Prut na zubaca

Mam na vas otazku. Aky prut pouzivate na zubaca pri love na gumy? Myslim tym dlzku, gramaz aj znacku. Dakujem
Autor diskuse: janzo - Profil , 12.10.2006 dravci - náčiní, doplňky

Nkarelc - Profil | Út 17.10.2006 18:11:46

DonCarlos: na jakých vodách hodláš chytat? A co budeš tahat za nástrahy?

    NDon Carlos - Profil | Út 17.10.2006 18:09:18

    Prut Abu Garcia Enticer Plus Series, zátěž 15-40 nebo raději 5-25 gr. a k tomu navijáček Abu Gardia Cardinal 102 FD? Začínám s přívlačí. Poraďte, je tento výběr dobrý? Díky všem.

      NPJ - Profil | Út 17.10.2006 16:38:47

      Flip: prostě je potřeba to brát tak nějak politicky.

        NFlip - Profil | Út 17.10.2006 16:01:32

        PJ-a jihočeskej protestantismus!

          NPJ - Profil | Út 17.10.2006 15:58:29

          To jste se od prutu na zubáče dostali pěkně daleko, už tu cítím slovenskej separatismus, moravskej šovinismus a pražscej centrismus. Hezký na Berkley právě je, že spojuje národy.

            NPV - Profil | Út 17.10.2006 15:55:48

            Palky: Ultras není pragocentristická organizace. Je pravda, že část jádra bydlí v Praze, ale třeba Flip je jihočeskej venkovan:-)

              NPalky | Út 17.10.2006 15:52:42

              FLIP - tak nic...skadial teda ste vy "ultras"? :-)

                NFlip - Profil | Út 17.10.2006 15:50:48

                Palky-ale fuj-pryč s pragocentrismem.Já bych tam zabloudil!

                  NPV - Profil | Út 17.10.2006 15:48:21

                  Flip: Jo ten Penn je poctivá kovářská práce. Ale při jeho hmotnosti musíš mít ruce jako ten kalifornskej guvernér.

                    NPalky | Út 17.10.2006 15:43:55

                    hadam by ste to nikto nebrali vazne... :-))) je to predsa vec priorit...kazdy ma svoje hobby a vraza do toho urcite mnozstvo penazi...cim viac hobby tym menej penazi na kazde...ja hram basket, tenis, bedminton, lyzujem, chodim na ryby...zratajme si to do kopy a mam mozno to co FLIP v prutikoch rozlozene do inych konickov...je to cele len o "uzitkovej hodnote" tych, ktorych veci...predsa len som tusim na nieco studoval, hehe :-)))
                    FLIP - kazdy je ujety svojim sposobom, btw asi sa v novembri dofrcim pozriet do prahy za sestrou, tak si vas mozno niekde najdem - tusim ste prazaci, alebo nie?

                      NFlip - Profil | Út 17.10.2006 15:38:24

                      PV-to nevadí,ale stojí hodně peněz.Jen počkej až budeme vláčet na fousáče,tak jedinej Slammer přežije.
                      Palky - je to v pohodě,slyším to dost často,že jsem na tohle ujetej!

                        Nosprey - Profil | Út 17.10.2006 15:02:38

                        Palky: Nic ve zlém, nemyslel jsem to špatně. A ostatně si myslím, že jsi to tak ani nebral.
                        Jen jsem chtěl naznačit, že Flip si ty svoje tyčky sakra zaslouží...

                          NRasto. - Profil | Út 17.10.2006 12:51:42

                          Palky:len sa toho drz!........ked sa pozries moc hore tak ti uz len tak nieco do ruky nesadne..........a potom plat hochu..... :-)
                          -----------------
                          k otazke:tazko povedat co je na zubaca.Zubac moze zabrat na akukolvek palicu......ja mu jedno co je na druhom konci.Vsetko je podmienene nastrahe,vzdialenosti a hlbke......... na hlboke vody kde pouzivam hlavy gramaze 30-35 resp hbokopotapave woblery pouzivam Shimano DF 270 20-50gr.......... nie koli gramazi ale haku 4/0 - 6/0 ktory s makkou palicou nepreseknes cez tvrdu papulu.Na ostatne nastrahy pouzivam Berkley Sceletor 305 8-32g.......Co mi zatial chyba je nieco do 15gr na gumy od 3gr a nieco do 80-100gr v pripade sumcovlacky

                            NPV - Profil | Út 17.10.2006 12:23:45

                            Flip: tak tím Pennem bych se moc nechlubil :-)

                              NŘízek - Profil | Út 17.10.2006 12:19:16

                              Sice na gumy nejak extra cilene nechytam, ale na candose mam berkley skeletor 3,05 2-12 g, na jemnejsi chytani byron equipe senso spin 2,7 do 15 g a nekdy vyzkousim na vetsi vode twin feeder t-rex v delce 3,3m od mikada.

                                NPalky | Út 17.10.2006 12:09:38

                                Osprey - nikdy som nepovedal, ze to niekomu neprajem :-)) je to kazdeho vec - rovnako moznosti a efektivne vyuzitie...ja tiez rozmyslam o niecom novom - este jemnejsom, no zatial mam srdce na mieste aj s tym co mam...a kto si to moze dovolit a nie je mu luto, nech ma pre mna za mna aj cele auto naradia :-))
                                nebolo to vobec osobne - len som vyjadril svoj nazor, ved o tom ten chat je...
                                a k FLIP-ovim skusenostiam/umeniu ziadne vyhrady...tiez mam pocit, ze je to najvacsi odbornik na tejto stranke :-)) RE5PECT

                                  NFlip - Profil | Út 17.10.2006 11:23:50

                                  Palky-aby tě to uspokojilo ,tak 4 krát twinpower a jednou Penn Slammer a hurá do mě!:-)

                                    Nosprey - Profil | Út 17.10.2006 10:49:03

                                    Palky: Flipovi to přej - rozhodně není milionář a dává tomu všechno. Ty pruty k němu patří - málokdo by je dokázal víc využít i ocenit.

                                      NPalky | Út 17.10.2006 10:21:27

                                      janzo - pozeram, ze niektori pani (FLIP,...) tu investovali takmer majetok do svojich prutikov a to este neviem co tam ma za navijaky, snury a nastrahy...
                                      ja som si spravil min. rok radost ked mi davali dolu sadru z nohy privlackou od GARBOLINO (fingertip 270 10-25) http://www.garbolino.fr/visiteurs/catalogue_liste_produits.php?ordre=30#FINGERTIP
                                      spokojnost - ma trosku male posledne ocka, no inac bez vyhrad...

                                        Nmirmen - Profil | So 14.10.2006 19:37:53

                                        sajmon: s jakým shake vláčákem na ně chodíš?
                                        Mám jich pár chycených na Shakespeare Ugly Stik 270 cm, 15 - 40 gr.
                                        Takřka "nezničitelný" proutek :-)