Prut na zubaca

Mam na vas otazku. Aky prut pouzivate na zubaca pri love na gumy? Myslim tym dlzku, gramaz aj znacku. Dakujem
Autor diskuse: janzo - Profil , 12.10.2006 dravci - náčiní, doplňky

Nraduch - Profil | So 14.10.2006 13:52:25

mirmen: dík,za ochotu.

    Nsajmon - Profil | So 14.10.2006 11:54:05

    Chce to mít hlavně při lovu candáta obrovské štěstí!!Pak už je to jedno!!Já jinak mám 3,0m přívlačák od shakespeare.Jsem s ním spokojený!!Atˇ se ti daří!

      NEruveo - Profil | So 14.10.2006 9:41:59

      saxon: Já vim. Ale 2.7 mi úplně vyhovuje, zvlášť když chodim kolem přehrady a prodírám se křovím.

        Nmirmen - Profil | Pá 13.10.2006 19:53:49

        raduch: PM sport v HK, ale větší pravděpodobnost je na www.adler-dobruska.cz

        V Brně jsem pokukoval po Penn Millenium Zander v 390 cm ( 5 - 20 gr).

          NTomix - Profil | Čt 12.10.2006 20:40:07

          Fenwick Iron Hawk 2,85 m, 3 - 15g - většinou na stojáky
          Berkley Skeletor 2,44 m, 4 - 24g - většinou na řekyTaky záleží na nástraze.
          Tyhle pruty jsou fakt třída a dávají rybáři bezvadnej pocit z lovu. Ale candáti se dají chytat určitě i s levnějšími pruty.... Jenže kdo jednou vyzkouší.... :-)))

            Nraduch - Profil | Čt 12.10.2006 19:56:52

            mirmen: skromný dotaz kde jsi sehnal toho Penna? Dík

              NFlip - Profil | Čt 12.10.2006 19:09:41

              Skeletor 305 2-12g
              Dragon HM80 Golden River 275 3-14g
              Dragon HM80 Black Hunter 290 10-35g

                Nmirmen - Profil | Čt 12.10.2006 17:48:08

                - Loomis & Franklin Cofita , 300 cm , 15 - 40 gr.
                - Penn Millenium Zander , 300 cm , 4 - 15 gr.
                - Fenwick 110 MH , 330 cm , 16 - 54 gr. ( od letoška, teprve s ním začnu )
                - Berkley Skeletor , 300 cm , 2 - 12 gr. ( nový, teprve s ním začnu )

                  Nharpunar - Profil | Čt 12.10.2006 15:26:12

                  Team Dragon-7-21gr,275cm.

                    Npavlis - Profil | Čt 12.10.2006 10:21:58

                    To šeptal: je pravda že jsem používal jigi 20-30g,bylo to na řekách, kde byla hloubla 10-20m.

                      Nsaxon | Čt 12.10.2006 10:09:09

                      Eruveo - šikovný prútik, ale dal som prednosť dlhšiemu, škoda, že ho nemali v ponuke v 2,9m

                        NHolatko - Profil | Čt 12.10.2006 10:07:40

                        Shimano Solstace Zander 2,7m 15g.-supr proutek v kombinaci s navijakem Stradic 2500. vlasec do 0,18
                        Krasne lehoucka sestava.

                          NHugo Fisher - Profil | Čt 12.10.2006 9:48:50

                          YAD Portland 270 - 2-10g. ..

                            Nšeptal - Profil | Čt 12.10.2006 9:42:54

                            pavlis: Co používáš za jigi, že jsou na tom páčidle skvěle cítit?

                              Npavlis - Profil | Čt 12.10.2006 9:35:44

                              Já používám Shimano SPEED Master 3m, 20-50g a jsem s ním velmi spokojen, je vynikající na vláčku - daleké a hlavně přesné hody a na jiging funguj také skvěle.

                                NEruveo - Profil | Čt 12.10.2006 8:54:43

                                Od začátku prázdnin vlastnim Jaxon Profix Jig spin
                                2,7m 4-22g A můžu vřele doporučit. Asi nejlépe tomu vyhovují twistery s 5gramovou hlavičkou...

                                  NBachy - Profil | Čt 12.10.2006 7:13:27

                                  Jigový proutek od Esoxu - 3m/5-25g, má dvě špice.

                                    Nhajan | Čt 12.10.2006 6:43:09

                                    Od letoška S1 Skeletor 2-12g. Gramáž sice bych řekl neodpovídá, ale na řece kde z 99% chytám, je to bomba. Se žvejkou bych se tam ani neusral.

                                      Nsaxon | Čt 12.10.2006 6:10:52

                                      Jaxon astral zander 2.9m 5-20g cca 2000,-Sk

                                        Nkarelc - Profil | Čt 12.10.2006 0:43:52

                                        Na tohle téma toho zde bylo napsaného už hodně. Zkus si najet na odkaz a do filtru dej kategorie dravci, pak náčiní a nakonec klíčové slovo candát.

                                        http://www.mrk.cz/otazky.php3?action=archiv