- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
aký prívlačák vybrať ?
Akú značku prútu považujete za top?
A) Harrison6%
B) Shimano20%
C) Berkley7%
D) Dragon31%
E) Sportex10%
F) Robinson5%
G) St.croix2%
H) DAM3%
I) Cormoran4%
J) iné13%
Od 4.1.2011 hlasovalo 118 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
osprey - Profil | Pá 24.11.2006 9:35:34
Jenže já chytám jen 16 let a tak cajk starší 20 let nevlastním. Pokud ovšem budu připuštěn k akci s níže uvedeným vybavením, rozhodně se zúčastním (i když půl dne by stačilo).
Pár fungl nových (=téměř nepoužitých) vykopávek bych ve svém muzeu nástrah taky jistě našel.
Jen u vlasce bych se přimlouval za novější návin, s dvacetiletým silonem z Plané nad Lužnicí by to nemuselo dopadnout dobře.
Řízek - Profil | Pá 24.11.2006 9:34:13
rybomil | Pá 24.11.2006 9:24:54
PV - Profil | Pá 24.11.2006 7:25:17
rybomil | Pá 24.11.2006 7:13:39
" slavné " voblery OPS Příbram, komplet tvistry ještě v origoš balení po 1 ks jistě našel. Edit: Kua to byla boží doba, když jsem podpultově sehnal kompet tvister s glitrem za 12 Kč ! a výplatu tehdy měl necelé 2000.
jiris - Profil | Čt 23.11.2006 21:54:46
Řízek - Profil | Čt 23.11.2006 20:24:41
Flip - Profil | Čt 23.11.2006 19:44:30
PV - Profil | Čt 23.11.2006 15:45:10
Flip - Profil | Čt 23.11.2006 15:16:17
Jinak před lety v době Stabilů a Roenů by jsi s tím MK rozruch způsobil určitě.Sehnat první MK byl za Komančů docela kumšt.
osprey - Profil | Čt 23.11.2006 14:15:14
Kdybys viděl, jakou jsem měl letos chuť přijet na sraz MRKu s teleskopem a Wonderodem + naviják MK 110, nasadit policajty a zasednout uprostřed skupinky špičkově vybavených kolegů!
Flip: Je to tak, my ty naše drahý klacky nepotřebujeme, abychom vytáhli rybu, ale abychom měli alespoň dobrý pocit z lovu, když tam tvrdnem celý den.
PV - Profil | Čt 23.11.2006 14:11:22
rybomil | Čt 23.11.2006 14:05:26
Flip - Profil | Čt 23.11.2006 11:44:55
Jarin - Profil | Čt 23.11.2006 9:16:15
osprey - Profil | Čt 23.11.2006 8:07:56
K čertu s Dragonem, Fenwickem, Berkleyem! Zahoďte Shimana! Wonderod na věčné časy!
Na jaře na něm zapěstujete rajčata, 15.6. ho vyndáte ze záhonu a do konce sezóny nepozná odpočinek.
Flipe, kde hergot jsi, začínám to tu rozdmýchávat.
rybomil | St 22.11.2006 15:28:23
Endy - Profil | St 22.11.2006 13:54:46
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.










