Letošní uspech na Hartě

Pokud mate zajem pochlub te se jak se vám letos daří na Slezske Hartě.Moc se tu o tak nadherne vodě nepíše
Autor diskuse: Martin Geisler - , 11.11.2006 dravci - druhy ryb, rekordy

sliver - Profil | So 24.2.2007 9:58:38

JO a Bachymu pro jistotu červenou.

    Bachy - Profil | So 24.2.2007 9:54:28

    sliver - Co blázníš, těch 14kg skoro ani nepoznáš. :o))
    Ještě potřebuju aspoň jednou tolik. Nic, jdu pro ty masáky.
    Martin Geisler: Omlouvám se že jsme tu odbočili, klidně to smaž. :o)

      sliver - Profil | So 24.2.2007 9:50:30

      Bachy -ty vole , to tě asi ani neuvidím .Udržíš prut ?

        Bachy - Profil | So 24.2.2007 9:45:05

        sliver - To ne :o)), ptal jses jestli jsem zhubnul.

          sliver - Profil | So 24.2.2007 9:41:51

          Bachy - co jako , tys chytil čtrnáctikilovou ostroretku ? Hm, pěkná ryba.

            Bachy - Profil | So 24.2.2007 9:39:43

            sliver - Je to možné, vyzkoušíme, uvidíme. :o)
            (Jinač zatím nějakých 14kg.)

              sliver - Profil | Pá 23.2.2007 23:11:47

              Bachy -trpíš předsudky , ale neva , mrštík má pravdu.Kup červy a uděláme souboj.

                Mr.Stick - Profil | Pá 23.2.2007 22:44:25

                @Bachy: Na rohlík není chladno nikdy. Naopak do studené vody je daleko lepší, než červi.

                  Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:48:21

                  sliver - :o)) No jó, ale ti kapitální tloušti... rozumíš. :o)) To asi budu muset porušit tradici a koupit zítra masáky, na rohlíček se mi zdá dost chladno.

                    sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:39:45

                    Bachy -fuj, není nad rohlík z betiny.

                      Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:38:17

                      sliver - Dobrá. Mohli by být nějaké i přímo za Globusem.
                      Takhle mít střívka na tlouště, to by byla taky pěkná lapačka. :o)

                        sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:36:48

                        Bachy -no tam jsou klády , zítra jedu do globusu , tak to omrknu, dlouho jsem tam nebyl.Zítra se domluvíme.EDIT : a teda jsi aspoň zchudnul ?

                          Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:32:41

                          sliver - Ani se neptej, nikdy jsem snad nebyl tak dlouho bez ryb. Furt něco, do toho jsem se ještě snažil zhubnout jak blbec... no co ti mám povídat. :o) V neděli bych šel s tebou moc rád. Ostré by tam mohly jít.

                            sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:30:11

                            Bachy - ptám se proto,že jsem tam letos eště nebyl a nevím s tama žádné info.

                              sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:28:39

                              Bachy -no jak je to možné ? Já se tam chystám na ostré ,možná právě v neděli,když tady bude taková zima. Deš ?

                                Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:26:16

                                sliver - Nechodím. Zatím jsem ještě nebyl nikde. Edit - Proč se ptáš? :o)

                                  sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:24:20

                                  Bachy - tak chodíš k té oáze nebo ne ?

                                    Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:22:56

                                    sliver - Ok, dík. Rád bych pak s tebou o tom pokecal víc. :o)

                                      snajpr46 - Profil | Pá 23.2.2007 20:20:31

                                      Bachy: já jsem tam byl jednou v lednu jak bylo pěkně v razové a chytl jsem takových 10plotic na žižaly celkem bralo ale kapři nic

                                        sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:19:35

                                        Bachy -tak mě napadlo, chodíš teď k oáze ?

                                          Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:16:49

                                          snajpr - Letos jsem tam ještě nebyl, ale "brát" by měli určitě, tak jako všude.

                                            sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:16:10

                                            Bachy - vyhýbám se jim ,jak čert křížu. Ovšem těm hájeným.

                                              snajpr46 - Profil | Pá 23.2.2007 20:14:22

                                              ahoj chci se zeptat jak je to s kaprama na hartě chytli jste už někdo něco??

                                                Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:12:11

                                                sliver - No, tak to není zrovna nej doba. Pravda, příští víkend už by mělo - mohlo být líp. Chtěl jsem zkusit nočňáka na plavačku, viš. Když už jsme u toho, zachytáš si rád dravce v hájení nebo jsi proti tomu? Jaký je názor zkušenějšího? :o) Edit - jinač v Opavě bylo myslím kolem nuly.

                                                  sliver - Profil | Pá 23.2.2007 20:05:06

                                                  Bachy - tu dneska bylo celý den -8 . Uvidíme.

                                                    oskus - Profil | Pá 23.2.2007 20:02:55

                                                    No proto :-))

                                                      Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 20:00:59

                                                      sliver - Šel bys v neděli na ty malé? :o)

                                                        sliver - Profil | Pá 23.2.2007 19:54:59

                                                        oskus - jenom malí.

                                                          Bachy - Profil | Pá 23.2.2007 19:54:22

                                                          oskus - V tuto dobu berou štiky žížalu často, jak na položenou, tak plavanou. Možná skočí sem tam i na rostlinné nástrahy. Jinak jsou samozřejmě hájené a je třeba je s opatrností pustit.

                                                            oskus - Profil | Pá 23.2.2007 19:47:27

                                                            Asi ze sebe udělám blbce ,ale na Hartě se chytají dravci?

                                                              Tom. - Profil | Pá 23.2.2007 19:40:29

                                                              Mynulou sezónu jsem byl spokojen,jen kdybych lapl víc Candátků,tak by to bylo lepší,ale i tak jsem spokojen,kdybych měl počítat dravce dohromady tak bych se nedopočítal.Bylo jich opravdu hodně,sice malých,ale aspoň něco.Voda je na Sl.Hartě nádherná,ale bylo ji moc.Jinak je na Hartě pokaždé krásně a rád tam jezdím.

                                                                Lolovec - Profil | St 31.1.2007 13:13:02

                                                                Ve tmě,sám,na přívlač,na 22 bez lanka,jednoháček,původně sem šel na candáta.fotek z Hartymám spoustu kdybys chtěl.

                                                                  Ervin - Profil | Út 14.11.2006 4:31:33

                                                                  Rád se vracím na Hartu .Mám tam několi dobrých přátel (domorodců) Jen kdyby to nebylo tak daleko.! Voda to je nádherná.Okolí nádherné.Letos jsem se trefil i do hřibů -praváků!!!Zelená bedna na zeleninu byla plná! Ahoj a zdravím do Bruntálu . ERV.

                                                                    harpunar - Profil | Po 13.11.2006 15:16:08

                                                                    Před měsícem a půl s dvěma kamarády za den asi padesát okounů,osm štiček a jeden candát.Minulý týden jsem byl sám a nestálo to za moc.Snad po prvních mrazech.Nicméně Harta je nádherná voda a objevit tam nové,krásné místo není problém.

                                                                      Martin Geisler | So 11.11.2006 19:57:44

                                                                      Ja konkretně dneska 12 štik a 10 okounu jinak strašny vitr ale několyk závětří jsem přece jenom našel .

                                                                        sajmon - Profil | So 11.11.2006 19:37:03

                                                                        Letos na Slezské Hartě se mi moc nedaří!Pár štik jsem chytil ale žádná pořádná!Jinak je tam doopravdy krásně!!Je to nádherná voda!!Každá ryba je tam nádherná,takže jsem spokojený!!