- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rapala
Dnes jsem koupil ve slevě Rapalu Husky Jerk v barvě GP (průhledný okoun se zeleným hřbetem) a GCM (průhledný s načervenalým hřbetem a černými pruhy). Máte s tímto typem a barvou nějaké zkušenosti? Dále jsem koukal po stejném typu v barvě RH či CLN. Který mi spíš doporučíte? Jde mi hlavně o lov štik. Díky
Autor diskuse: Sojka - Profil , 7.1.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
15 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NJarmil | Čt 8.2.2007 10:50:45
Colek - Levně je koupíš na www.gammarus.cz, pže tam v podstatě už od září probíhá výprodej zásob, ale je to hrozně probraný, však uvidíš sám)))
NJarmil | Čt 8.2.2007 10:45:23
Sojka - Rapalu mi zatím zničil akorát sumec, konkrétně u těch original mám u některých lehce poškrábaný lak nebo tam zůstanou stopy po zubech v podobě malých dírek, samozřejmě ne skrz. Jinak se nemusíš bát, rapaly drží, to jí spíš dřív urveš, než vytáhneš štiku, která by jí poškodila))))
Ncolek - Profil | St 7.2.2007 23:29:17
ahoj chlapi, rapaly jsou poslední dobou dost levné, nevíte kde hlavně jihlava nebo brno, případně na obědnávku se dají nejlevněji sehnat?
NSojka - Profil | Pá 19.1.2007 19:21:37
Nakonec jsem přikoupil Husky Jerk 12 cm FT, 10 cm CLN,dále Shad Rap 7 a 8 cm v RFSH, 7 a 9 cm v P, 7 cm SSD, Jointed 11 cm v P a Original 11 cm v B,MN a RT. Co vy na to? Je to tam ale už dost probrané, ty dle vás uspěšné barvy už tam nemají. Tak jsem zvědav co na ty koupené štiky letos řeknou. Jen ty Originály mi přijdou dost tenké, pořádná zubatá je musí rozkousnout napůl jak nic. Máte s tím zkušenosti?
NŘízek - Profil | Po 15.1.2007 11:12:10
Grh by moh bejt dobre, jinak rh je jedem z mych nej barev na stiky tlouste candose, dale mi dobre chyta i FT stiky, okouni a candosi, ostatni barvy jak je zde kluci jmenovali sou taky ok, ono to bude asi dost jedno:-). Chytam velikosti hlavne 6,8, 10 cm, vice zridka, pravda cilova ryba je ro me hlavne okoun:-)
Nrybomil | Po 15.1.2007 9:39:24
Vláčím především a cíleně na štiky, ale tak 95% na proudné vodě. Rapaly používám již velmi málo, pro mě konkrétně jsou jiné i lacinější značky úspěšnější.
Z těch HJ v barvách jak dal saxon se mi nej osvědčují
TSD, S, SB, CW, G a GFR v pořadí asi jak napsáno za sebou a velikosti 13. Na ostatní barvy, které mám nebo měl v HJ jsem chytil vždy jen sumýše a tam je barva nepodstatná.Po utržení jsem je již nedoplnil.
Z těch HJ v barvách jak dal saxon se mi nej osvědčují
TSD, S, SB, CW, G a GFR v pořadí asi jak napsáno za sebou a velikosti 13. Na ostatní barvy, které mám nebo měl v HJ jsem chytil vždy jen sumýše a tam je barva nepodstatná.Po utržení jsem je již nedoplnil.
NMilda - Profil | Ne 14.1.2007 21:37:35
Sojka:Štiky moc nevláčím,ale jako účinné se mi jeví modely woblerů jejich malých sester,čili štička v přírodních barvách,nebo docela taky modře zbarvené woblery-modrý hřbet,šedé,či stříbrné bříško,s oranžovým bříškem a modrým hřbetem je zase top barva na candoše.Ale ono je to každou sezónu jinak,ne-li pomalu každou vycházku,jednou to,po druhé ono.....
NSojka - Profil | Ne 14.1.2007 18:54:09
Gammarus v Praze 2, Slezská ul. Cena je už tak nižší než u konkurence a na pokladně ti ji pak ještě vydělí 2. Štikový wobler Rapala za cca 100,-Kč, to už je slušná cena, menší modely pak vyjdou na cca 75-80,-Kč. Ono už je to dost probrané, proto jsem koupil ty modely co zmiňuji, ale stále tam je ještě jakž takž výběr. Právě proto jsem chtěl poradit, na co Vám berou štiky, abych tam ještě zašel a něco dokoupil. Tak prosím, prosím, ať nekoupím nějaké druhy, na které nikomu z Vás nebere.
NSojka - Profil | So 13.1.2007 18:00:25
To nikdo z více než 4 tisíc rybářů, co navštíví denně MRK nechytá na Rapalu Husky Jerk?
NEndy - Profil | Ne 7.1.2007 21:59:10
Tak ty dva co jsi tam nechal...tak na ty prave hodne lapam CLN mam v HJ08, GCL-Glass Clown v HJ06 ale chytam na nej hlavne boleny, candaty a okouny, ale XPRAR v CLN je muj stikac...a HJ se myslim v klasickym RH nedela..ale hodne se mu podoba naruzovela GPCL-Glass Pink Clown , tu mam v HJ06 a taky parada..lovim s nima skubavyma pohybama..
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













