinak to jsou mé nejlepší woby:-)) Něco ti pošlu do sz
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 23:05:58
VYDROUŠ >> Pro mě to jsou jedny z top ten. Na letošní sezónu jsem si je sehnal v různých barvách a jsem moc zvědav, zda mě ještě mile překvapí. Jen škoda, že to S se už hůře shání
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 23:00:41
Hadrák >> S tou lopatkou se mi to nezdá, často ho nahazuji až k protějšímu břehu kde je tak 10 cm hloubky a než se dostane aspoň na 70 cm schytá od kamenů na dně pěknej nářez, lopatka je dost podřená, ale ještě se mi nestalo, že by se ulomila konkrétně u tohodle typu vobu.
NVYDROUŠ - Profil | St 26.5.2010 22:50:01
peperyba >> Pěkná fotka, také ty woblery mám rád, já jen jednu kudlu, ale za to mě na to jdou candáti a okouni:-) Tak to koukám, že ještě v pulce prosince, já je balím kolem konce října
NHadrák - Profil | St 26.5.2010 22:39:17
už ho nechci, tam kde je kamenitý dno a malá hloubka ten wobler jde hned do kytek, já ho měl u vody 2x, nějaký kudly. Pak hodim tahnu drc o dno a odpor se zmenší a ulomená lopatka...
je tam jen tak vlepená a ona se ulomí no to je mi teda rapala...
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 22:35:16
LC v barvě S a HBM 10 cm jsou u mě na stojáku do 1m nepřekonatelný.Většinu štik mám právě na ně. Díky loňskému teplému podzimu jsem na ně měl úspěch až do půlky prosince.
Npeperyba - Profil | St 26.5.2010 22:29:26
LC v barvě S a HBM 10 cm jsou u mě na stojáku do 1m nepřekonatelný.Většinu štik mám právě na ně. Díky loňskému teplému podzimu jsem na ně měl úspěch až do půlky prosince.
NVYDROUŠ - Profil | St 26.5.2010 21:05:27
Carchy >> Jasný klído:-))
NPalky - Profil | St 26.5.2010 21:00:29
wow...ani som si nepamatal, ze som zalozil otazku ;-)
btw aj ten vobler este asi mam a neviem ci od 9/1/2007 bol vo vode ;-)
NLudvaBrno - Profil | St 26.5.2010 20:35:40
Orion24 >> Měl jsem přesně takový wobler, jak popisuješ a byl výtečný zejména na řekách parmového pásma. Obecně LC Rapaly používám na mírně proudících řekách. Nahazuju lehce proti proudu, nechám mírně splavat a přibližně uprostřed řeky se přitahován proti proudu začne wobler krásně pohybovat. Okouni a větší jelci obvykle neodolají.
Nkebator - Profil | St 26.5.2010 20:19:46
Palky - 12.1.2007 16:05:48 >> cauko, ja mam nan jednu stuku, ale moc ich nepouzivam ... skusim tento rok na noc farby SFC a HT, mozno to bude lepsie. ja to len taham ako divocak, netrapim sa chodom. je to Rapala, tak by to malo fungovat ! hehe :-)
NCarchy - Profil | St 26.5.2010 19:47:20
VYDROUŠ >> Takže rychle nakoupit LCčka a tradá k vám :-)
NVYDROUŠ - Profil | St 26.5.2010 19:45:58
Jedna z nejlepších nástrah u nás.-)
NCarchy - Profil | St 26.5.2010 19:38:18
Piskořík >>Nic jinýho se nečekalo:-)