- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
aký prívlačák vybrať ?
Ahojte,viem že je to tu pomaly otrepaná téma,ale nedá mi to sa nespýtať.Chcem zakúpiť nový prút od gramáži 20-50g na prívlač z brehu na šťuky a spol :).Dilema je v tom že akú značku rozmýšľam o troch SHIMMANO alebo DRAGON.Cenovo sa chcem zmestiť do7-8 litríkov.Nechcem znevažovať polsky dragon,ale nebude shimmano vzhľadom na meno značky a fakt že všetky výrobky FUJI majú prvý oni po dobu trvania 3ch rokov a až potom putú do iných firiem?S DRAGONOM som sa stretol len s počutia-no a samé superlatívi som o ňom počul.Speed-mastera od shimmana vlasním spokojnosť maximálna,teto rok som naň pár klackov potiahol,vrátane jednej 8-9kilovej šťučky-moj skromný odhad mal som ju na brehu a tá sviňka mi odskackala za mojho zúfalého doprovodu jej v tom zabrániť do vody.Podberák som ako naschval nechal jediný krát v tomto roku doma ....No ale eštek tomu prútu,jeho dlžka by mala byť,no čím dlchší tým lepší ... tak cca 3m
Autor diskuse: lu-cas - Profil , 14.11.2006 dravci - náčiní, doplňky
Akú značku prútu považujete za top?
A) Harrison6%
B) Shimano20%
C) Berkley7%
D) Dragon31%
E) Sportex10%
F) Robinson5%
G) St.croix2%
H) DAM3%
I) Cormoran4%
J) iné13%
Od 4.1.2011 hlasovalo 118 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 18:54:16
lu-cas >> kostovat mozno bude. / komponenty su drahe, ale spickove/
ale nepolame sa ako nejaky papiernac
ale nepolame sa ako nejaky papiernac
Nj.sladkay - Profil | So 15.1.2011 18:51:18
Kolac1 >> ak chces fakt top prut. bez zbytocnych hluposti tak ta to tolko vyjde.
v seriovku a stavane nema zmysel porovnavat, je to neporovnatelne. usetrit, hmmm to je relativne
caco kupocat seriovku a davat ju potom prerobit tak ako to ma vyzerat ked to mozes mat razom a o triedu vyzsie ?
v seriovku a stavane nema zmysel porovnavat, je to neporovnatelne. usetrit, hmmm to je relativne
caco kupocat seriovku a davat ju potom prerobit tak ako to ma vyzerat ked to mozes mat razom a o triedu vyzsie ?
Nlu-cas - Profil | So 15.1.2011 18:50:11
Kolac1 >> Som zvedavý čo mu tam bude koštovať, ale tipujem 300 ečok čo by dup... .
Nlu-cas - Profil | So 15.1.2011 18:49:09
P!F >>že aj mne sa ľúby, kurňa dobrý je. Ej rekuže aj mi do hlavy chrobáka nasadil.
Čeče bol som fajčiť na vonku a hneď ma zlánáril sused na domácu slivku. Mal som obuté síce len šlapky, ale po štvrtom kole som zime veru necítil. Áááá tá píše :-)))
Čeče bol som fajčiť na vonku a hneď ma zlánáril sused na domácu slivku. Mal som obuté síce len šlapky, ale po štvrtom kole som zime veru necítil. Áááá tá píše :-)))
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 18:47:25
P!F >> myslim ze to revo budu mat aj v riverlande..., aspon som tak pocul, ci je to pravda neviem ! (rivrland v BA, do KE sa ten navijak nikdy nedostane) ... :(((
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 18:44:09
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2011 18:42:05 >> tak co som ratal tak ma to vyde cca 300E, Blank ocka, sedlo a korok,
Preto sa trozku obavam ze v tej cenovej kategorii by som si uz mohol kupit fakt solidny prutik od nejakeho ineho vyrobcu, shimo, dragon, a mozno by som aj usetril...
Preto sa trozku obavam ze v tej cenovej kategorii by som si uz mohol kupit fakt solidny prutik od nejakeho ineho vyrobcu, shimo, dragon, a mozno by som aj usetril...
NP!F - Profil | So 15.1.2011 18:43:37
lu-cas >> hmmm, ten revo zaujal, velka skoda ze na SK sa to neda asi nikde chytit do ruky - mozno v brne na vystave nie? Toho cerveneho som mal v ruke vcera, na tu cenu super navijak, napriklad na gumovanie a podobne by som sa vobec nebal si ho kupit a verim ze by som bol spokojny, takze tie revo mozu celkom pecka a nie je to zase taka predrazena znacka ako D+S
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 18:38:25
doktor multiplikator >> j.sladkay - 15.1.2011 18:21:20 >> co myslis tym urcite ???
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 16:58:00
lu-cas >> stal 70Euri, sice to bola najmensie velkost 1000, kupil ho tu na mrku Kura11, bol to posledni kus,tak za to ta cena...
Nkaňka - Profil | So 15.1.2011 16:49:05
lu-cas >> Toho modrého jsem měl v ruce , krásně šlape , téměř žádné vůle na kličce ani rotoru , u nás stál 3000 Kč (do 40 velikosti)
NKolac1 - Profil | So 15.1.2011 16:28:29
lu-cas >> STX 70 E v kamenaku, bomba akcia, bohuzial uz nieje k mani...,
Nlu-cas - Profil | So 15.1.2011 16:27:25
kaňka >> oba navi REVO sú aj mastné 250-270 dolčov.
Ten Soron nevypadá zle a je aj o hodne lacnejší ca 100 dolčov. Ktorý si myslel SX(červený), alebo STX(modrý) ?
Ten Soron nevypadá zle a je aj o hodne lacnejší ca 100 dolčov. Ktorý si myslel SX(červený), alebo STX(modrý) ?
Nkaňka - Profil | So 15.1.2011 16:17:20
lu-cas >> Ale jo Abu dělá pěkné pruty i ve vyžší třídě , navijáky taky dobré , měl jsem před vánocama v ruce Sorona a moc se mi líbil , tento jsem viděl zatím jenom na obrázku ale abych pravdu řekl tak se mi víc líbí ten Soron , nemusím takové nablýskané věcičky .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















