- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
travel prut a navijak na privlac
dakujem za OSOBNE skusenosti.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nvicx - Profil | So 12.1.2008 16:33:40
NRasto. - Profil | Út 3.4.2007 15:26:39
Nvicx - Profil | Út 3.4.2007 15:21:33
rasto.> cenu ti neviem povedat z hlavy, ale bolo to o nieco drahsie ako vsade popularny dragon hm80. teraz som to zhruba preratal a bolo to okolo 14K. poslal som ti mail na adresu co mas v karte, tu do prace som niekde zasil... travel pruty mas tu, ked si nieco vyberes, mozem ti to na zaciatku juna priniest. http://www.tacklebargains.co.uk/acatalog/Multipiec
NRasto. - Profil | Út 3.4.2007 11:54:28
Nsaxana - Profil | Út 3.4.2007 11:35:44
Nvicx - Profil | Út 3.4.2007 11:02:39
Nšeptal - Profil | Út 3.4.2007 8:35:24
Musím uznat, že v mých předchozích příspěvcích jsem, co se odhadu univerzální gramáže týká, pěkně ulít. Ty tropický mrchy potřebují páčidlo aspoň 40g a lajnu klidně i těch 40, nebo 60 liber.
Nvicx - Profil | Po 2.4.2007 20:42:55
je postaveny na blanku Sage Z-Axis, 9'', # 7, 4 diely.
pri svihu sa okamzite vrati do povodnej polohy bez kmitu. pri zatazeni pracuje krasne cely blank. rukovat je akurat, ze konci asi 5cm pred laktom. tym, ze to je 2.70 tak sa to rovna asi 2.9 - 3.0m prutom inych znaciek kvoli ich dlhej rucke. gramaz je asi do 7-8g, tazko sa to da takto potriasanim urcit. to az pri vode. fakt je to parada a takyto prut som hladal. bohuzial klasicke vlacaky maju od niecoho takeho dost daleko. bud maju tu rychlost a akciu, ale tak nepracuju, alebo sa krasne pri zdolavani ohybaju a su trosku pomalsie a vlacnejsie. fakt som netusil co vznikne z najnovsieho muskarskeho blanku, ale som milo uzasnuty!
Alan predviedol fakticky majstrovsku pracu, klubuk dolu!!!
Nvicx4u | Pá 27.10.2006 14:58:45
tommy> aka je skladna dlzka toho prutu? chcel by som radsej 4 diel.
Nšeptal - Profil | Pá 27.10.2006 14:53:38
NAlan - Profil | Čt 26.10.2006 23:18:50
Jinak, doufám, že platí aspoň praxe. Nerad bych musel říkat všem těm, co chytaj na tyhle pruty, že to neplatí!!!
NAlan - Profil | Čt 26.10.2006 23:08:59
NTommy - Profil | Čt 26.10.2006 22:55:57
NRoyale with Cheese - Profil | Čt 26.10.2006 21:08:04
NAlan - Profil | Čt 26.10.2006 21:07:08
GL3 mušák bych si na přívlač taky nevybral.
Nvicx | Čt 26.10.2006 20:30:08
Nvicx4u | Čt 26.10.2006 18:37:12
NRoyale with Cheese - Profil | Čt 26.10.2006 18:07:52
tak je vidět, že firmy separujou fest a dělají z toho slušnou vědu, až jde laikovi hlava kolem. Fakt je to, že IMX vláčák jsem viděl ( tuším ho měl Míra Průcha) a byla to moc pěkná věc.
Nšeptal - Profil | Čt 26.10.2006 14:57:43
Nšeptal - Profil | Čt 26.10.2006 14:34:40
NAlan - Profil | Čt 26.10.2006 14:29:17
vic>Rozdil v akci tam není, i u mušáků je populární špičková akce.
Co se blanků týká, na trhu je jich spousta. Záleží hlavně na tvém rozpočtu. To bych radši opravdu probral mailem, je to spíš nuda, než reklama. Bral bych #6-7, možná spíš tu šestku.
Dragony bohužel neznám.
Nšeptal - Profil | Čt 26.10.2006 13:13:36
Nvicx4u | Čt 26.10.2006 12:45:22
alan> myslel som, ze tam je rozdiel v akcii, ze blanky na vlacenie maju viac spickovu akciu. chcel som ta oslovit mailom, ale takto verejne aspon aj ostatni budu mat info, dufam, ze to nieje brane ako reklama. Aky blank by si odporucil? znacku a #. mam doma GL3 #8 musak a to mi pride dost parabolicka akcia na moj vkus. neviem ci poznas team dragona do 14g 2.75. to je moja inspiracia. nieco take by som chcel.
Nšeptal - Profil | Čt 26.10.2006 8:06:39
Nšeptal - Profil | Čt 26.10.2006 7:19:41
NAlan - Profil | St 25.10.2006 21:20:03
NAlan - Profil | St 25.10.2006 21:12:44
Nedělá se to ale tak, že se přidá rukojeť - to jen v případě, že bys chtěl mít spin/fly kombo. Pokud chceš mít jen vláčák, tak se to postaví jako vláčák a basta.
K přepočtu AFTMA kategorie na vrhací zátěž se používá dělitel 16, tedy AFTMA/16 = hmotnost v uncích. V tvem pripade to dela 7,33... Má to právě háček, že AFTMA se stanovuje přesně (nebo měla by) u šňůr, u prutů jde o (mnohdy dost nepřesný) odhad. Dál, systém není lineární. Prostě, je to jen pomůcka.
A bacha, #12 je děsný hovado na velké mořské ryby, s tím bys si jemně nezavláčel.
NTommy - Profil | St 25.10.2006 20:34:54
NPJ - Profil | St 25.10.2006 16:31:49
Nvicx4u | St 25.10.2006 16:16:35
rasto> nevykradol, uz som rok v anglicku a blizia sa vianoce ;)
NRasto. - Profil | St 25.10.2006 10:15:01
Kde to žije - dravci
17:40NBurza na přívlačové nástrahy 33424
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















