- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
aký prívlačák vybrať ?
Akú značku prútu považujete za top?
A) Harrison6%
B) Shimano20%
C) Berkley7%
D) Dragon31%
E) Sportex10%
F) Robinson5%
G) St.croix2%
H) DAM3%
I) Cormoran4%
J) iné13%
Od 4.1.2011 hlasovalo 118 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nj.sladkay - Profil | Čt 27.1.2011 19:24:50
co si mi samozrejme nemozme dovolit. skratka su "blbuvzdorne"
trebars shimano to s ockami na prvych lesath-och poriadne prepisklo :))
Npoldeci - Profil | Čt 27.1.2011 17:06:58
Nj.sladkay - Profil | Čt 27.1.2011 16:44:19
akurat nie kazdemu sa pacia. mimoriadne lahke, neznehodnocuju valstnosti blanku ako najake tazke oka.
vtakovina to asi nebude, pretoze maju dost dobre recenzie.
akurat mozno pistia trochu na ultra tenkych vlascoch
na muskarku by som si ich kludne dal.
Nj.sladkay - Profil | Čt 27.1.2011 16:39:30
http://www.mudhole.com/Shop-Our-Catalog/Fly-Guides/NIF-Titan-Fl
http://www.mudhole.com/Shop-Our-Catalog/TITAN-Tops/NHT-TITAN-Spin-Cast-Tops
Npoldeci - Profil | Čt 27.1.2011 16:22:27
Npoldeci - Profil | So 22.1.2011 20:50:41
NP!F - Profil | Po 17.1.2011 11:51:13
NKaso - Profil | Ne 16.1.2011 23:02:50
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 23:02:24
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 22:48:39
NKaso - Profil | Ne 16.1.2011 22:16:13
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 22:12:10
NKaso - Profil | Ne 16.1.2011 22:07:38
Tak sa ti s Lukášom poskladáme na neoprénové rukavice,viem že si dosť chúlostiví na zimu a tie neoprénky to vyriesia :O)
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 22:05:55
ja takuto skusenost nemam. nemozem posudit. s prutmi a servisom som spokojny.
keby mi povedal nieco take, tak ma to naserie. / ze nema cas /
viem ale pochopit aj jeho, pretoze tiez ma terminy a tiez ho tlacia ini zakaznici.
nic ti nebrani v tom, aby si nakupil komponenty a dal postavit niekde inde.
NSethy - Profil | Ne 16.1.2011 21:56:24
A je to škoda protože bych si rád nechal postavit prut. Budu se hold muset podívat jinde.
NSethy - Profil | Ne 16.1.2011 21:48:59
http://www.obchod.michalstudeny.com/?article=165
Jiné prodejce u nás neznám a je to škoda protože bych si rád něco nechal postavit, ale... to by bylo na dlouho.
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 21:46:14
NSethy - Profil | Ne 16.1.2011 21:43:42
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 21:39:31
saxana:mas tu moznost v bazare sa najdu.
NKolac1 - Profil | Ne 16.1.2011 21:37:12
NSethy - Profil | Ne 16.1.2011 21:34:39
Nsaxana - Profil | Ne 16.1.2011 20:12:00
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 14:12:19
ono chut kazdeho sudruha je vzdy ina.
staci si zobrat blank s rovnakymi parametrami od jedneho vyrobcu z ineho matrosu a uz je to niekde inde.
ked som vyberal blank,tak uz SCIII bola paradicka... ale 5-tka bomba.
jediny problem je ze to nieje kde ochytat.
NKolac1 - Profil | Ne 16.1.2011 14:01:18
NP!F - Profil | Ne 16.1.2011 13:06:31
NP!F - Profil | Ne 16.1.2011 12:59:01
j.sladkay >> nemam sajnu ako tu otazku myslis
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 11:39:21
Nj.sladkay - Profil | Ne 16.1.2011 11:37:56
Npoldeci - Profil | So 15.1.2011 23:50:14
Npoldeci - Profil | So 15.1.2011 23:14:44
Npoldeci - Profil | So 15.1.2011 23:13:44
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 23:12:07
Radsej vsadim na CTS
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 23:11:21
ja nehovorim,ze tie z NZ su zle, ale info o nich bude na dlhe trate.
Npoldeci - Profil | So 15.1.2011 23:09:37
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 23:02:30
cts sa robi stale na NZ tim som si isty.
Npoldeci - Profil | So 15.1.2011 22:53:47
akurát majú presťahovanú výrobu v číne čo cts myslím ešte neurobili
Nsaxana - Profil | So 15.1.2011 22:51:08
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 21:59:21
a ta ruzofa farba blanku ma dostala.
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 20:34:27
podla mna vrhacia zataz prutu je len vodiaca informacia. pre mna je podstatnejsie co s palicou dokazem uvodit tak ako potrebujem a v citlivosti aku potrebujem.
ano aj s 15g palicou nahodim 40g hlavu , bez svihu. ale k comu mi to je ???? ked pri pritahovani budem hlavou zdolavat prut.........
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 20:27:17
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 20:22:18
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 20:18:48
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 20:17:19
Nlu-cas - Profil | So 15.1.2011 20:16:35
Len neviem ako by som to na špici sledoval keď sú vlny, čo zväčša na veľkých priehradách na 80% vždy sú, vieš detektovať záber aj pri 20-40cm vlnách, to asi moc nejde aj pri klasickom búchaní o dno to býva niekedy problém.
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 20:16:17
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 20:11:27
ako napisal P!F iny kraj iny mrav.
Nlu-cas - Profil | So 15.1.2011 20:08:07
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 20:07:13
NP!F - Profil | So 15.1.2011 20:03:28
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 20:01:10
a o ozivovani nastrah ani nehovorim.
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 19:59:45
St. Croix/ SC 5 /5S76MLXF2-G /Walleye/LES76MLXF2/7'6"/ 1/8-3/8oz. /2pc./ X-FAST
-velmi rychly- pekelne
-neskutocne citlivy!!!
-lahky, celoblank
-vrhacka sedi presne 3-12g
-vhodny na vsetky nastrahy jigoveho typu, vratane jigov z peria, furabou a pod.
-napriek nizkej gramazi, ale dostatocne tuhej chrbtici, spolahlivo presekne aj kostnatu papulu /do ohybu prechadza plynulo
ta gramaz je ale nastavena tak, ze tych 12 g aj bez problemu odhodi. mal som na tom 2-10g hlavu a nemam co vytknut.
NP!F - Profil | So 15.1.2011 19:58:09
Nlu-cas - Profil | So 15.1.2011 19:56:53
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 19:52:38
vo vseobecnosti plati, ze blanky z US su malinko tvrdsie a rychlejsie ako europske.
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 19:52:03
Jemne spicky na tich dragonoch su na nezaplatenie pri identifikacii i toho najmensieho
NP!F - Profil | So 15.1.2011 19:50:32
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 19:50:02
NP!F - Profil | So 15.1.2011 19:49:38
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 19:41:11
Kde to žije - dravci
17:40NBurza na přívlačové nástrahy 33424
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














